Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za zamianą Gustawa Rapiera ?

Głosujących
18. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak na Jednooki Berseker

    13 72.22%
  • Nie

    5 27.78%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 26 z 26

Temat: propozycja zmiany instancji otchłani

  1. #16
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał kone Zobacz post
    Jakie wyzwanie na lata ? skoro tryb umiejętności jest taki sam jak tryb aktywności( pisałem już różnice czym to się różni )

    Propozycja zamiany Gustawa została zapraponowana na Jednookiego Berskera badz Collena slabe ( gustaw to woj bijacy mieczem, te dwie propozycje spelniaja te warunki)

    Jaka rozdawajka nagród bo nie bardzo rozumiem. W trybie aktywności sam decydowac powinienes czy z nowym miesiacem Twoj poziom kasuje sie do 1 czy pozostajesz na danym poziomie np 10. Co za tym idzie majac 10 poziom zrobisz mniej przejśc w miesiacu jak ten gracz co zacznie od 1 poziomu ( nagrody sa za jak najwieksza ilosc przejsc) wiec kazdy sam decyduje czy zdobywa kolejne poziomy aby wydropic karty smoka badz otchlani albo kasuje poziom i leci po nagrody


    Co do skalowania poziomu to w trybie aktywnosci poziom powinien rosnac wolniej w porownaniu do trybu umiejetnosci. Np. Przeszedlem 1 poziom w trybie umiejetnosci to na 2 poziomie w tym trybie te potwory i bossy sa silniejsze np o 15%. Wiec w trybie aktywnosci jezeli przejde 1 poziom to drugi poziom powinien wzrosnac np o 5%.

    Reset stat powinien byc (nawet pod typowego antywoja czy antymaga bez blokad) w kazdej komnacie podczas przechodzenia poziomu.
    1. Takie wyzwanie na lata, że po wbiciu 85 poziomu pewnie będzie możliwe docieranie do dalszych komnat w trybie aktywności niż obecnie. Będzie więc można za kilka lat próbować zdobywać karty inkarnacji.

    2. Przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź. W walce z tym bossem nie chodzi twórcom instancji o atrybut.

    3. Przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź. Wyjaśniłam o co mi chodzi z rozdawajką nagród. Wyjaśniłam też, dlaczego resetowanie się poziomu ma dla mnie sens. Dropienie kart też jest w pewnym sensie nagrodą.

    4. Co do tego też się wypowiedziałam. Poziom n-ty w obu trybach jest tak samo ciężki i to ma jak najbardziej sens. Jedyne co bym widziała, to ogólne obniżenie skalowania poziomu trudności (powiedzmy tak, by czwarty był jak obecny drugi, szósty jak obecny trzeci itd.) Z drugiej strony mam wrażenie, że inkarnacja nie przypadkowo jest tak późno w instancji - ona ma być trudnym wyzwaniem. I nie, nie tylko raz, za każdym razem ma nim być.

    5. No już napisałam że się zgadzam, więc nie wiem, po co dalej komentujesz.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  2. #17
    Takie wyzwanie na lata, że każdy normalny będzie wolał poczekać z tym łowieniem karty do następnego upka fabularnego.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  3. #18
    Zbanowany
    Dołączył
    13-10-2019
    Postów
    26
    Cytat Napisał Clover Zobacz post
    1. Takie wyzwanie na lata, że po wbiciu 85 poziomu pewnie będzie możliwe docieranie do dalszych komnat w trybie aktywności niż obecnie. Będzie więc można za kilka lat próbować zdobywać karty inkarnacji.

    2. Przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź. W walce z tym bossem nie chodzi twórcom instancji o atrybut.

    3. Przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź. Wyjaśniłam o co mi chodzi z rozdawajką nagród. Wyjaśniłam też, dlaczego resetowanie się poziomu ma dla mnie sens. Dropienie kart też jest w pewnym sensie nagrodą.

    4. Co do tego też się wypowiedziałam. Poziom n-ty w obu trybach jest tak samo ciężki i to ma jak najbardziej sens. Jedyne co bym widziała, to ogólne obniżenie skalowania poziomu trudności (powiedzmy tak, by czwarty był jak obecny drugi, szósty jak obecny trzeci itd.) Z drugiej strony mam wrażenie, że inkarnacja nie przypadkowo jest tak późno w instancji - ona ma być trudnym wyzwaniem. I nie, nie tylko raz, za każdym razem ma nim być.

    5. No już napisałam że się zgadzam, więc nie wiem, po co dalej komentujesz.
    w propozycji zmiany napisalem wyraznie aby wypowiadaly sie osoby ktore braly tam udzial i wiedza o czym pisze

    - - - - - - - - - -

    nie wiem jak edytowac sonde bo wszystkich propozycji tam nie umiescilem do glosowania..... ktos pomoze ?

  4. #19
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał kone Zobacz post
    w propozycji zmiany napisalem wyraznie aby wypowiadaly sie osoby ktore braly tam udzial i wiedza o czym pisze
    Wow jaki P O T Ę Ż N Y argument. Normalnie obaliłeś wszelkie argumenty wszystkich graczy nawet w przyszłość.
    Celowo zaznaczyłam, że jeszcze nie miałam okazji spróbować swoich sił w tej rozrywce, ale mam zamiar, bo wygląda na naprawdę dobrą zabawę. I nie musiałam brać udziału w instancji, by wiedzieć, że np. Collen słaby nie nadaje się na bossa do niej.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  5. #20
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    257
    Cytat Napisał Clover Zobacz post
    Wow jaki P O T Ę Ż N Y argument. Normalnie obaliłeś wszelkie argumenty wszystkich graczy nawet w przyszłość.
    Celowo zaznaczyłam, że jeszcze nie miałam okazji spróbować swoich sił w tej rozrywce, ale mam zamiar, bo wygląda na naprawdę dobrą zabawę. I nie musiałam brać udziału w instancji, by wiedzieć, że np. Collen słaby nie nadaje się na bossa do niej.
    Przestan sie wypowiadac skoro nie masz w ogole pojecia o otchlani. To jest tak samo jakbys kogos pouczal jak jezdzic autem a nie masz prawa jazdy. Co do otchlani to zmiany potrzebne bo aktualnie zestaw z gustawem jest taki ze jak ja go osobiscie widze to odrazu wychodze i domyslam sie ze nie jestem jedyny.

  6. #21
    Zbanowany
    Dołączył
    13-10-2019
    Postów
    26
    Cytat Napisał RaZoR Zobacz post
    Przestan sie wypowiadac skoro nie masz w ogole pojecia o otchlani. To jest tak samo jakbys kogos pouczal jak jezdzic autem a nie masz prawa jazdy. Co do otchlani to zmiany potrzebne bo aktualnie zestaw z gustawem jest taki ze jak ja go osobiscie widze to odrazu wychodze i domyslam sie ze nie jestem jedyny.
    tez tak robie bo szkoda czasu i nerwow na ten zestaw

  7. #22
    Pirrat
    Konto usunięte
    Pirrata żale odcinek 39, aby testerzy nie mogli zasnąć . Nie będzie to powieść miła dla oka, gdyż prawdziwa ino jest.

    Koncepcja instancji:
    Tryb umiejętności - nie mam uwag, bo za jedną walkę po 8 poziomie, całkiem przyjemne nagrody się pojawiają w odniesieniu do czasu (szczególnie uwielbiam te walki po 5-10 minut) i mikstur.

    Aktywności - nawet nie próbuję, bo jedyną wartościową rzeczą, którą oferuje jest karta smoka, nieadekwatna do ilości prób i mikstur które trzeba wyrzucić na każde przejście, a także złota do resetowania poziomu, bo wbijanie jest głupotą uwzględniając możliwe nagrody za ukończenie. Nawet nie wiedziałem, że resetowi podlega poziom instancji, a nie sama liczba ukończeń, co jest zaskakujące w kontekście tych szumnie zapowiadanych wpisów, że dla to tryb dla kolekcjonerów. Dodatkowo uważam, że liczba przegranych do zmniejszenia poziomu powinna rosnąć wraz z poziomem, bo większość walk po przekroczeniu pewnego pułapu to losowość szczególnie przy walkach z grupami potworów, a nie umiejętności, przygotowanie czy taktyka.

    Popieram zmiany:
    1. Zmiany Gustawa, bo po pewnym poziomie tylko się czeka na nową kombinację w instancji
    2a lub 2b.
    2a. Zmianę skalowania w trybie aktywności, aby kolekcjonerzy, którzy poświęcają zasoby, mieli realną szansa na dojście do inkarnacji
    2b. Usunięcie kasowania poziomu w trybie aktywności, a resetowanie licznika ukończeń w miesiącu, co powinno być od początku ...

    Dodatkowo mam pytanie do administracji, czemu nie uwzględnia tak istotnych informacji w grze, tylko trzeba je uzyskiwać od testerów ...
    1. Możliwość otrzymania tylko kart smoka i inkarnacji, inne potwory nie dają takiej możliwości
    2. Inkarnacja jest tylko od pewnego poziomu, a nie 50% jak większość graczy myśli

  8. #23
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Jeśli już zmieniać Gustawa, to raczej nie na Berserkera czy Collena, bo to są bossy PvP które można zabić na 2 hity, Berserk ma jeszcze inne przeciwwskazanie w postaci tego że wymagałby jeszcze bardziej miecza na 25% niż Gustaw, idealni byliby Strażnik Urkade, Goblin Królewski lub Herszt Banitów
    Chociaż osobiście jestem po prostu za znerfieniem Gustawa w instancji, wydaje mi się że jest silniejszy niż jego odpowiednik z Areny na 65

  9. #24
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał RaZoR Zobacz post
    Przestan sie wypowiadac skoro nie masz w ogole pojecia o otchlani. To jest tak samo jakbys kogos pouczal jak jezdzic autem a nie masz prawa jazdy. Co do otchlani to zmiany potrzebne bo aktualnie zestaw z gustawem jest taki ze jak ja go osobiscie widze to odrazu wychodze i domyslam sie ze nie jestem jedyny.
    Tak, gustawa przydałoby się zmienić, ale nie na collena czy berserkera. I nie, ja nie pouczam jak jeździć autem, a uczestniczę w dyskusji na temat prawa ruchu, jak już tak porównujemy.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  10. #25
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Jeśli już zmieniać Gustawa, to raczej nie na Berserkera czy Collena, bo to są bossy PvP które można zabić na 2 hity, Berserk ma jeszcze inne przeciwwskazanie w postaci tego że wymagałby jeszcze bardziej miecza na 25% niż Gustaw, idealni byliby Strażnik Urkade, Goblin Królewski lub Herszt Banitów
    Chociaż osobiście jestem po prostu za znerfieniem Gustawa w instancji, wydaje mi się że jest silniejszy niż jego odpowiednik z Areny na 65
    Jest zdecydowanie silniejszy na późniejszych etapach instancji. Propozycje, które podałeś też są dobre, zaproponowałem Berserka głównie ze względu na atrybut, profesje i "pochodzenie" (arena devos), ale to tylko przykład. Temat powstał głownie dla kolekcjonerów kart, aby mieli szansę w ogóle je zdobyć, więc nie patrzyłbym na nagrody za samo ukończenie.

  11. #26
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    210
    Możecie wy wielmożnie zostawić Rapiera w spokoju i zamienić jedynego trolla tej instancji czyli wspomnianego Trolla Górskiego. Berserker na miejscu Rapiera byłby zbyt ez. Więc moim zdaniem temat siup kosz

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •