Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Zdolności dla przeciwnej profesji

  1. #1
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410

    Zdolności dla przeciwnej profesji

    Witajcie jak w temacie chodzi mi o to, żeby to jakoś ograniczyć

    Dlatego chce, by np mag nie mogl uzywac zdolnosci na woja i odwrotnie bo jak wiecie dużo osób z tego korzysta głownie woj i to często w różnych przypadkach. Po prostu moją nie co logiczną propozycją myślę jest zrobienie ze zdolnościami to samo co podobnie ze broniami, ze mag nie moze nic na woja i przeciwnie. Dziwnie jest po za tym używac jako mag np: Atak buławy czy coś. Dodam, że takie pozwolenie daje nie co przewagę wojowi nad magiem, bo woj może nawalać statusami jak pechowa chmura co jest przeznaczone dla maga, a mag to co czysty cios???. Także myślę, że powinno być zablokowanie uzywania takich zdolnosci co nie sa wyznaczone dla przeciwnej profesji.

    Ale zdolności na przeciwną profesje przydaje się to tego, żeby móc zmieniać profesje bez zbierania od nowa zdolności.

    Więc mam pomysł, żeby zdolności z przeciwną profesją po prostu można było się uczyć, ale, żeby znajdowała się w Archiwum. Tak, że po zmienianiu profesji mogły się zdolności podmieniały i jednocześnie nie mozna by bylo uzywac dla przeciwnej profesji.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    oczywiście jestem na NIE
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  3. #3
    Zbanowany
    Dołączył
    04-10-2020
    Postów
    44
    Kto normalny używa Pechową chmurę, trujący pocisk, pocisk pośpiechu itd na pvp, nigdzie jeszcze nie widziałem takiej osoby.
    Co do ostatniej zmiany w której woj nie może zakładać broni przeznaczonych dla maga jest to słabe, ponieważ nie można się pobawić grając np pod rękawice statusów magiem lub rózgą paralizacji na woju, zmiana była nie potrzebna wątpie, że komuś przeszkadzała.

  4. #4
    Na nie, część zdolek dla woja jest przydatne również dla maga (np karakol).
    W drugą stronę- chociażby porażenie (do expu)
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Misiak
    Dołączył
    07-07-2020
    Postów
    134
    Kiedyś w ogóle nie było podziału zdolności na profesję i to parę lat o ile pamiętam.
    Ta informacja jest tylko poglądowa, aby low-levele i gracze niedzielni widzieli co kupować w pierwszej kolejności.

    - - - - - - - - - -

    Poza tym bronie zawsze można było sprzedać, nauczonej zdolki już nie sprzedasz
    i tak Pan Jezus powiedział.

  6. #6
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał Hajowskyy Zobacz post
    Kto normalny używa Pechową chmurę, trujący pocisk, pocisk pośpiechu itd na pvp, nigdzie jeszcze nie widziałem takiej osoby.
    Co do ostatniej zmiany w której woj nie może zakładać broni przeznaczonych dla maga jest to słabe, ponieważ nie można się pobawić grając np pod rękawice statusów magiem lub rózgą paralizacji na woju, zmiana była nie potrzebna wątpie, że komuś przeszkadzała.
    Wiem, że dużo na bossach jest, ale co to twojego postu to przyznam, że na pvp nikt i masz racje, ale szczerze to mają w sobie coś tak naprawdę, ale z fartem np przeciw magowi jak trafi sie jako woj pechową gdy mag ma dubel oraz jakieś połowe hp, że tak powiem, to mnóstwo zrobi gdy wejda wszystkie statusy zwłaszcza, że woj może dysponować dużym szczęściem i to głownie na 50 lvl gdzie sa typu buty gothar dajace celność + jeszcze lepiej wykorzystac ladnie odnowke co jeszcze nawalic 2 raz pechowa tak, ze bedzie musial tracic nie co tur i git wyjdzie (Pamietając ze nie moze wtedy mag zdolek uzywac). Hiter najlepiej zyskuje jak sie ma +6/8. Z porazeniem i innym tez ogarniam pewne bogate w sobie wyjątki tylko ze zbyt dlugo mi się to opowiada jak idealnie z fartem można wykorzystać, ale przyznaje, że nie dość, że to jest ryzykowne nie co głupie, a także poświecające dużo, to dodatkowo nie zbyt realne i nikt by tego nie uzywal głownie przez brak miejsca na zdolności i kosztow mp.

    EDIT: Dobra muszę powiedzieć, że coś w tym jest co napisałeś
    Ostatnio edytowane przez Pustka ; 09-03-2021 o 17:21

  7. #7
    Użytkownik Avatar Lechicjan
    Dołączył
    05-11-2020
    Postów
    42
    zdecydowanie na nie, magowie mają większość zdolek statusowych, ale wojownicy też mogą je używać na np lewiatana, więc to dałoby ogromną przewage magowi.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •