Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem propozycji?

Głosujących
48. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, byłbym/łabym zainteresowany/a kupnem usługi

    22 45.83%
  • Tak, lecz nie kupowałbym/łabym usługi

    4 8.33%
  • Nie

    14 29.17%
  • Obojętne

    8 16.67%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 26 z 26

Temat: Abonament VIP

  1. #16
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Nie pomyślałem. Można spróbować ustalić jakąś średnią wartość, albo wyrzucić z usługi.
    Jak na mój gust ta usługa nie powinna tak działać od samego początku. Najprościej będzie przyjąć te 120k które utrzymywało się bardzo długo jako stałą wartość dla 80 poziomu. A niższe poziomy dostawałyby % z tych 120k, przy czym wbijając każdy kolejny poziom wartość ta by wzrastała aż osiągnie 120k na 80 poziomie.

  2. #17
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    Cytat Napisał Altair Zobacz post
    Jak na mój gust ta usługa nie powinna tak działać od samego początku. Najprościej będzie przyjąć te 120k które utrzymywało się bardzo długo jako stałą wartość dla 80 poziomu. A niższe poziomy dostawałyby % z tych 120k, przy czym wbijając każdy kolejny poziom wartość ta by wzrastała aż osiągnie 120k na 80 poziomie.
    a to przypadkiem nie działa w taki właśnie sposób? że płacisz w dowolnym momencie i ten limit rośnie z poziomem?
    ::::​)

  3. #18
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    a to przypadkiem nie działa w taki właśnie sposób? że płacisz w dowolnym momencie i ten limit rośnie z poziomem?
    nie mam pojęcia, nawet jeśli to nie zmienia faktu ze ilość golda jaką dostajemy za 1 MF przy zakupie usługi nie powinna się zmieniać na maksymalnym poziomie.

  4. #19
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    a to przypadkiem nie działa w taki właśnie sposób? że płacisz w dowolnym momencie i ten limit rośnie z poziomem?
    Nie, kupujesz poszerzenie o x golda, to po 20 latach dalej będziesz miał depozyt poszerzony o x golda. Nieważne ile wbijesz poziomów, jak zmieni się wartość usługi w przyszłości, nic nie zmienia wartości poszerzenia. No chyba że dokupienie kolejnego poszerzenia.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  5. #20
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    Cytat Napisał Clover Zobacz post
    Nie, kupujesz poszerzenie o x golda, to po 20 latach dalej będziesz miał depozyt poszerzony o x golda. Nieważne ile wbijesz poziomów, jak zmieni się wartość usługi w przyszłości, nic nie zmienia wartości poszerzenia. No chyba że dokupienie kolejnego poszerzenia.
    w takim razie ktoś mnie kiedyś oszukał jak o to pytałem na forum, a swoją drogą jeżeli rzeczywiście to tak działa, to przydałoby się wprowadzić pewnego rodzaju skalowanie do tej usługi, zależne właśnie od poziomu
    ::::​)

  6. #21
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    w takim razie ktoś mnie kiedyś oszukał jak o to pytałem na forum, a swoją drogą jeżeli rzeczywiście to tak działa, to przydałoby się wprowadzić pewnego rodzaju skalowanie do tej usługi, zależne właśnie od poziomu
    Raczej nie ma na to szans. Przy starym systemie depo tak było, ale to usunięto, więc raczej nie wróci
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  7. #22
    Użytkownik Avatar Misiak
    Dołączył
    07-07-2020
    Postów
    134
    @Tomi - Jak się ustosunkujesz do propozycji mojej, @Clover oraz @Antyblistler II?
    Czy byłoby możliwe wprowadzenie któreś z tych propozycji mniejszym kosztem czasu i pracy z jednoczesnym zadowoleniem graczy?
    i tak Pan Jezus powiedział.

  8. #23
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Przydałby się jeszcze jakiś jednorazowy pakiet powitalny, który zawierałby paczkę bonusów, które kupione oddzielnie byłyby droższe.

    Mały pakiet - 10zł
    Limit Energii +50
    Paczka bonusów: Exp/Gold/Ap/Drop +100%
    2x Napój Energetyczny
    50k golda

    Średni pakiet - 25zł
    Limit Energii +100
    Paczka Bnusów Exp/Gold/Ap/Drop +100%
    4x Napój Energetyczny
    100k golda
    Depozyt powiększony 1x miejsce
    Depozyt powiększony 1x miejsce na gold

    Duży pakiet - 50zł
    Limit Energii +200
    Paczka Bnusów Exp/Gold/Ap + 200% Drop +100%
    8x Napój Energetyczny
    200k golda
    Depozyt powiększony o 2x miejsce
    Depozyt powiększony o 2x miejsce na gold
    Darmowy reset statystyk x1
    Darmowy strój z przedziału 10-30MF

    Pakiet ultra - 100zł
    Limit Energii +400
    2x Paczka Bnusów Exp/Gold/Ap + 200% Drop +100%
    16x Napój Energetyczny
    500k golda
    Depozyt powiększony o 4x miejsce
    Depozyt powiększony o 4x miejsce na gold
    Darmowy reset statystyk x1
    Darmowy strój z przedziału 10-100MF
    Slot na dodatkową postać +1

    Oczywiście można wybrać tylko jeden pakiet na całą grę, więc trzeba wybierać rozważnie tj. najdroższy

    Niektórym może wydawać się, że to jest bardzo dużo, jednak należy pamiętać, że to jest cały czas jednorazówka. Pozwoli to bardziej zaangażowanym nowym, albo wracającym na wstępne przygotowanie konta pod dłuższą grę. Oczywiście starzy gracze również powinni mieć te pakiety w ofrecie, żeby nie czuli się poszkodowani
    Pakiet powitalny fajna sprawa. Zwłaszcza teraz po wprowadzeniu zmian z depozytem, Twoja propozycja wygląda zachęcająco. Jednak dlaczego mamy blokować możliwość zakupu wszystkich czterech pakietów ?

  9. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2018
    Postów
    51
    Wszystko fajnie a co w przypadku osób któży już mają max limit Energi? Stracą bonus do limitu energi

  10. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Tabson Zobacz post
    Wszystko fajnie a co w przypadku osób któży już mają max limit Energi? Stracą bonus do limitu energi
    Pewnie dostaną pewnego rodzaju rekompensatę o tej samej wartości.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  11. #26
    Cytat Napisał Tabson Zobacz post
    Wszystko fajnie a co w przypadku osób któży już mają max limit Energi? Stracą bonus do limitu energi
    No to nie będą musiały kupować pakietów.
    Żółwie tańczą jak szalone...

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •