Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: [Inne] Statystyki dla maga lv 41/42

  1. #1
    Użytkownik Avatar Dereq
    Dołączył
    15-09-2020
    Postów
    5

    [Inne] Statystyki dla maga lv 41/42

    Mam problem z: Czy byłby ktoś w stanie pomóc mi rozdać statystyki dla maga, lv 41?

    Opis problemu:
    Witej człek.

    To już pewnie nie pierwszy taki post na tym forum i jeżeli coś źle napisałem w nazwie swojego problemu i to poniżej, to przepraszam, ale nie znam się dobrze na tym.

    Mój problem polega na tym, że...
    Całą grę polegałem na automatycznym rozdawaniu statystyk, i ogólnie jest wszystko okay, ale wiem, że może być i lepiej, skoro ludzie z niższym lv są w miejscach gdzie ja nigdy nie mogłem być z takim vl a mam aktualnie 41 lv i zaraz 42 :v

    Moje staty wyglądają tak:
    HP : 90
    MP : 50
    Atak magiczny : 90
    Obrona : 50
    Obrona magiczna : 50
    Szczęście : 50
    Szybkość : 90

    Tak jak pisałem wyżej, polegałem na automatycznym rozdawaniu, ponieważ nie znam się jeszcze dobrze na tym a gram w to od kilu lat xD

    Mam przy okazji 50 punktów MF więc mogę to chodź raz zresetować (nie chciałbym to robić i drugi).
    Z góry dziękuję za okazaną mi pomoc.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2014
    Postów
    31
    Cytat Napisał Dereq Zobacz post
    Mam problem z: Czy byłby ktoś w stanie pomóc mi rozdać statystyki dla maga, lv 41?

    Opis problemu:
    Witej człek.

    To już pewnie nie pierwszy taki post na tym forum i jeżeli coś źle napisałem w nazwie swojego problemu i to poniżej, to przepraszam, ale nie znam się dobrze na tym.

    Mój problem polega na tym, że...
    Całą grę polegałem na automatycznym rozdawaniu statystyk, i ogólnie jest wszystko okay, ale wiem, że może być i lepiej, skoro ludzie z niższym lv są w miejscach gdzie ja nigdy nie mogłem być z takim vl a mam aktualnie 41 lv i zaraz 42 :v

    Moje staty wyglądają tak:
    HP : 90
    MP : 50
    Atak magiczny : 90
    Obrona : 50
    Obrona magiczna : 50
    Szczęście : 50
    Szybkość : 90

    Tak jak pisałem wyżej, polegałem na automatycznym rozdawaniu, ponieważ nie znam się jeszcze dobrze na tym a gram w to od kilu lat xD

    Mam przy okazji 50 punktów MF więc mogę to chodź raz zresetować (nie chciałbym to robić i drugi).
    Z góry dziękuję za okazaną mi pomoc.
    Rób jak chcesz ale osobiście bym się wstrzymał. Jeżeli pamiętam gdzieś w marcu powinny być urodziny MFO więc będzie darmowy reset statystyk. Szkoda 50 mf'ów imo.

    EDIT: Jeżeli chcesz zmieniać dlatego, że padasz na wampirach, proponuję zmianę skryptu. Obszarówki na moby do bani działają (poza nielicznymi wyjatkami typu mega drenaż). Jak na maga to do statystyk mógłbym się przyczepić że masz stanowczo za dużo szczęścia i trochę za dużo hp (przydałoby się potwierdzić przez jakiegos 80 lvl)
    Ostatnio edytowane przez marszałek XD ; 26-02-2021 o 10:31

  3. #3
    Użytkownik Avatar Dereq
    Dołączył
    15-09-2020
    Postów
    5
    Walić to, że ginę przy trzecim bądź piątym razem na wampirach, wystarczy, że się wygeneruję co walkę i mogę tak ekspić (szkoda ino kasy na mikstury które wtedy zużywam)
    a jeśli chodzi o skrypty, to też nie znam się na nich, bo nigdy nie korzystałem :v

  4. #4
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Jak szkoda Ci mikstur to polecam podwójny drenaż.

    A co do stat jako mag raczej w lucka nie dawaj
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  5. #5
    Użytkownik Avatar Dereq
    Dołączył
    15-09-2020
    Postów
    5
    Tak jak pisałem na początku, od samego początku waliłem w automatyczny tryb rozdawania statystyk, więc no...
    To co mam, to sama mi gra zaoferowała

  6. #6
    Kim Chi
    Konto usunięte
    50 MF wykorzystaj na powiększenie limitu energii - dziennie regeneruje się 400 punktów, więc najlepiej mieć co najmniej 350-400 limitu na start, żeby energia nie przepadała. A reset niepotrzebny, statystyki możesz uratować jeśli od teraz będziesz rozdawać samemu.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Dereq
    Dołączył
    15-09-2020
    Postów
    5
    Oj taaak, zapomniałem o tym, że mogę powiększyć limit energii
    To mi sie akurat przyda

  8. #8
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957
    Ale masz w ogóle problem z czymś konkretnym czy nie? Bo te statystyki same w sobie nie są złe, a patrząc na przykład na twoją walkę ze Strażnikiem Urkade wnioskuję, że najprawdopodobniej masz słabe uzbrojenie, bo otrzymujesz bardzo dużo obrażeń. A jeśli chodzi o expienie, to Wampirów nie polecam, lub co najwyżej pojedyncze, bo są one trudne do bicia samemu na tym poziomie. Bardziej opłaca się respić Rendelsa lub Szczurołaka (lub jedno i drugie) i wymieniać codziennie Wodnego Żółwia. Jeśli nie masz z kim, to możesz pisać do mnie.
    ::::​)

  9. #9
    Użytkownik Avatar Dereq
    Dołączył
    15-09-2020
    Postów
    5
    ogólnie mi chodziło o to, że całą grę polegałem na automatycznym trybie :v
    ale skoro większość twierdzi, że moje staty są ok, to dziękuję
    i tu nie chodziło mi o to, że przegrywam xD
    kij z tym, że umieram, wystarczy, że poczekam se na nowy lv i będzie lżej
    ogólnie dziękuję za odpowiedzi wam wszystkim

  10. #10
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Te statystyki są słabe, korzystaj z tych tematów:

    https://forum.mfo3.pl/forumdisplay.p...dnik-poziomowy

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •