Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za zwiększeniem roli drużyn w grze?

Głosujących
18. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak i chciałbym, aby wszystkie pomysły zostały zrealizowane.

    13 72.22%
  • Tak, ale nie zgadzam się z wszystkimi pomysłami.

    4 22.22%
  • Nie

    5 27.78%
  • Nie mam zdania

    5 27.78%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Wojny drużyn.

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    12-02-2021
    Postów
    42

    Wojny drużyn.

    Siemanko,
    generalnie tytuł miał brzmieć "zwiększenie roli drużyn", ale ten będzie pewnie ciekawszy i bardziej zachęcający do kliknięcia xD.
    Nie no serio, obecnie drużyny nie mają praktycznie żadnego zastosowania (poza zgadywaniem się i wspólnym biciem minibossów).
    Niby są jakieś punkty rankingowe, ale nie ma nawet żadnego rankingu drużynowego, żeby sprawdzić, kto ma ich najwięcej.

    Fajne byłoby wprowadzenie czegoś na styl areny, tylko drużynowej. Może wtedy niekoniecznie byłoby tak, że walki byłyby na podstawie poziomów graczy w drużynach, tylko na podstawie punktów, które się zdobywa za te walki.

    Można też byłoby wprowadzić Królów Góry, czyli walki drużynowe, też dostępne po zdobyciu określonej liczby punktów rankingowych drużynowych. Ten pomysł w sumie średni, bo to i tak pewnie byłoby zdominowane przez 80 poziomowców, ale nawet to fajnie by się oglądało.

    Ostatnią moją propozycją są tytułowe wojny drużyn. Zrobić jakieś możliwości wypowiadania wojen innym drużynom, bo przynajmniej dla mnie takie ustawki byłyby fajne xD.



    Rzuciłem bardziej hasła niż konkretne i rozwinięte pomysły, ale może komuś wpadnie coś do głowy i rozwinie moją myśl? Moim głównym zamysłem jest zwiększenie znaczenia drużyn w grze.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    Cytat Napisał Sigfried Zobacz post
    Niby są jakieś punkty rankingowe, ale nie ma nawet żadnego rankingu drużynowego, żeby sprawdzić, kto ma ich najwięcej.
    Można to sprawdzić w Szukaj → Drużyny.

    Ogólnie to od dawna (jeszcze chyba przed dodaniem Devos) była zapowiadana przebudowa drużyn w kierunku gildii, a jak widać wciąż nic nie zostało zrobione. A szkoda, bo mogłoby to być coś ciekawego.
    ::::​)

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    12-02-2021
    Postów
    42
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    Można to sprawdzić w Szukaj → Drużyny.
    A, faktycznie. Szukałem tego w zakładce "Ranking"

  4. #4
    Użytkownik Avatar Hanhaki
    Dołączył
    10-09-2020
    Postów
    29
    Za top 3 rankingu drużyn powinny być nagrody

  5. #5
    Zbanowany
    Dołączył
    04-10-2020
    Postów
    44
    Aktualnie gdy nie ma eventu igrzysk smierci, można wprowadzić co tygodniowe lub jakiekolwiek turnieje pvp 4v4, do czasu eventu igrzysk.
    Przywróciło by to chociaż trochę tvt bo teraz nie ma tego prawie że nigdzie jedynie bójki 2v2, można by było testować różne zdolności,buildy itd.
    W Takim turnieju było by do wygrania punkty mf,złoto lub żetony wszystko zależy od tego czy propozycja się przyjmie czy nie.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2021
    Postów
    21
    W pełni popieram pomysł. W dodatku możnaby dodać dyplomacje tych drużyń, np. sojusz, wojna. Zobowiązywałbyś się do pomocy danej drużynie.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    367
    Obecnie nie ma co po co robić TvT bo największa nagroda z tego to bycie pierwszym w rankingu i tyle. Tak jak wspomniał wyżej Hajowskyy to myślę, że takie rozwiązanie byłoby najlepszą opcją. Łatwą do wprowadzenia i przynoszącą większe korzyści aktywności w grze.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •