Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: [Bossy] Jadowite Ziele

Użytkownik

[Bossy] Jadowite Ziele

Mam problem z: trójgłowy wąż
    Poziom postaci: 12
    Statystyki:
    HP 47
    MP 60
    Atak magiczny 17
    Obrona 12
    Obrona magiczna 20
    Szczęście 13
    Szybkość 11

Opis problemu:
    Jadowite Ziele - potrzebne do wykonania zadania z Adasiem, odnawia się co 24 godziny (Po zebraniu pierwszego odnawia się w jednym z trzech miejsc)

Użytkownik
    Trójgłowy Wąż to miniboss wiec mozesz isc z kolega ktory pomoże ci go pokonać

Użytkownik Avatar Altair
    z tego co pamiętam to można ominąć węża żeby je zebrać.

Dodatkowo masz za duzo mp, tracisz na tym inne statystyki. Najlepiej zrób reset o ile jest jeszcze dostępny ten darmowy, jeśli nie to może będzie za miesiąc na urodziny mfo. W innym wypadku, prościej będzie zrobić nową postać.

Minibossy mozna bić z innymi, poproś kogoś o pomoc.

Użytkownik
    Cytat Napisał Altair Zobacz post
    z tego co pamiętam to można ominąć węża żeby je zebrać.

Dodatkowo masz za duzo mp, tracisz na tym inne statystyki. Najlepiej zrób reset o ile jest jeszcze dostępny ten darmowy, jeśli nie to może będzie za miesiąc na urodziny mfo. W innym wypadku, prościej będzie zrobić nową postać.

Minibossy mozna bić z innymi, poproś kogoś o pomoc.
    Na takim niskim poziomie niema sensu robić resetu tylko przez najblizsze poziomy poprawiac statystyki

Użytkownik Avatar Cannibal
    Cytat Napisał Suczek Zobacz post
    Na takim niskim poziomie niema sensu robić resetu tylko przez najblizsze poziomy poprawiac statystyki
    60MP to wartość większa niż ja mam na magu z 79lv, więc najlepszą opcją jest nowa postać, bo 12lv wbija się 1 max 2 dni.
    Victory is in a simple soul

Użytkownik Avatar Altair
    Cytat Napisał Suczek Zobacz post
    tak jak wspomniał Cannibal, ze on na 79 lvl ma więcej... Wyrównywanie statystyk trwałoby do 80 poziomu, bo rzadko kto przekracza próg 50 MP w bazie na 80, a przy tym ciężko by było kontynuować fabułę / expić.

Jedyne rozwiązanie to darmowy reset / nowa postać.

Użytkownik Avatar Clover
    Cytat Napisał Altair Zobacz post
    tak jak wspomniał Cannibal, ze on na 79 lvl ma więcej... Wyrównywanie statystyk trwałoby do 80 poziomu, bo rzadko kto przekracza próg 50 MP w bazie na 80, a przy tym ciężko by było kontynuować fabułę / expić.

Jedyne rozwiązanie to darmowy reset / nowa postać.
    Akurat na expienie duże mp jest mega wygodne. Podwójny drenaż, regeneracja many, czy też pasywki odnawiające manę świetnie współgrają z duża maną przy expieniu. W fabule tragicznie nie jest (testowane przeze mnie), ale jakoś ultra łatwo też nie.

Ogółem biorąc pod uwagę ilość tematów założyciela, zakładam, że to zwykły spam tematami dla spamowania.
    Jak nie, to najlepiej założyć nową postać. 100 energii wystarczy do wbicia takiego poziomu.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

Użytkownik Avatar Altair
    Cytat Napisał Clover Zobacz post
    Akurat na expienie duże mp jest mega wygodne. Podwójny drenaż, regeneracja many, czy też pasywki odnawiające manę świetnie współgrają z duża maną przy expieniu. W fabule tragicznie nie jest (testowane przeze mnie), ale jakoś ultra łatwo też nie.

Ogółem biorąc pod uwagę ilość tematów założyciela, zakładam, że to zwykły spam tematami dla spamowania.
    Jak nie, to najlepiej założyć nową postać. 100 energii wystarczy do wbicia takiego poziomu.
    do 30 poziomu bez tych zdolek jesteś w plecy, więc męczyć się przez 18 poziomów to zły pomysł, a zupełnie inna sprawa, że nie będzie go stać na te wszystkie zdolności.

Uprawnienia