Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 29

Temat: Doładowanie Energii

Ważne Doładowanie Energii

Jak wiemy nie każdy posiada MF-y aby doładowywać sobię energię niezbędną do walki.....
    Dobry pomysł to możliwość doładowania energii za golda lub żetony na pewno się będie grało lepiej!
    np.: Zostało mi 5k. expa aby wbić 38 lvl, jutro zamiast bić serafina od rana muszę expić na małych zjawach *2 żeby nabić 38 lvl

Da się doładować energię za złoto.
    Żółwie tańczą jak szalone...

Użytkownik Avatar XmistrzX
    Można kupić MF-y za złoto i za te MF-y doładować energię
    Nie wiem co tu napisać, więc napisze to.

Użytkownik Avatar damianxp
    To jest opcja premium i gra musi na siebie zarobić, takiej dobroci ZA ZŁOTO raczej nigdy nie będzie. Zawsze możesz poczekać, nie musisz ładować sobie mf żeby energie odnowić. Ew możesz powalczyć z kimś będąc zapisanym na arenie (nic Cię to nie kosztuje) i mieć EXP z wygranych.

Nie każdy ma miliony Golda, żeby doładowywać energię ( dobra mogę dziennie zarobić 1.250kk jak wyleci z komnaty fortuny, ale wierzysz w cuda, że dam rade tyle dropnać?

Użytkownik Avatar Misiak
    Dajmy wszystko wszystkim za darmo. Tak będzie najlepiej - nielimitowana energia, nielimitowany depozyt, wszystkie stroje dla wszystkich.
    Nie każdy ma tyle pieniędzy aby kupić MF, ani golda aby zakupić je ta targu ;((((
    i tak Pan Jezus powiedział.

Użytkownik Avatar Cannibal
    Cytat Napisał Waleczna gwiazda Zobacz post
    Nie każdy ma miliony Golda, żeby doładowywać energię ( dobra mogę dziennie zarobić 1.250kk jak wyleci z komnaty fortuny, ale wierzysz w cuda, że dam rade tyle dropnać?
    No w tym problem, że niektórzy gracze mają za dużo golda, a taka opcja dam im darmowa energię.
    Po za tym jest opcja zakupu energi za gold. Kupujesz MF na targu i potem energie.
    Victory is in a simple soul

Kupowanie MF jest teorytyczne. Kto by sprzedał MF-y za golda marnując za to kilka swoich złotówek???
    Poza tym moje zarobki nie wyniosą więcej niż 30k. chyba że 1.250kk wyleci w komnacie fortuny, nawet przy średniej 190 ileś tam tysięcy jest mało przydatne zwłaszcza dla niskich lvl

Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Twoja propozycja była powielana 10 tysięcy razy, przytaczana odpowiedz to "nie". Nie wejdzie, twórcy w ten sposób zarabiają na życie. Temat do kosza od pierwszego posta, pozdrawiam.
    Piwo ma być zimne, a laski gorące

Zbanowany
    Kupowanie MF jest teorytyczne. Kto by sprzedał MF-y za golda marnując za to kilka swoich złotówek???
    Poza tym moje zarobki nie wyniosą więcej niż 30k. chyba że 1.250kk wyleci w komnacie fortuny, nawet przy średniej 190 ileś tam tysięcy jest mało przydatne zwłaszcza dla niskich lvl
    To wydaj kilka złotówek

No to jak kogoś nie stać to niech czeka. Nie wszyscy muszą mieć wszystko od razu.
    Żółwie tańczą jak szalone...

Użytkownik Avatar remano
    Szkoda że nie ma opcji kup teraz na targu za mf

Oczywiście ,że to nie wejdzie w życie twórcy muszą z czegoś zarabiać

co któryś gracz ma skina kosztującego 10-100 mf czy 50 złotych różnicy w dochodach co tygodniowych lub nie wiem co ile nie wystarczy im? Gra ma potencjał mogą zrobić ją w sposób instalacji np. na telefonie i też będzie się pokrywał koszt, nie?

Użytkownik Avatar hurzysta
    co któryś gracz ma skina kosztującego 10-100 mf czy 50 złotych różnicy w dochodach co tygodniowych lub nie wiem co ile nie wystarczy im? Gra ma potencjał mogą zrobić ją w sposób instalacji np. na telefonie i też będzie się pokrywał koszt, nie?
    nie przejdzie to i tak, jeśli nie umiesz czekać to chyba ta gra nie jest dla ciebie.
    https://discord.gg/dh8pE8PMby bardzo fajny mfowski serwer discord, polecam!!!

Uprawnienia