Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem propozycji?

Głosujących
20. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    17 85.00%
  • Nie

    0 0%
  • Nie mam zdania

    3 15.00%
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Pokazanie wybranej akcji w menu walki

  1. #1

    Pokazanie wybranej akcji w menu walki

    Nazwa:  Bob_Hoover_T28B_SM.jpg
Wyświetleń: 157
Rozmiar:  139.8 KB

    Propozycję przedstawiłem na powyższym screenie. Chodzi o to, żeby po dokonaniu wyboru wyświetlało się na górze co wybraliśmy. Wiele razy w manualnej walce można coś sobie popsuć przez missclick na zdolności, a taka informacja mogłaby nas uratować. Właściwie dziwne, że tak nie było to zrobione od początku
    Żółwie tańczą jak szalone...

  2. #2
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Ciekawa propozycja, szczerze nawet nie zwracałem uwagi na to okienko na górze, pewnie dlatego że po wybraniu opcji szybko znikało.
    Ostatnio edytowane przez Krycha ; 23-02-2021 o 17:55
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  3. #3
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Ta opcja powinna być dawno wprowadzona. Jak się zagadamy czy coś to nie trzeba anulować polecenia i sprawdzać żeby nie dać bossowi np. bryzy zamiast normalizacji

  4. #4
    Kilgor
    Konto usunięte
    Przy grze na telefonie byłoby to mega pomocne i zdecydowanie powinno być to już dawno wprowadzone.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •