Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 25

Temat: Poziom moderacji

  1. #1
    Pirrat
    Konto usunięte

    Poziom moderacji

    Proszę o uzasadnienie dlaczego, ktoś usuwa posty niełamiące w żaden sposób regulaminu, dodatkowo ukierunkowane na ulepszenie gry i zachęcające do uczestnictwa w wydarzeniach większego grona graczy ... Bardzo prosiłbym o wyszczególnienie jakie tematy nie łamią regulaminu, a będą sukcesywnie przez moderację cenzurowane poprzez usuwanie postów.

  2. #2
    Bergsteiger
    Konto usunięte
    proof: 82 poziom
    fakerino: 81 poziom
    PowerISO: 81 poziom
    YourShadow: 80 poziom

    dlaczego, ktoś
    Skąd, ten przecinek?

  3. #3
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Stara Gwardia Zobacz post
    "posty niełamiące w żaden sposób regulaminu, dodatkowo ukierunkowane na ulepszenie gry i zachęcające do uczestnictwa w wydarzeniach większego grona graczy ..."
    Chodzi o "oj tak piratq +1/2/3"?
    Chodzi o mój post, a nie o to "piratq +n".

  4. #4
    Propozycja Pirrata była bardzo ciekawa. Nie miałem nic więcej do dodania, wiec odpisałem jak odpisałem, a inni poszli w moje ślady. Jednak niepotrzebnie usunięto post Pirrata.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  5. #5
    Moderator
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    553
    Czytałem post pirata i w sumie tez jestem za
    a kto usuną post
    nie wiem
    [Zgłoś treść do Moderatora Tak / Nie.]

  6. #6
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    371
    ciekawe kto moderuje dzialy, a stricte dzial propozycje?

  7. #7
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Proszę o uzasadnienie dlaczego, ktoś usuwa posty niełamiące w żaden sposób regulaminu, dodatkowo ukierunkowane na ulepszenie gry i zachęcające do uczestnictwa w wydarzeniach większego grona graczy ... Bardzo prosiłbym o wyszczególnienie jakie tematy nie łamią regulaminu, a będą sukcesywnie przez moderację cenzurowane poprzez usuwanie postów.
    Nie pierwsze takie zdarzenie ze strony proofa. Z mojej rozmowy z Krychą na ten temat wynikało, że Krycha rozmawiał z moderatorami i nakazał im tłumaczyć swoją decyzję o usunięciu konkretnego posta. Pisz do Proofa i pytaj, jak nie wyjaśni, to pisz do Krychy.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  8. #8
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Pirrat tworzący temat narzekając na poziom moderacji jest dowodem na istnienie karmy.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    371
    Nagrody tygodniowe - prawie 100 osób na tak, 10x mniej na nie. Odzew ze strony proofa albo kogokolwiek: a mam to gdzieś
    Stworzona nowa propozycja przez Pirrata: Hehe, klik klik i usunięte

  10. #10
    Bergsteiger
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fuckinslayin Zobacz post
    Nagrody tygodniowe - prawie 100 osób na tak, 10x mniej na nie. Odzew ze strony proofa albo kogokolwiek: a mam to gdzieś
    Stworzona nowa propozycja przez Pirrata: Hehe, klik klik i usunięte
    Wow, temat poruszany więcej razy niż matki ludzi z internetu jest ignorowany przez moderację? Boże.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    371
    Cytat Napisał Bergsteiger Zobacz post
    Wow, temat poruszany więcej razy niż matki ludzi z internetu jest ignorowany przez moderację? Boże.
    Ignorowany? Jest opluwany jak największe ścierwo, a proponowane nie więcej niż 3 razy / a argumentów było więcej na tak, niż na nie.

  12. #12
    Bergsteiger
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fuckinslayin Zobacz post
    Ignorowany? Jest opluwany jak największe ścierwo, a proponowane nie więcej niż 3 razy / a argumentów było więcej na tak, niż na nie.
    Faktycznie:









    A to tylko kilka, takie propozycje pojawiały się dużo częściej. Na 100% na testowym forum było wielokrotnie proponowane w bardziej doprecyzowanej formie. Ale lepiej składać ciągle tę samą propozycję i beczeć jak po raz n-ty nie otrzyma się odpowiedzi.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    371
    Cytat Napisał Bergsteiger Zobacz post
    Faktycznie:









    A to tylko kilka, takie propozycje pojawiały się dużo częściej. Na 100% na testowym forum było wielokrotnie proponowane w bardziej doprecyzowanej formie. Ale lepiej składać ciągle tę samą propozycję i beczeć jak po raz n-ty nie otrzyma się odpowiedzi.
    No i dobra, jakiś odzew ze strony administracji?

  14. #14
    Przecież z tej listy tylko jeden temat dotyczy tygodniowych nagród.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  15. #15
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Tutaj bardzo ważna propozycja - totalnie olana porzucona i zarchiwizowana - link
    Podobnie temat czeladnika którego na tę chwilę ukończyło dopiero 10 graczy - link

    Jeśli tematy zostały przeniesione do Archiwum to wypadałoby dodać jakieś info z jakiego powodu.
    Ostatnio edytowane przez Krycha ; 23-02-2021 o 16:55
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •