Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
6. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    4 66.67%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    0 0%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    0 0%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    2 33.33%
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: [P2] Dziwna reakcja po wybraniu scieżki

  1. #1

    [P2] Dziwna reakcja po wybraniu scieżki

    Otóż na moim Androidzie na przeglądarce Opera występuje problem taki, że po wybraniu jakiegoś pola gdzie nasz bohater ma iść, mapa się mocno przybliza, przesuwa i pojawia się niespodziewanie klawiatura. Nie ukrwywam jest to strasznie upierdliwy problem gdyż po każdym ruchu trzeba na nowo oddalać przybliżenie, przesuwać mapę i chować klawiaturę. Pozdrawiam.

    Przeglądarka/OS: Android, Opera

  2. #2
    Użytkownik Avatar nerrux
    Dołączył
    29-07-2017
    Postów
    100
    wyłącz zawsze aktywne pole czatu,u mnie podziałało.

  3. #3
    Ok, pokazywanie się klawiatury naprawione, ale nadal ekran się przesuwa na brzeg mapy zamiast pozostać w miejscu, które ustawilem, co wiąże się z jej korekcją po każdym przejściu odcinka.

  4. #4
    Nie jest to gra na telefon.
    Rozumiem o co Ci chodzi, ale po prostu przybliżasz sobie okno gry tak żeby po każdej wykonanej czynności wciąż widzieć całą mapę i tak trzeba sobie radzić. Ewentualnie w ogóle nie przybliżać, jedynie podczas wałki.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał fakerino Zobacz post
    Rozumiem o co Ci chodzi, ale po prostu przybliżasz sobie okno gry tak żeby po każdej wykonanej czynności wciąż widzieć całą mapę i tak trzeba sobie radzić. Ewentualnie w ogóle nie przybliżać, jedynie podczas wałki.
    Ale to nawet nie o to chodzi, że trzeba sobie przybliżać czy coś. Jest jakiś dziwny problem (który kiedyś, bardzo bardzo dawno temu, nie występował, nagle zaczął i tak jest po dziś dzień), że jak na telefonie klikniemy gdziekolwiek (mając wyłączoną opcję zawsze aktywnego czatu), to przesuwa stronę do lewego brzegu. Jest to naprawdę dziwne, biorąc pod uwagę, że na komputerze tego problemu nie ma. Nawet gdy powiększymy stronę tak, że lewy brzeg nie jest widoczny, to i tak po kliknięciu na mapie nie "dosuwa" strony do lewego brzegu.

    Tak czy siak, admini nie są zainteresowani zbytnio optymalizacją gry pod urządzenia mobilne, więc raczej nic z tym nie zrobią.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  6. #6
    Jako osoba, która przez jakieś pół roku grała aktywnie tylko na telefonie (w tym 2 eventy+ zlanie kilkunastu bossów), stwierdzam, że da sie przyzwyczaić.
    Osobiście na komputerze tylko expię, biję wymagające bossy, a bicie minibossów, zwiedzanie mapek zostawiam sobie na telefon.
    Po prostu kwestia przywyczajenia
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  7. #7
    3) Poprawka do dziwnego przewijania w lewo przy chodzeniu na komórce na zoomie
    Ogólnie dostosowuje nam okno gry do ekranu telefonu, także powinno się lepiej klikać.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •