Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 24 z 24

Temat: Próba Miłości (Dungeon) [W TRAKCIE TWORZENIA]

  1. #16
    Kilgor
    Konto usunięte
    Uwodzicielka nie używa pocałunków na niższych poziomach. Od 50 w dół jeszcze ani razu się z tym nie spotkałem. Obstawiam, że używa dopiero od 65 lvl gdy do gry weszła zdolność "uzdrowienie".

  2. #17
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    210
    Cytat Napisał Kilgor Zobacz post
    Zrobiłem wieloma postaciami na różnych poziomach i nagrody nie licząc liczby są niezmienne:

    - Łatwy - żetony
    - Średni - zdolność na posiadany przez postać poziom + żetony
    - Trudny - unikatowy Item na posiadany przez postać poziom + żetony

    Dodatkowo za pierwsze ukończenie w trybie trudnym dostaje się certyfikat próby miłości na dany rok.

    - - - - - - - - - -

    Można też dodać, że nagrody za poszczególne poziomy trudności dostaje się jednorazowo, kolejne ukończenia robi się "za darmo".
    łatwy jeszcze gem

  3. #18
    Kilgor
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Hydrei Zobacz post
    łatwy jeszcze gem
    Dopisałem dwa wpisy dalej.

  4. #19
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    gdzie nagrody
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Clover Zobacz post
    Koszty podjęcia próby:
    Wejście do instancji jest całkowicie darmowe, ale po każdej próbie należy odczekać 30 minut, nie ma limitu prób.
    Może i wejście jest darmowe, ale każda komnata pobiera nam 2 energii. Cała próba kosztuje co najmniej 20 energii.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  6. #21
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    258
    Proponowalbym aby ekwipunek sie zapisywal w profilach bo jest to bardzo denerwujace kiedy co wejscie trzeba znowu wszystko ubierac

  7. #22
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    210
    Cytat Napisał RaZoR Zobacz post
    Proponowalbym aby ekwipunek sie zapisywal w profilach bo jest to bardzo denerwujace kiedy co wejscie trzeba znowu wszystko ubierac
    albo chociaż gemy

  8. #23
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    258
    Jak dziala drop tych kart? Ja po 133 przejsc mam wydropione 5 kart. Kone miedzy 2 postkami przez 2 lata ubil prawie 200 i nie dostal jeszcze nic? Ktos z gory moze sie wypowiedziec jakie sa %?

  9. #24
    Użytkownik Avatar Duduś
    Dołączył
    11-02-2017
    Postów
    40
    Cytat Napisał RaZoR Zobacz post
    Jak dziala drop tych kart? Ja po 133 przejsc mam wydropione 5 kart. Kone miedzy 2 postkami przez 2 lata ubil prawie 200 i nie dostal jeszcze nic? Ktos z gory moze sie wypowiedziec jakie sa %?
    Nazwa:  karty.png
Wyświetleń: 92
Rozmiar:  9.4 KB

    Zrzut z zeszłorocznego wpisu w Aktualnościach z Panelu gry.
    Na trudnym poziomie wychodzi 0,4% na kartę amora/anioła/uwodzicielki, oraz 0,2% na kartę bóstwa.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •