Zobacz wyniki ankiety: czy jesteś za?

Głosujących
19. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem za

    11 57.89%
  • Jestem na nie

    4 21.05%
  • Można to dodać kiedy indziej

    3 15.79%
  • Inna odpowiedz (W kom)

    1 5.26%
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Prywatny czat kilku graczy

  1. #1
    Użytkownik Avatar king of fire
    Dołączył
    02-01-2019
    Postów
    82

    Prywatny czat kilku graczy

    proponuje dodać czat prywatny w którym może uczestniczyć np. 6 graczy prywatnie bez robienia grup, drużyn itd.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Od tego jego drużyna/grupa (oczywiście do 4 osób).

    W jakim celu ma być ten czat dla 6 osób?
    MFO3 to nie jest portal społecznościowy, kto chce sobie pisać to są od tego właśnie portale społecznościowe.

  3. #3
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Od tego jego drużyna/grupa (oczywiście do 4 osób).

    W jakim celu ma być ten czat dla 6 osób?
    np król góry byłby dobrym powodem wprowadzenia tego
    Nie chce banaa

  4. #4
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    367
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Od tego jego drużyna/grupa (oczywiście do 4 osób).

    W jakim celu ma być ten czat dla 6 osób?
    MFO3 to nie jest portal społecznościowy, kto chce sobie pisać to są od tego właśnie portale społecznościowe.
    Może poprostu chce popisać z kilkoma osobami naraz, a podczas wymiany z kimś innym niż te 3-4 osoby nie może. Ja w tym widzę sens, bo na globalnym głównym pisanie w 4 jest uciążliwe przez timelocka

  5. #5
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    istnieje czat rozmowa, w dodatku nikt z niego nie korzysta, więc nikt wam nie będzie przerywał
    ::::​)

  6. #6
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    367
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    istnieje czat rozmowa, w dodatku nikt z niego nie korzysta, więc nikt wam nie będzie przerywał
    Ale timeout jest strasznie wysoki

  7. #7
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Może to korzystne bez potrzeby tworzenia grup i druzyn i może się przydać np na wolanie 3 wybranych osob, by wymienic mini/ czy tez global albo jakas informacja, ktora sie chce wyslac na wiecej niz 1 osobe by zaoszczędzić powtarzanie słów chodziasz jest pewien klawisz powtarzający ostatnio wyslane slowa. Jednak dla mnie zalezy od tego czy bedzie sie dluzej tworzylo ten czat czy nie, bo jak trzeba będzię się męczyć nie tylko pisaniem nickow i robic jakies ustawienia czy cos, żeby ten czat zacząć to wygodniejsze mogło by zostać szybkie pojedyncze poinformowanie. Jak tak się zastanowić to praktycznie nie widzę prawie różnicy prowadzeniem tego, ale jestem za

  8. #8
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    Cytat Napisał Fuckinslayin Zobacz post
    Ale timeout jest strasznie wysoki
    testowałem go przed napisaniem tego posta i bez problemu wysłałem 2 wiadomości z rzędu
    ::::​)

  9. #9
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Cytat Napisał Vortex Zobacz post
    Może to korzystne bez potrzeby tworzenia grup i druzyn i może się przydać np na wolanie 3 wybranych osob, by wymienic mini/ czy tez global albo jakas informacja, ktora sie chce wyslac na wiecej niz 1 osobe by zaoszczędzić powtarzanie słów chodziasz jest pewien klawisz powtarzający ostatnio wyslane slowa. Jednak dla mnie zalezy od tego czy bedzie sie dluzej tworzylo ten czat czy nie, bo jak trzeba będzię się męczyć nie tylko pisaniem nickow i robic jakies ustawienia czy cos, żeby ten czat zacząć to wygodniejsze mogło by zostać szybkie pojedyncze poinformowanie. Jak tak się zastanowić to praktycznie nie widzę prawie różnicy prowadzeniem tego, ale jestem za
    Od tego masz PgUp i PgDn


    Co do propozycji to było proponowane kilkukrotnie, więc pewnie nie przejdzie i poza zgromadzeniem się w jednym miejscu i pisaniu na głównym nic nie zostaje (Oczywiście jeżeli chodzi o pisanie w grze, nie licząć dc czy innych komunikatorów).

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Historia rozmów priv jest przechowywana, zapewne minimum 30 dni. Jeszcze raz przypomnę że MFO3 to nie jest portal społecznościowy, jeśli ktoś chce przenieść relację z MFO3 to są od tego FB i inne. Taka propozycja może być rozważana gdy już MFO3 będzie mieć zakończoną całą fabułę. Każde inne propozycje pozafabularne odkładają update faburalny o kolejne miesiące... tego chyba nikt nie chce. Na pewno warto promować MFO3 bo to dodatkowe środki finansowe dla admina w postaci kupna pkt. MF, a jak wiadomo motywacja finansowa jest skuteczna...

  11. #11
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Każde inne propozycje pozafabularne odkładają update faburalny o kolejne miesiące... tego chyba nikt nie chce. Na pewno warto promować MFO3 bo to dodatkowe środki finansowe dla admina w postaci kupna pkt. MF, a jak wiadomo motywacja finansowa jest skuteczna...
    Propozycje "pozafabularne" nie opóźniają update fabularnych.
    ***** ***

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    Propozycje "pozafabularne" nie opóźniają update fabularnych.
    Ja uważam że w jakimś stopniu na pewno tak, jeśli by tak było to by oznaczało że admin może realizować wszystkie pozafabularne propozycje bez konsekwencji dla fabularnych. To nierealne...

  13. #13
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    114
    A ja bym powiedział że mfo 3 to JEST portal społecznościowy, ta gra to mmorpg a nie samo rpg do grania na singlu
    This is a certified hood classic

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •