Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Walentynki 2021

  1. #1

    Walentynki 2021

    Witam.
    Jeśli nie masz, z kim wziąć ślubu podczas walentynek, to nic straconego. W tym temacie możesz znaleźć swoją drugą połówkę
    Wystarczy podać płeć i liczbę postaci, które chcemy ożenić, oraz czy ślub chcemy wziąć za gold, czy też za punkty MF.

    Moje laski (info dla mn)
    Ostatnio edytowane przez Violetta Valery ; 11-02-2021 o 22:11
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2018
    Postów
    51
    Mężczyzna jedna postać , wchodzi w grę ślub za gold oraz punkty MF.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    367
    Jestem bardzo oburzony tym eventem, podczas którego osoby tej samej płci nie mogą wziąć ślubu. Homofobia w grze dla dzieci? Pewnie pomyślicie, wolne żarty! Ale to prawda, osoby które projektowały event są bardzo źle nastawione do osób homoseksualnych. Nie podoba mi się to, i głośno wyrażam swoje "veto" przeciw homofobicznej grupie osób z gry My Fantasy Online 3.

    Pozdrawiam, nie z wyrazami szacunku (down)

    Osoba która jest bardzo tolerancyjna

  4. #4
    Azekar
    Konto usunięte
    Płeć obojętna, płacisz za ślub, a ja się zjawiam.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    11-01-2019
    Postów
    8
    Jeśli ciągle jesteście singlami, to czym prędzej poszukajcie partnera/ki i zarezerwujcie ślub. Jeśli z jakichś powodów nie możecie tego zrobić, to istnieje też alternatywny sposób na dostanie się do parku - wystarczy porozmawiać z Angelo, który przewiezie Was tam za dodatkową opłatą.

    Powiedz ktoś ile ta opłata wynosi

  6. #6
    Moderator Avatar PowerISO
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    548
    Cytat Napisał TheSevy Zobacz post
    Jeśli ciągle jesteście singlami, to czym prędzej poszukajcie partnera/ki i zarezerwujcie ślub. Jeśli z jakichś powodów nie możecie tego zrobić, to istnieje też alternatywny sposób na dostanie się do parku - wystarczy porozmawiać z Angelo, który przewiezie Was tam za dodatkową opłatą.

    Powiedz ktoś ile ta opłata wynosi
    Cos około 590k (tyle ile możemy kupić złota za 10mf chyba)
    [Zgłoś treść do Moderatora Tak / Nie.]

  7. #7
    Pirrat
    Konto usunięte
    Szukam materialistki, której jedynym celem jest instancja i nagrody możliwe do uzyskania z niej. Opcja bieda edition.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Szukam materialistki, której jedynym celem jest instancja i nagrody możliwe do uzyskania z niej. Opcja bieda edition.
    Przez materialistkę masz na myśli, że stawiasz ślub za złoto? Bo jeśli tak, to mogę ci zaoferować moją szalonaclomi
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  9. #9
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Przez materialistkę masz na myśli, że stawiasz ślub za złoto? Bo jeśli tak, to mogę ci zaoferować moją szalonaclomi
    Loguj do gry.

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    926

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •