Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś zainteresowany/a wprowadzeniem akceptacji pomocy na Wendigo?

Głosujących
40. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, jestem za

    28 70.00%
  • Nie, jestem przeciw

    12 30.00%
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 55

Temat: Wendigo

  1. #16
    Zbanowany
    Dołączył
    04-10-2020
    Postów
    44
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    sensei ma chyba ponad 120, razor podobnie więc nie przesadzajmy że pół roku, kiedyś też myślałem że to potrwa ze 2 lata jak nie dłużej ale jak widać chłopaki daja rade, myśle że w miesiąc dałoby rade dobić do 150
    Są też inni chętni na wbicie artefaktu, więc 200 tak jak jest ustalone od początku artefaktu za wendigo jest dobrym rozwiązaniem.

  2. #17
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    no jak Kyuubi całe dnie bedzie kampił na malpach żeby pozniej go zlapać i przegrać w sekunde to może być problem, pytanie jak długo wytrzyma, niezbyt to zdrowe jakieś inne życie też trzeba mieć
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  3. #18
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    260
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    sensei ma chyba ponad 120, razor podobnie więc nie przesadzajmy że pół roku, kiedyś też myślałem że to potrwa ze 2 lata jak nie dłużej ale jak widać chłopaki daja rade, myśle że w miesiąc dałoby rade dobić do 150
    Dalo i by te 200 dobic gdyby grupa sabociarzy sie nie zebrala. Ktos sie obudzil pol roku po dodaniu nordii ze tez chca artefakty.

  4. #19
    Użytkownik Avatar Vendetta
    Dołączył
    31-03-2020
    Postów
    119
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    sensei ma chyba ponad 120, razor podobnie więc nie przesadzajmy że pół roku, kiedyś też myślałem że to potrwa ze 2 lata jak nie dłużej ale jak widać chłopaki daja rade, myśle że w miesiąc dałoby rade dobić do 150
    Kyyubi w jeden dzień pokonał podajże 7 małp ? z czego w drugi tyle samo.. także idzie to zrobić w dość krótkim czasie. Kwestia dogadania się.

  5. #20
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    ja nie rouzmiem sensu sabotowania, marnowanie swojego czasu aby uprzykrzyć komuś grę, w takich warunkach nikt inny artefaktu i tak nie zdobędzie. Po co przedłużać i psuć grę wszystkim pozostałym (ukończenie Questa)

    Ja bym takim osobnikom artefaktu nie dał, nieuczciwe i niehonorowe.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    20
    świat fantazji to dżungla, słaby odpada...w obliczu porażki tonący brzytwy się chwyta.
    Walka o artefakt powinna trwać, prawdą jest taka że tak zwane "saboty" są dopuszczalnym elementem tej gry. Bardzo irytującym elementem. Troche nie uczciwe bybyło zmienianie zasad podczas rywalizacji ale można by wprowadzić jakieś dzienne limity dobowe, podobne do takich jakie są na amaterasu lub coś w tym rodzaju, by inni gracze nie tylko ci rywalizujący o artefakt też mieli szanse na zabicie Wendigo, do questa, czy dla fanu...

  7. #22
    Użytkownik Avatar Vendetta
    Dołączył
    31-03-2020
    Postów
    119
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    ja nie rouzmiem sensu sabotowania, marnowanie swojego czasu aby uprzykrzyć komuś grę, w takich warunkach nikt inny artefaktu i tak nie zdobędzie. Po co przedłużać i psuć grę wszystkim pozostałym (ukończenie Questa)
    Jak masz 10-16 lat, to takie zachowanie wzbudza w Tobie wiele radości :P

  8. #23
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    260
    Cytat Napisał Vendetta Zobacz post
    Kyyubi w jeden dzień pokonał podajże 7 małp ? z czego w drugi tyle samo.. także idzie to zrobić w dość krótkim czasie. Kwestia dogadania się.
    Dogadanie sie nastapilo wtedy kiedy Sensei z Kyuubim ustawili artefakty dla siebie gdzie 3 osoba (ja) dostanie saboty/ wylapywanie tylko po to zeby ten co musi nadgonic 80szt szybko to zrobil.

  9. #24
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    ja nie rouzmiem sensu sabotowania, marnowanie swojego czasu aby uprzykrzyć komuś grę, w takich warunkach nikt inny artefaktu i tak nie zdobędzie. Po co przedłużać i psuć grę wszystkim pozostałym (ukończenie Questa)

    Ja bym takim osobnikom artefaktu nie dał, nieuczciwe i niehonorowe.
    Jak dla mnie taki jest urok MMORPG, przykład w wowie, gdzie napotykałeś innego gracza bijącego rzadkiego potworka zabijało się daną osobę, żeby tylko dropu nie dostała. Jedyna różnica jest taka, że potworek nie znikał. Wg mnie rozwiązanie jest prostsze, gdy ktoś podda lub walka np była w auto tj trwała krócej niż np. 10 minut, dodać instant respawn małpy. A co do takich osób które sabotują w grupie gdy do kogoś dołączą tego już się nie uniknie. Jedyne wyjście gnębić, bójkować itd gdzie się tylko da. W końcu to mmo, wiec wolno wszystko.
    Ostatnio edytowane przez Altair ; 29-01-2021 o 23:00

  10. #25
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Jedyne co może wam pomóc to blokada wejścia na mapy z respami wendigo po przegranej pvp np na kilka h. Wtedy będzie walka pvp o wendigo, bo jeżeli ktoś przegra z wendigo nie może mieć takiej blokady bo można paść sabotując(czego oczywiście jestem zwolennikiem) albo w normalnej walce. Wprowadźcie walki pvp/tvt o wendigo wtedy będzie fajnie, może wtedy to pokaże kto zasługuje na ten artefakt.
    i wprowadźcie igrzyska w końcu ok?
    z fartem

  11. #26
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    260
    Cytat Napisał Alvi Zobacz post
    Jedyne co może wam pomóc to blokada wejścia na mapy z respami wendigo po przegranej pvp np na kilka h. Wtedy będzie walka pvp o wendigo, bo jeżeli ktoś przegra z wendigo nie może mieć takiej blokady bo można paść sabotując(czego oczywiście jestem zwolennikiem) albo w normalnej walce. Wprowadźcie walki pvp/tvt o wendigo wtedy będzie fajnie, może wtedy to pokaże kto zasługuje na ten artefakt.
    i wprowadźcie igrzyska w końcu ok?
    z fartem
    Najlepsza opcja ktora moze wejsc do gry to akceptacja pomocy z wendigo. Wtedy unikasz jakichkolwiek sabotow i kwasow. Chociaz teraz inni moga wypisywac ze artefakty beda pozamiatane bo za duzo przewaga. Tak rozumiem ale akurat ja z senseiem zaczelismy to dawno temu wydalismy sporo golda i i przede wszystkim czasu.

  12. #27
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał RaZoR Zobacz post
    Najlepsza opcja ktora moze wejsc do gry to akceptacja pomocy z wendigo. Wtedy unikasz jakichkolwiek sabotow i kwasow. Chociaz teraz inni moga wypisywac ze artefakty beda pozamiatane bo za duzo przewaga. Tak rozumiem ale akurat ja z senseiem zaczelismy to dawno temu wydalismy sporo golda i i przede wszystkim czasu.
    Prawda i wtedy wygrywa zdrowy duch rywalizacji - czyli aktywnosc w tym przypadku

  13. #28
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Cytat Napisał RaZoR Zobacz post
    Najlepsza opcja ktora moze wejsc do gry to akceptacja pomocy z wendigo. Wtedy unikasz jakichkolwiek sabotow i kwasow. Chociaz teraz inni moga wypisywac ze artefakty beda pozamiatane bo za duzo przewaga. Tak rozumiem ale akurat ja z senseiem zaczelismy to dawno temu wydalismy sporo golda i i przede wszystkim czasu.
    To jest zły pomysł bo każdy kto złapie, będzie czekał na swoją ekipę.

  14. #29
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    no skoro złapał to może czekać na swoją ekipe, nie rozumiem twojego rozumowania.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  15. #30
    Użytkownik Avatar Infinitum
    Dołączył
    03-03-2019
    Postów
    147
    Cytat Napisał RaZoR Zobacz post
    Najlepsza opcja ktora moze wejsc do gry to akceptacja pomocy z wendigo. Wtedy unikasz jakichkolwiek sabotow i kwasow. Chociaz teraz inni moga wypisywac ze artefakty beda pozamiatane bo za duzo przewaga. Tak rozumiem ale akurat ja z senseiem zaczelismy to dawno temu wydalismy sporo golda i i przede wszystkim czasu.
    Oczywiście ze nie. Skoro ma być opcja akceptowania pomocy na wendingo to od razu dodajmy taką opcje do wszystkich globali w tym tych eventowych.
    Ludzie czy wy widzicie co wy piszecie?



    Oraz mam następujące pytanie:
    Czemu moderacja usuwa posty z tego tematu?
    Hmm... Ciekawe jaki może być powód takiego zachowania

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •