Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś zainteresowany/a wprowadzeniem akceptacji pomocy na Wendigo?

Głosujących
40. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, jestem za

    28 70.00%
  • Nie, jestem przeciw

    12 30.00%
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 55

Temat: Wendigo

  1. #31
    Użytkownik Avatar Fang
    Dołączył
    15-03-2020
    Postów
    70
    Bo niektóre posty zawierały treści wulgarne w dodatku skierowane w czyjąś stronę.

  2. #32
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Infinitum Zobacz post
    Oczywiście ze nie. Skoro ma być opcja akceptowania pomocy na wendingo to od razu dodajmy taką opcje do wszystkich globali w tym tych eventowych.
    Ludzie czy wy widzicie co wy piszecie?



    Oraz mam następujące pytanie:
    Czemu moderacja usuwa posty z tego tematu?
    Hmm... Ciekawe jaki może być powód takiego zachowania
    Eventowe to trochę inny przypadek, ale na nieeventowych można dać akceptację, byłoby znacznie lepiej.
    Eventowe powinny zostać tak jak są.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  3. #33
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    Wiadomo, że wendigo nie powinno mieć opcji pomocy z akceptem, ale skoro już zostało wmieszane w fabułe to powinien każdy gracz który potrzebuje go fabularnie mieć troche bardziej ułatwione zadanie, więc moim zdaniem opcja z akceptowaniem pomocy do PIERWSZEGO Wendigo mogłaby od biedy wejść.

  4. #34
    Użytkownik Avatar Infinitum
    Dołączył
    03-03-2019
    Postów
    147
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Eventowe to trochę inny przypadek, ale na nieeventowych można dać akceptację, byłoby znacznie lepiej.
    Eventowe powinny zostać tak jak są.
    no ale dlaczego przecież to globale
    duze x małe d

  5. #35
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Nazwa:  obraz_2021-01-30_125823.png
Wyświetleń: 1146
Rozmiar:  47.0 KB


    i to tylko ostatnie 3 dni

    edit: Nazwa:  obraz_2021-01-30_130209.png
Wyświetleń: 1107
Rozmiar:  91.9 KB
    I tak pewnie brakuje kilku
    Ostatnio edytowane przez GoldenkoPL ; 30-01-2021 o 14:03

  6. #36
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Te artefakty jednak powinny zostać wycofane, nie mają nic wspólnego ze zdrową rywalizacją.
    Ostatnio edytowane przez Squadron ; 30-01-2021 o 14:13
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  7. #37
    czego jakies noby co nawet wendigo do questa nie ubiły moga glosowac?

  8. #38
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Goldenko, ale policz dokładnie takie samo zachowanie u graczy: Why, Xandir, Hajowskyy, PoczciwyKrzychu, Kyuubi i pewnie tam kilku by sie znalazło

    Patrzysz rozumiem tylko na 1 stronę bo jesteś z tymi wymienionymi, ale trzeba patrzeć na całokształt.

  9. #39
    Zbanowany
    Dołączył
    04-10-2020
    Postów
    44
    wydaje mi się że głosować powinny tylko osoby które mają 80 lvl a nie xmistrzx który pewnie nie ma 70 ankieta nie ma sensu w żadnym minibossie globalnym tak nie było, więc czemu on ma być wyjątkiem?

  10. #40
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Goldenko, ale policz dokładnie takie samo zachowanie u graczy: Why, Xandir, Hajowskyy, PoczciwyKrzychu, Kyuubi i pewnie tam kilku by sie znalazło

    Patrzysz rozumiem tylko na 1 stronę bo jesteś z tymi wymienionymi, ale trzeba patrzeć na całokształt.
    Nie jestem za nikim. Ubiłem wendigo raz dla questa, a 2-gi raz bo miałem nadmiarowy róg i mnie zawołali. Nie interesuje mnie ta gonitwa po artefakt, a z ciekawości po prostu sprawdziłem raporty Razora, który tak chętnie uczestniczy w dyskusji. Nie neguje oczywiście ich zachowań bo pewnie znajdą się u nich podobne raporty.

  11. #41
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Cytat Napisał PoczciwyKrzychu Zobacz post
    czego jakies noby co nawet wendigo do questa nie ubiły moga glosowac?
    głosują bo chcą ukończyć Questa, żeby ten chory wyścig się skończył jak najszybciej
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  12. #42
    Zbanowany
    Dołączył
    04-10-2020
    Postów
    44
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    głosują bo chcą ukończyć Questa, żeby ten chory wyścig się skończył jak najszybciej
    Ale tam glosuja 60 lvl xDDD

  13. #43
    Nie ułatwiajmy zdobywania artefaktu.
    ~Pozdrawiam Użytkownik.

  14. #44
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    259
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Nazwa:  obraz_2021-01-30_125823.png
Wyświetleń: 1146
Rozmiar:  47.0 KB


    i to tylko ostatnie 3 dni

    edit: Nazwa:  obraz_2021-01-30_130209.png
Wyświetleń: 1107
Rozmiar:  91.9 KB
    I tak pewnie brakuje kilku
    Nie wiem jakich argumentow szukasz tym postem skoro ja moge wyciagnac tyle samo jak nie wiecej raportow Kyuubiego, Why i wiele innych.

  15. #45
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał RaZoR Zobacz post
    Nie wiem jakich argumentow szukasz tym postem skoro ja moge wyciagnac tyle samo jak nie wiecej raportow Kyuubiego, Why i wiele innych.
    spoko ale skoro sobie nawzajem sobotujecie/poddajecie to co to za problem?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •