Zobacz wyniki ankiety: Z którą propozycją się zgadzasz?

Głosujących
12. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tylko 1

    0 0%
  • Tylko 2

    1 8.33%
  • Obie

    11 91.67%
  • Żadna

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Dwie propozycje co do przyzwań

  1. #1

    Dwie propozycje co do przyzwań

    Witam, przychodzę z dwiema propozycjami związanymi z przyzwaniami minibossów.

    1. Proste, zrobić przyzwania depozytowymi. Często jest tak, że grając kilkoma postaciami dostajemy przyzwania na inną postać niż tą którą aktualnie expimy. Przerzucenie przyzwania sprawi, że mini możemy ubić postacią na której nam bardziej zależy.

    2. Myślę, że również prosta w pomyśle ale nie wiem jak z możliwością wprowadzenia. Otóż wielu graczy twierdzi, że przyzwania powinny mieć możliwość użycia również w lokacji w której dany miniboss występuje. Z pewnością ułatwiłoby to wymiany z przyzwań.

    Wariant nr 1 zrealizowany

    Wariant nr 2 nie
    Ostatnio edytowane przez proof ; 13-02-2021 o 16:52

  2. #2
    W sumie co do drugiej propozycji zrobiłem już temat i nawet się w nim wypowiadałeś

    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...ght=przyzwania
    Żółwie tańczą jak szalone...

  3. #3
    Niestety po dwóch latach od założenia Twojego, nie zostało nic ruszone, więc pomyślałem, że przy okazji depozytowania można przypomnieć i o tym

  4. #4
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Umożliwić wezwanie minibossa wszędzie, nic nie stoi na przeszkodzie.
    1. Gracz na niskim levelu dosłownie nic nie pomaga z takim minibossem, więc nie jest to czitersko potężne.
    2. Gracz na niskim poziomie nie wygrają z takiej walki za dużo expa/ap/złota, bo z podziału grupowego, przypada takiemu graczowi praktycznie zerowy procent expa.
    3. Gracz na normalnym poziomie też nie dostanie zwiększonego expa, bo poza modyfikatorem expa dla drużyn (np.160% w przypadku 2 osób w drużynie), jest ukryte ograniczenie maksymalnie 100% dropu na osobę.
    Żadna ze stron więc na czymś takim nie zyskuje, a jedynie mogą mieć po prostu fajną zabawę.

    - - - - - - - - - -

    W temacie antka nadal po dziś dzień nikt nie wskazał poważnego powodu przeciw temu.
    @Tomi?
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •