Zobacz wyniki ankiety: Czy powinienem uzyskać dostęp do serwera testowego na potrzeby solucji?

Głosujących
104. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    85 81.73%
  • Nie

    13 12.50%
  • Nie mam zdania

    6 5.77%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 19

Temat: Solucje

  1. #1

    Solucje

    Witam. Chciałbym zrobić ankietę wśród społeczności graczy.

    Aktualnie mam jeszcze chęci (a o to czasami trudno) zrobić solucję Nordii. W sumie kawałek już jest:
    https://docs.google.com/document/d/1...it?usp=sharing

    Niestety do głównej części jest mi potrzebny dostęp do serwera testowego, aby sprawdzić optymalną drogę wykonywania questów czy też nagrać zagadki, które już zrobiłem na swojej postaci. Nie zamierzam levelować swoich innych postaci.

    Oczywiście dostęp nie został mi udzielony ze względu na okoliczności w jakich się ostatnio skasowałem (chociaż z początku Tomi się zgodził).

    Już nawet nie chcę być pełnoprawnym testerem z dostępem do forum. Nie obchodzi mnie co tam się dzieję, chciałbym tylko ukończyć mój poradnik, ewentualnie zaktualizować stare. Jak skończę to można mi ten dostęp odebrać.

    Dużo graczy mnie wypytuje o różne rzeczy, a często nawet nie ma na forum alternatywnych poradników, żeby im podesłać.

    Dodaję kilka małych pytań:
    1. W starych solucjach każdy pogrubiony tekst jest linkiem do odpowiedniego tematu lub przedmiotu. Korzysta ktoś z tego czy jest to raczej zbędne?
    2. Czy zaktualizować stare poradniki kolorystyką z nowego? Moim zdaniem mniejsza ilość kolorów wpłynie pozytywnie na czytelność.
    3. Podawać nagrody za questy skoro są już rozpisane w dzienniku?
    Żółwie tańczą jak szalone...

  2. #2
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    367
    Liczę na to, że uzyskasz dostęp bo nie ukrywam że Twoje solucje bardzo mi pomogły (tak jak większości graczom)
    @Tomi proszę - inni też

  3. #3
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Witam. Chciałbym zrobić ankietę wśród społeczności graczy.

    Aktualnie mam jeszcze chęci (a o to czasami trudno) zrobić solucję Nordii. W sumie kawałek już jest:
    https://docs.google.com/document/d/1...it?usp=sharing

    Niestety do głównej części jest mi potrzebny dostęp do serwera testowego, aby sprawdzić optymalną drogę wykonywania questów czy też nagrać zagadki, które już zrobiłem na swojej postaci. Nie zamierzam levelować swoich innych postaci.

    Oczywiście dostęp nie został mi udzielony ze względu na okoliczności w jakich się ostatnio skasowałem (chociaż z początku Tomi się zgodził).

    Już nawet nie chcę być pełnoprawnym testerem z dostępem do forum. Nie obchodzi mnie co tam się dzieję, chciałbym tylko ukończyć mój poradnik, ewentualnie zaktualizować stare. Jak skończę to można mi ten dostęp odebrać.

    Dużo graczy mnie wypytuje o różne rzeczy, a często nawet nie ma na forum alternatywnych poradników, żeby im podesłać.

    Dodaję kilka małych pytań:
    1. W starych solucjach każdy pogrubiony tekst jest linkiem do odpowiedniego tematu lub przedmiotu. Korzysta ktoś z tego czy jest to raczej zbędne?
    2. Czy zaktualizować stare poradniki kolorystyką z nowego? Moim zdaniem mniejsza ilość kolorów wpłynie pozytywnie na czytelność.
    3. Podawać nagrody za questy skoro są już rozpisane w dzienniku?
    Ten temat jest głównie po to żebyś ubłagał Tomiego o dostęp ? Jeżeli tak to nie wiem na co ty liczysz skoro wyraźnie i jasno zostało ci przekazane że dostępu nie dostaniesz.
    By skłonić człowieka do okrucieństw, każ mu wierzyć w absurdy.

  4. #4
    Tak. Chcę to zrobić jak najszybciej i mieć to z głowy póki mam jeszcze chęci (i przy okazji nie zawieść osób, które mnie wsparły).
    Żółwie tańczą jak szalone...

  5. #5
    Pirrat
    Konto usunięte
    Jedyne wartościowe źródło wiedzy i na bieżąco aktualizowane, czego nabory do Poradników nigdy nie zmieniły.

  6. #6
    Jako tako, bez dostępu też co nieco da się zrobić .
    Raczej nikt się nie obrazi, jeśli będą drobne potknięcia w kolejności.
    Co do rozwiązan zagadek, wideoporadniki sa przydatne, ale nie są konieczne- mi wystarcza wrzucenie po prostu mapki z opisem co i jak należy zrobic.

    Aczkolwiek i tak- wątpie że ktokolwiek inny będzie chciał pisać solucje, więc lepiej nie zniechęcac do tego osoby, po której można się spodziewać tego na najwyższym poziomie.
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    05-11-2020
    Postów
    22
    1. Nie wiem jak inni, ale ja używam i możesz robić tak dalej.
    2. Tak
    3. Nie

  8. #8
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Owa ankieta ma raczej niskie szanse powodzenia, ale no byłoby spoko.

    Co do pytań:
    1. Osobiście nie korzystam z solucji więcej, niż to konieczne (a więc prawie wcale, ew. Podczas drugiego przejścia, by nie pominąć żadnych skrzynek), ale jak już korzystam, to czasem znajdę jakąś taką rzecz w niej, o której chciałbym poczytać więcej, więc sporadycznie, ale korzystam i uważam te linki za właściwie jeden z plusów solucji. Na pewno nie jest zbędne.
    2. Szczerze mówiąc, mi obojętnie, jak wbijam do solucji, to wbijam, by przeczytać tekst, a nie podziwiać walory estetyczne.
    3. Błagam, tak. Te w dzienniku są beznadziejne. Połowa nowych questów ma dopisek "nagrody zależą od sposobu wykonania", przez co brakuje w nich info o nagrodach.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    110
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Raczej nikt się nie obrazi, jeśli będą drobne potknięcia w kolejności.
    Chyba chodzi o to, aby niczego nie popsuć, na przykład questu, lub przejścia przez lokacje.


    Co do pytań:
    1. Ja korzystam
    2. Tak
    3. Tak
    Ostatnio edytowane przez iPodrazam ; 15-01-2021 o 14:04

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2020
    Postów
    1
    Co do pytań to:
    1.Korzystam
    2. zaktualizować w miarę możliwości, dla przejrzystości
    3.Podawać , w dzienniku są informacje za ogólne

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2020
    Postów
    1
    1. Jak najbardziej korzystam
    2. Jednolitość mogłaby ułatwić czytanie
    3.Myślę, że mógłbyś podać, żeby wszystkie informacje były w jednym miejscu

  12. #12
    Cytat Napisał Spotlight Zobacz post
    Są przeciwni pewnie dlatego gdyż przy twoim odejściu zachowałeś się jak 12letni bachor któremu zabrało się zabawkę, i wątpię żeby nagle zostało ci to wybaczone dlatego że jesteś biedny bo nie możesz zrobić solucji.
    Zmieniłem nick i rozdałem swoje rzeczy, straszne. Z funkcji testera i moderatora zrezygnowałem dużo wcześniej, bez żadnych incydentów
    Ostatnio edytowane przez Antybristler II ; 15-01-2021 o 16:49
    Żółwie tańczą jak szalone...

  13. #13
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Kiedyś Krycha równie dziecinnie się zachował i jakoś to pozwoliło mu z czasem zostać administratorem forum.
    Ja tylko wspomniałem jak to wygląda jak zostanie mu wybaczone to okej,ale według mnie wątpie.
    By skłonić człowieka do okrucieństw, każ mu wierzyć w absurdy.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    W sumie nie do końca rozumiem dlaczego są przeciwni. Może by się któryś wypowiedział
    Może dlatego, że na testowym można sprawdzać raporty i wiele innych rzeczy

    EDIT: No i żeby nie było, odejście też miałeś ciekawe.
    Ostatnio edytowane przez Stara Gwardia ; 15-01-2021 o 17:12

  15. #15
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Stara Gwardia Zobacz post
    Może dlatego, że na testowym można sprawdzać raporty i wiele innych rzeczy
    Jak pamiętam, to Tomi posiada środki aby ukryć walki i dzienniki dla gracza. Innych cennych danych tam nie ma.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •