Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 76 do 90 z 126

Temat: Nowe ikonki statusów

  1. #76
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    i ?
    i i ?

    Nie wykluczałbym opcji, że grasz w inną grę.

  2. #77
    Bergsteiger
    Konto usunięte
    mi się podoba jak jest, nigdy nie miałem motywacji do gry takiej jak teraz

  3. #78
    Cytat Napisał Altair Zobacz post
    Zatrucie, Pomyślność, każdy status ze strzałką w górę, skupienie (nawet rózga) - kazdy z tych statusow jest uzywany w pvp cały czas i kazdy z nich jest zielony... jak nie wiesz co się zlewa to gramy chyba w inną grę
    No to chyba jednak gramy w inną grę tak podpowiem, że każda z tych którą wymieniłeś ma trochę inny kształt - ja rozróżniam kształty, z tego co widzę ty niestety nie

  4. #79
    Pirrat
    Konto usunięte
    Mam propozycję, aby nowe wzory ikonek były prezentowane na tle paska z okna walki, bo to na nim najbardziej widać to "szczypanie w oczy".

  5. #80
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Też myślę, że zaokrąglone strzałki są nietrafione.

  6. #81
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Cytat Napisał Stara Gwardia Zobacz post
    i ?
    i i ?
    Nieprzyjemnie się to ogląda, gdy zmieniają się jeden po drugim w przeciągu 2 sekund, mozliwe ze przez to ze mam astygmatyzm. W starej wersji nie mialem takiego problemu.

    Cytat Napisał Ino Zobacz post
    No to chyba jednak gramy w inną grę tak podpowiem, że każda z tych którą wymieniłeś ma trochę inny kształt - ja rozróżniam kształty, z tego co widzę ty niestety nie
    Dorośnij trochę, bo pokazujesz że masz mentalnie 10 lat. Są różne wady wzroku, jak wspomniałem ja mam astygmatyzm i mi to przeszkadza do tego stopnia, że nie mogę na to patrzeć.
    Ostatnio edytowane przez Altair ; 16-02-2021 o 13:27

  7. #82
    Cytat Napisał Altair Zobacz post
    Dorośnij trochę, bo pokazujesz że masz mentalnie 10 lat. Są różne wady wzroku, jak wspomniałem ja mam astygmatyzm i mi to przeszkadza do tego stopnia, że nie mogę na to patrzeć.
    Dzięki, ale też mam astygmatyzm. Chyba że postanawiasz siedzieć przed monitorem bez okularów/soczewek, bo wtedy to i ja widzę barwną plamę. Ale hej, od tego mamy okulary

  8. #83
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    Cytat Napisał Altair Zobacz post
    Dorośnij trochę, bo pokazujesz że masz mentalnie 10 lat. Są różne wady wzroku, jak wspomniałem ja mam astygmatyzm i mi to przeszkadza do tego stopnia, że nie mogę na to patrzeć.
    Kolejny argument wprowadzenia wybrania sobie ikonek statusów.
    Nie chce banaa

  9. #84
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Cytat Napisał Ino Zobacz post
    Dzięki, ale też mam astygmatyzm. Chyba że postanawiasz siedzieć przed monitorem bez okularów/soczewek, bo wtedy to i ja widzę barwną plamę. Ale hej, od tego mamy okulary
    tylko każdy ma inną wadę wzroku, mocniejszą, słabszą u mnie się to objawia tak, że jaskrawe kolory przy częstym wpatrywaniu mnie oślepiają.

    edit: poza tym soczewki / okulary nie niwelują Twojej wady do zera i nie na tym polega astygmatyzm, że masz rozmyty obraz (to jest zwykła wada wzroku, krótko / długowzroczność) astygmatyzm polega na tym, że masz rozmyte kontury obrazków, liter itd. które często się zlewają ze sobą. Albo masz bardzo słaby ten astygmatyzm albo nie masz go wcale, bo w innym wypadku wiedziałabyś o czym mówię. Pomimo cylindrów w okularach mój astygmatyzm cały czas się objawia, a przy takiej ilości zielonego w 80% statusów po prostu mi się wszystko zlewa. Kolor granatowy z poprzednich strzałek jest neutralny dla oka, nie kłuje go, wręcz przyjemnie się patrzy.

    edit2: Kyuubi również jest zniesmaczony zmianą, a jego posty są ciągle usuwane
    Ostatnio edytowane przez Altair ; 16-02-2021 o 17:43

  10. #85
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Prawda jest taka, że taka publiczna dyskusja o ikonach statusów powinna się odbyć przed wprowadzeniem zmian, teraz to już nieco za późno, bo ponowna zmiana będzie niefajna, zwłaszcza dla początkujących.

  11. #86
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Prawda jest taka, że taka publiczna dyskusja o ikonach statusów powinna się odbyć przed wprowadzeniem zmian, teraz to już nieco za późno, bo ponowna zmiana będzie niefajna, zwłaszcza dla początkujących.
    M.in. z takiego powodu temat ten powstał przed wprowadzeniem zmian
    Nie dziwne, że odzew jest dopiero gdy można te zmiany zobaczyć "na własne oczy", screeny nie zawsze odpowiadały rzeczywistemu wyglądowi.
    Dodatkowo, spodziewałem się reakcji po wprowadzeniu zmian i wiedziałem, że poprawki będą musiały być wprowadzone.

    Jak na ten moment mogę wspomnieć o kolejnych poprawkach:
    - na ten moment mogę zmniejszyć "jaskrawość" zielonych strzałek.
    - kombinujemy z automatycznym podświetleniem ikonek, by wyglądały na wzór tego, co pokazał SQ
    - inna wersja strzałek też jest brana pod uwagę.

    Jeżeli na ten moment macie zastrzeżenia do jakiejś konkretnej ikonki a nie ogólnych zmian (jak np. strzałki/podświetlenia itp.) to dajcie znać, wspólnie coś ogarniemy.
    ***** ***

  12. #87
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Prawda jest taka, że taka publiczna dyskusja o ikonach statusów powinna się odbyć przed wprowadzeniem zmian, teraz to już nieco za późno, bo ponowna zmiana będzie niefajna, zwłaszcza dla początkujących.
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...l=1#post324079
    Pół roku było na dyskusję, ale lepiej narzekać jak już weszło zamiast rozmowy w trakcie prac, prawda?
    Co więcej było tam powiedziane o ikonkach z zakrzywioną strzałką, jak i również taką zieloną
    Ostatnio edytowane przez Stara Gwardia ; 16-02-2021 o 23:52

  13. #88
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    były uwagi odnośnie kolorów strzałek ale jak widać zostały olane
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  14. #89
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Cytat Napisał Stara Gwardia Zobacz post
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...l=1#post324079
    Pół roku było na dyskusję, ale lepiej narzekać jak już weszło zamiast rozmowy w trakcie prac, prawda?
    Co więcej było tam powiedziane o ikonkach z zakrzywioną strzałką, jak i również taką zieloną
    Skoro tak długo trwały przygotowania tych zmian w statusach to czemu większość graczy nie jest raczej zachwycona tymi zmianami?

    Najlepiej obecnie byłoby wycofać się ze zmian, przygotować statusy w wersji ostatecznej po wielu konsultacjach, analizach i je wprowadzić. W innym razie maraton zmian w statusach pewnie będzie jeszcze trwać jakiś czas, to mało profesjonalne niestety, pełen chaos. Oby w przyszłości admin więcej rzeczy konsultował z graczami, w końcu to gracze grają w MFO3 a nie admin...

  15. #90
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    Jeżeli na ten moment macie zastrzeżenia do jakiejś konkretnej ikonki a nie ogólnych zmian (jak np. strzałki/podświetlenia itp.) to dajcie znać, wspólnie coś ogarniemy.
    Ja i SQ pisaliśmy o nietykalności która wygląda okropnie, szczerze mówiąc poprzednia wersja była lepsza.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •