Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 126

Temat: Nowe ikonki statusów

  1. #61
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Ikonki OK:


    Ikonki do zmniejszenia: (nietykalność całkowicie do zmiany)


    Ikonki zmiana strzałki: (ten kolor zielony jest irytujący)


    Ikonki do zmiany obramowania lub koloru:

    Moje pomysły na ikony:

    - mobilizacja, demobilizacja (starsza wersja, większy miecz) (można dać biały obrys strzałkom niebieskim, aktualnie jest czarny)

    - skupienie, dekoncentracja
    - ślepota, prezycja (białe obramowanie)
    - spowolnienie, przyspieszenie (te strzałki też można zmienić, zieloną zamieniłbym na niebieską) + (białe obramowanie)
    - bariera, przełamanie
    - bariera magiczna
    - zatrucie, pomylenie (zmiana koloru)

    Te zaokrąglone strzałki po prostu mi nie pasują do każdego statusu

    Dodałem blask zewnętrzny
    Efekt:

    Nazwa:  TvaeKit.png
Wyświetleń: 235
Rozmiar:  559.0 KB
    Ostatnio edytowane przez Squadron ; 15-02-2021 o 16:24
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  2. #62
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    Ikonki OK:


    Ikonki do zmniejszenia: (nietykalność całkowicie do zmiany)


    Ikonki zmiana strzałki: (ten kolor zielony jest irytujący)


    Ikonki do zmiany obramowania lub koloru:

    Moje pomysły na ikony:

    - mobilizacja, demobilizacja (starsza wersja, większy miecz) (można dać biały obrys strzałkom niebieskim, aktualnie jest czarny)

    - skupienie, dekoncentracja
    - ślepota, prezycja (białe obramowanie)
    - spowolnienie, przyspieszenie (te strzałki też można zmienić, zieloną zamieniłbym na niebieską) + (białe obramowanie)
    - bariera, przełamanie
    - bariera magiczna
    - zatrucie, pomylenie (zmiana koloru)

    Te zaokrąglone strzałki po prostu mi nie pasują do każdego statusu

    Dodałem blask zewnętrzny
    Efekt:

    Nazwa:  TvaeKit.png
Wyświetleń: 235
Rozmiar:  559.0 KB
    Zgodzę się z tym, że zaokrąglone strzałki są jakieś takie gorsze. Reszta mi pasuje w obu wydaniach.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  3. #63
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Tak, zmieniajcie statusy co tydzień, jak chcecie doprowadzić graczy o szału i irytacji. Mnie się od początku zmiana statusów nie podobała, natomiast te zaproponowane przez SQ są już bardziej do zaakceptowania.

  4. #64
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Aktualne zmiany, które w najbliższym czasie wejdą:
    Przed Po Zmiana
    Nazwa:  Zatrucie v1.png
Wyświetleń: 199
Rozmiar:  9.0 KB Nazwa:  Zatrucie v1.png
Wyświetleń: 669
Rozmiar:  9.1 KB Podbicie jasności
    Nazwa:  Precyzja.png
Wyświetleń: 198
Rozmiar:  12.1 KB Nazwa:  Precyzja z białymi obramówkami.png
Wyświetleń: 514
Rozmiar:  11.5 KB Zmiana obramówki na białą
    Nazwa:  Å_lepota.png
Wyświetleń: 209
Rozmiar:  12.0 KB Nazwa:  Ślepota z bialymi obramówkami.png
Wyświetleń: 521
Rozmiar:  795 Bajtów j.w.
    Nazwa:  Przyspieszenie.png
Wyświetleń: 207
Rozmiar:  847 Bajtów Nazwa:  Przyspieszenie.png
Wyświetleń: 350
Rozmiar:  10.3 KB j.w.
    Nazwa:  Spowolnienie.png
Wyświetleń: 198
Rozmiar:  11.9 KB Nazwa:  Spowolnienie.png
Wyświetleń: 203
Rozmiar:  10.8 KB j.w.
    Nazwa:  SzybkoÅ_Ä_ +25%.png
Wyświetleń: 200
Rozmiar:  12.8 KB Nazwa:  Szybkość +25%.png
Wyświetleń: 728
Rozmiar:  11.3 KB j.w.
    Nazwa:  SzybkoÅ_Ä_ +50%.png
Wyświetleń: 195
Rozmiar:  12.5 KB Nazwa:  Szybkość +50%.png
Wyświetleń: 207
Rozmiar:  11.3 KB j.w.
    Nazwa:  SzybkoÅ_Ä_ +100%.png
Wyświetleń: 199
Rozmiar:  12.2 KB Nazwa:  Szybkość +100%.png
Wyświetleń: 195
Rozmiar:  11.0 KB j.w.
    Nazwa:  SzybkoÅ_Ä_ +150%.png
Wyświetleń: 200
Rozmiar:  12.3 KB Nazwa:  Szybkość +150%.png
Wyświetleń: 197
Rozmiar:  11.0 KB j.w.
    Nazwa:  SzybkoÅ_Ä_ +200%.png
Wyświetleń: 197
Rozmiar:  12.7 KB Nazwa:  Szybkość +200%.png
Wyświetleń: 203
Rozmiar:  11.2 KB j.w.
    Zmiany w tabeli powyżej mogą być niewidoczne na forum, lecz będą wyglądać tak jak w poście squadrona.
    Dodatkowo zostało usunięte dodatkowe przyciemnienie w menu walki - pozostałość po testach.
    Ostatnio edytowane przez Hubiot ; 15-02-2021 o 23:06
    ***** ***

  5. #65
    Proponuję w jakiś sposób odróżnić statusy zwykłe od specjalnych (zwłaszcza różne formy mobilek, skup,barierek), na przykład poprzez zmianę cieniowania.
    Teraz- praktycznie nie są do odróżnienia.
    Tak wiem, że są cyferki, ale one serio mało zmieniają.
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  6. #66
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    Aktualne zmiany, które w najbliższym czasie wejdą:
    Przed Po Zmiana
    Nazwa:  Zatrucie v1.png
Wyświetleń: 199
Rozmiar:  9.0 KB Nazwa:  Zatrucie v1.png
Wyświetleń: 669
Rozmiar:  9.1 KB Podbicie jasności
    Nazwa:  Precyzja.png
Wyświetleń: 198
Rozmiar:  12.1 KB Nazwa:  Precyzja z białymi obramówkami.png
Wyświetleń: 514
Rozmiar:  11.5 KB Zmiana obramówki na białą
    Nazwa:  Å_lepota.png
Wyświetleń: 209
Rozmiar:  12.0 KB Nazwa:  Ślepota z bialymi obramówkami.png
Wyświetleń: 521
Rozmiar:  795 Bajtów j.w.
    Nazwa:  Przyspieszenie.png
Wyświetleń: 207
Rozmiar:  847 Bajtów Nazwa:  Przyspieszenie.png
Wyświetleń: 350
Rozmiar:  10.3 KB j.w.
    Nazwa:  Spowolnienie.png
Wyświetleń: 198
Rozmiar:  11.9 KB Nazwa:  Spowolnienie.png
Wyświetleń: 203
Rozmiar:  10.8 KB j.w.
    Nazwa:  SzybkoÅ_Ä_ +25%.png
Wyświetleń: 200
Rozmiar:  12.8 KB Nazwa:  Szybkość +25%.png
Wyświetleń: 728
Rozmiar:  11.3 KB j.w.
    Nazwa:  SzybkoÅ_Ä_ +50%.png
Wyświetleń: 195
Rozmiar:  12.5 KB Nazwa:  Szybkość +50%.png
Wyświetleń: 207
Rozmiar:  11.3 KB j.w.
    Nazwa:  SzybkoÅ_Ä_ +100%.png
Wyświetleń: 199
Rozmiar:  12.2 KB Nazwa:  Szybkość +100%.png
Wyświetleń: 195
Rozmiar:  11.0 KB j.w.
    Nazwa:  SzybkoÅ_Ä_ +150%.png
Wyświetleń: 200
Rozmiar:  12.3 KB Nazwa:  Szybkość +150%.png
Wyświetleń: 197
Rozmiar:  11.0 KB j.w.
    Nazwa:  SzybkoÅ_Ä_ +200%.png
Wyświetleń: 197
Rozmiar:  12.7 KB Nazwa:  Szybkość +200%.png
Wyświetleń: 203
Rozmiar:  11.2 KB j.w.
    Zmiany w tabeli powyżej mogą być niewidoczne na forum, lecz będą wyglądać tak jak w poście squadrona.
    Dodatkowo zostało usunięte dodatkowe przyciemnienie w menu walki - pozostałość po testach.
    Białe obramowanie wygląda o wiele lepiej, ale cały czas zostaje kwestia tych strzałek. Te nowe zaokrąglone są kiepskie, te z poprzednich wersji są dużo lepsze no i do tego ten zielony kolor - porażka za mocno bije w oczy.

    Zatrucie ciut lepiej wygląda, ale jak na mój gust wciąż za mało widoczne.


    Cytat Napisał Squadron Zobacz post

    Ikonki do zmniejszenia: (nietykalność całkowicie do zmiany)

    Ikonki zmiana strzałki: (ten kolor zielony jest irytujący)



    Moje pomysły na ikony:

    - mobilizacja, demobilizacja (starsza wersja, większy miecz) (można dać biały obrys strzałkom niebieskim, aktualnie jest czarny)
    - skupienie, dekoncentracja

    - bariera, przełamanie

    - bariera magiczna

    - zatrucie, pomylenie (zmiana koloru)

    Te zaokrąglone strzałki po prostu mi nie pasują do każdego statusu
    Te propozycje SQ są idealne.


    Jedyne co bym zmienił to skupienie i dekoncentrację na podobę mobilki i demobilizacji(tj. stary model różdżki + strzałeczka niebieska) tak samo dodałbym te strzałki do przyspieszenia i spowolnienia.
    Ostatnio edytowane przez Altair ; 16-02-2021 o 00:32

  7. #67
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957
    Zgadzam się z poprzednikami, propozycje Squadrona są najlepsze do tej pory (pomijając fakt, że w ogóle nie trzeba było zmieniać starych statusów, a jedynie zrobić ikony dla "nowych", typu fluktuacja, demobilizacja itp., które miały jakieś dziwne i zupełnie niepasujące)
    ::::​)

  8. #68
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    proponuję dodania funkcji zmieniania sobie statusów, kto by chciał mieć stare by miał kto by chciał nowe by miał nowe.
    Nie chce banaa

  9. #69
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    nie wiem. według mnie to nie pasuje po za tym chodzi o to żeby miały duże korzyści dla nowych graczy, którzy wręcz nie zauważają statusów (ignorują), gdy maja nawet pod nosem, a chodzi o to żeby gracze się interesowały zwłaszcza jak te statusy będą właśnie takie widoczne itp. A po za tym starsi gracze co chcą zmienić tryb na stary są zbyt przyzwyczajeni to starych i może lepiej jak będą z tymi nowymi grać, bo tak naprawdę może sie okazac ze to jest znacznie ladniejsze itp. Jak już to niech się zacznie w tym ustawieniu od nowych.
    Ostatnio edytowane przez Pustka ; 16-02-2021 o 10:27

  10. #70
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Cytat Napisał Vortex Zobacz post
    nie wiem. według mnie to nie pasuje po za tym chodzi o to żeby miały duże korzyści dla nowych graczy, którzy wręcz nie zauważają statusów (ignorują), gdy maja nawet pod nosem, a chodzi o to żeby gracze się interesowały zwłaszcza jak te statusy będą właśnie takie widoczne itp. A po za tym starsi gracze co chcą zmienić tryb na stary są zbyt przyzwyczajeni to starych i może lepiej jak będą z tymi nowymi grać, bo tak naprawdę może sie okazac ze to jest znacznie ladniejsze itp. Jak już to niech się zacznie w tym ustawieniu od nowych.
    od wejścia nowych statusów nie potrafię oglądać walk pvp innych graczy, połowa statusów wygląda tak samo, zielony zielony i wszedzie zielony, do tego tak mocny ze bolą oczy. Niebieski był kolorem neutralnym i nie ściągał tak swojej uwagi. Teraz połowa statusów się zlewa. Zdecydowanie poprzednie ikonki były dużo lepsze, czytelniejsze.

  11. #71
    Cytat Napisał Altair Zobacz post
    od wejścia nowych statusów nie potrafię oglądać walk pvp innych graczy, połowa statusów wygląda tak samo, zielony zielony i wszedzie zielony, do tego tak mocny ze bolą oczy. Niebieski był kolorem neutralnym i nie ściągał tak swojej uwagi. Teraz połowa statusów się zlewa. Zdecydowanie poprzednie ikonki były dużo lepsze, czytelniejsze.
    Szczerze to zupełnie nie rozumiem co ci się w nich może zlewać. Tak jak ktoś wyżej napisał, w dużej mierze to kwestia przyzwyczajenia.
    Mi się nowe ikonki podobają, chociaż sama nie wiedziałam za bardzo co się dzieje w pierwszej walce z nimi xD po przyzwyczajeniu się jest spoko, weszło parę poprawek.
    Moglibyście chociaż raz w życiu docenić czyjąś pracę i własną inicjatywę zamiast tylko krytykować.
    Pozdrawiam cieplutko was i wasze rodzinki

  12. #72
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    nie widze tutaj krytyki tylko wyrażenie swojej opinii, ten zielony kolor strzałek jest nieergonomiczny
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  13. #73
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Proponuję w jakiś sposób odróżnić statusy zwykłe od specjalnych (zwłaszcza różne formy mobilek, skup,barierek), na przykład poprzez zmianę cieniowania.
    Teraz- praktycznie nie są do odróżnienia.
    Tak wiem, że są cyferki, ale one serio mało zmieniają.
    Odnosząc się do tego postu a także koloru strzałek: z tego co widzę statusy specjalne są wyróżnione, posiadają właśnie niebieską strzałkę.
    Dla mnie to całkiem logiczne i ciekawe rozwiązanie, więc byłabym za tym żeby aktualnie zielone strzałki zmienić na ciemniejszy odcień - jeżeli ten wam przeszkadza.
    Zamiana ich na niebieski raczej odpada, bo statusy podstawowe będą się rzeczywiście zlewać ze specjalnymi.

  14. #74
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    już prędzej statusy specjalne powinny być zielone (jaskrawe aby się wyróżniały) a zwykłe niebieskie
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  15. #75
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Cytat Napisał Ino Zobacz post
    Odnosząc się do tego postu a także koloru strzałek: z tego co widzę statusy specjalne są wyróżnione, posiadają właśnie niebieską strzałkę.
    Dla mnie to całkiem logiczne i ciekawe rozwiązanie, więc byłabym za tym żeby aktualnie zielone strzałki zmienić na ciemniejszy odcień - jeżeli ten wam przeszkadza.
    Zamiana ich na niebieski raczej odpada, bo statusy podstawowe będą się rzeczywiście zlewać ze specjalnymi.
    zacznijmy od tego ze te nowe zakrzywione strzałki są kompletnie nietrafione, a po drugie tak jak napisał SQ, to statusy specjalne powinny mieć ten jaskrawy zielony kolor. Moim zdaniem te strzałki z propozycji SQ są idealne.

    PS. szczerze mówiąc jak tego nie zmienicie to już wolałbym starą wersję ikonek. Tak jak ktos pisal juz wczesniej, wystarczylo dorobic ikonki do statusow specjalnych i nic nie zmieniac.

    Cytat Napisał Ino Zobacz post
    Szczerze to zupełnie nie rozumiem co ci się w nich może zlewać.
    Zatrucie, Pomyślność, każdy status ze strzałką w górę, skupienie (nawet rózga) - kazdy z tych statusow jest uzywany w pvp cały czas i kazdy z nich jest zielony... jak nie wiesz co się zlewa to gramy chyba w inną grę
    Ostatnio edytowane przez Altair ; 16-02-2021 o 11:36

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •