Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 126

Temat: Nowe ikonki statusów

  1. #1
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605

    Nowe ikonki statusów

    Cześć
    Prawie skończyłem pracę nad nowymi ikonkami statusów, które niedługo będą wprowadzane do gry. Wygląd ich jeszcze nie jest ostateczny (mogą być jeszcze poprawki bądź zmiany) lecz większość z nich będzie wyglądać tak jak jest przedstawione w tabeli poniżej.
    Dajcie znać jak się wam podobają zmiany, co byście zmienili bądź poprawili.

    Trochę objaśnień poniżej:
    Wszystkie statusy standardowe zwiększające daną statystykę (np. Mobilizacja, Bariera itp.) mają zieloną strzałkę skierowaną do góry.
    Wszystkie statusy standardowe zmniejszające daną statystykę (np. Spowolnienie, Dekoncentracja) mają czerwoną strzałkę skierowaną w dół.
    Wszystkie statusy niestandardowe mają niebieską strzałkę skierowaną w dół / ku górze, w zależności od statusu.
    Cyfry przy Pomyślności/Nieszczęściu są dla statusów niestandardowych, które zwiększają bądź zmniejszają szczęście o konkretny %. Nie można było tego wprowadzić dla innych statusów niestandardowych, gdyż mają większy rozmiar (24x24), który po przeskalowaniu się rozmazuje i jest nieczytelny.

    Wszystkie ikonki 20x20 będą wyglądać tak jak widać w tabeli poniżej, a ikony 24x24 są przez grę przeskalowywane (downgrade) do 20x20, przez co ich jakość spadnie, lecz powinny wyglądać dobrze.
    Nie wszystkie statusy widoczne w grze są pokazane poniżej, lecz to jest znaczna większość z nich. Zostało mi parę statusów nakładanych przez konkretnych przeciwników (np. status Delikatna Roślina - Rośliniak) lub używanych w rzadkich sytuacjach (np. Wizja Bogactwa - zwiększający drop golda).

    Statusy pozytywne

    Statusy negatywne

    Statusy specjalne

    Parę screenów z walki
    Ostatnio edytowane przez Hubiot ; 14-01-2021 o 02:16
    ***** ***

  2. #2
    Użytkownik Avatar Vendetta
    Dołączył
    31-03-2020
    Postów
    119
    Naznaczenie zostawiłbym takim jakie jest.

  3. #3
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Vendetta Zobacz post
    Naznaczenie zostawiłbym takim jakie jest.
    I tak będzie.

    - - - - - - - - - -

    Dodałem jeszcze do podglądu parę screenów z ekranu walki z nowymi ikonami.
    ***** ***

  4. #4
    Baguesfi
    Konto usunięte
    Zatrucie koniecznie musi byc inne

  5. #5
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Zatrucie koniecznie musi być zielone, przecież animacja zatruwania zdolnościami ma taki kolor

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Gracze na nowo będą musieli się przyzwyczajać. Jestem na NIE na takie zmiany. Jedynie opcja wybrania czy stary zestaw czy nowy zestaw chce gracz jest do przyjęcia.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Hanhaki
    Dołączył
    10-09-2020
    Postów
    29
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Gracze na nowo będą musieli się przyzwyczajać. Jestem na NIE na takie zmiany. Jedynie opcja wybrania czy stary zestaw czy nowy zestaw chce gracz jest do przyjęcia.
    Popieram.

  8. #8
    Propozycja: Konfiguracja mapy -> Ikony statusów: ["Nowe", "Stare"]; Domyślnie: Nowe
    ~Pozdrawiam Użytkownik.

  9. #9
    Pirrat
    Konto usunięte
    Dla mnie początkowe statusy (pojawiające się w grze do upka Eliar włącznie) powinny zostać w starej wersji a zmienione tylko te nieczytelne np. olśnienie, wzmocnienie, przełamanie.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    21-09-2017
    Postów
    195
    Szczęście i nieszczęście może być nie do odróżnienia dla daltonistów.

  11. #11
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Dobra zmiana, czytelne ikony. Nie wiem o co tyle szumu, ale pewnie to kwestia waszego przyzwyczajenia.

  12. #12
    Nietyk bym zostawił jak jest.
    Poza tym-paraliż, pomylenie będą wyglądać niezbyt estetycznie; trzeba dodać im obramowanie jak przy ślepocie czy precyzji.
    Poza tym- podoba mi się
    Ostatnio edytowane przez Violetta Valery ; 14-01-2021 o 12:45
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  13. #13
    Użytkownik Avatar KOCUR
    Dołączył
    02-04-2020
    Postów
    104
    Dobra robota

  14. #14
    Moderator Avatar EneDueRabe
    Dołączył
    27-12-2016
    Postów
    686
    Jak dla mnie, nowe statusy są o wiele lepsze o tych starych .

  15. #15
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Nietyk bym zostawił jak jest.
    Poza tym-paraliż, pomylenie, refleks będą wyglądać niezbyt estetycznie; trzeba dodać im obramowanie jak przy ślepocie czy precyzji.
    Poza tym- podoba mi się
    Przecież refleks w obecnej formie nie ma jasnego tła jak pozostałe przez ciebie wymienione. Jest nieczytelny? XD

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •