Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Potwory wchodzące w drogę.

  1. #1
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345

    Pomysł Potwory wchodzące w drogę.

    Witam. Moja propozycja dotyczy potworów wchodzących w drogę kiedy próbuję iść z punktu A do punktu B. Problem polega w tym iż gdy poruszam się po lokalizacjach z potworami które są zwyczajniej trudniejsze dla mnie a ja próbuję np. pójść do portalu to te wchodzą w drogę przez co moja postać je atakuje i umiera. Zmiana polegała by na ograniczeniu poruszania się potwórów ponieważ czasami bywa uciążliwe przechodzenie przez duże grupy potworów 3x za przykład mogę wziąć Szare Arimany x3 na mapce "Roztopiony Traktat" Mimo iż ta mapka jest mała to nie trudno trafić na takiego Arimana kiedy się poruszy i umrzeć gdy się nie jest przygotowanym.

    Zapraszam do dyskusji.

  2. #2
    Użytkownik Avatar JarseQ
    Dołączył
    11-04-2020
    Postów
    234
    Pamiętam swoje zbieranie kobaltu...50 eny poszło w dal przez wskakiwanie w arimanki
    say gex

  3. #3
    Pirrat
    Konto usunięte
    Temat był poruszany niedawno, zmiana nie wejdzie bo nie ma technicznym możliwości z tego co pamiętam. Musisz ubrać profil z gemami bierności.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Na nie.
    Ubierz profil z Totemem nietykalności i po problemie/
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  5. #5
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Szczerze mówiąc zgadzam się, że istnieje problem, ale tylko we dwóch lokacjach. Pierwszą są jaskinie prowadzące do Azarad, gdzie mając pecha, możemy na zawsze utknąć w Azarad, bo nie pokonamy potworków w drodze powrotnej do Nordii, a teleportu z powrotem nie ma oraz lokacja przed miastem krasnali. Jak wejdziesz do miasta bez pyłów, to musisz się przeciskać z powrotem przez lokacje z silnymi grupami potworów. A jak zginiesz, to lądujesz u krasnali i znowu musisz próbować się wydostać na siłę. Co prawda problem tu jest mniejszy, bo można przez depo przerzucić sobie błękitny pył, ale najpierw musisz mieć dodatkową postać. Z Azarad za to nie ma takiej ucieczki.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  6. #6
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Szczerze mówiąc zgadzam się, że istnieje problem, ale tylko we dwóch lokacjach. Pierwszą są jaskinie prowadzące do Azarad, gdzie mając pecha, możemy na zawsze utknąć w Azarad, bo nie pokonamy potworków w drodze powrotnej do Nordii, a teleportu z powrotem nie ma oraz lokacja przed miastem krasnali. Jak wejdziesz do miasta bez pyłów, to musisz się przeciskać z powrotem przez lokacje z silnymi grupami potworów. A jak zginiesz, to lądujesz u krasnali i znowu musisz próbować się wydostać na siłę. Co prawda problem tu jest mniejszy, bo można przez depo przerzucić sobie błękitny pył, ale najpierw musisz mieć dodatkową postać. Z Azarad za to nie ma takiej ucieczki.
    w mieście krasnali jest dezpozyt . można inną postacią dać sobie do dezpozytu i wyciągnąć tą która jesteś w mieście

  7. #7
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Cytat Napisał hakelbery fin Zobacz post
    w mieście krasnali jest dezpozyt . można inną postacią dać sobie do dezpozytu i wyciągnąć tą która jesteś w mieście
    No tak trochę pierw trzeba kilka Questów zrobić
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  8. #8
    Zmniejszenie ilości arminów raczej nie zaszkodzi
    Aczkolwiek jeśli nie przejdzie- sugeruję chodzenie w grupie/zmniejszanie aktywności w statach.
    Zresztą, ja na telefonie nie miałem w przejściu między nimi żadnego problemu; serio trzeba być ślepcem żeby w nie włazić
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Przy sterowaniu myszką i klikaniu co chwilę na docelowe pole postać sama omija potwory

  10. #10
    Użytkownik Avatar aXe
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    100
    Rozwiązanie: ustalenie domyślnych pozycji potworów (tak, aby nie blokowały przejść) i unieruchomienie ich; jak niektóre mini-bossy.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •