Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 28 z 28

Temat: Otchłań Poległych (Dungeon)

  1. #16
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Poprawiłem.

  2. #17
    Jakieś porady na cyklopsa i 3 makaki?

    Ogólnie ta pierwsza kombinacja wydaje mi się jakaś dużo bardziej trudna w porównaniu do reszty.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  3. #18
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Przydałoby się gdzieś wpisać, że Inkarnacja jest od 13 poziomu instancji. W domyśle wszyscy zakładają, że jest szansa 50/50, więc takie info się przyda. Najlepiej rozpisce sal to zaznaczyć.

    - - - - - - - - - -

    Zauważyłam, że Bossy w salach używają innych zdolności, niż poza nią. Będziesz to tu opisywał, czy może lepiej stworzyć osobny poradnik odnośnie tych różnic?
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  4. #19
    Może ktoś wrzucić tabelkę nakładanych statusów?
    Wybitnie się przyda
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Teraz mikstury w trybie aktywności zużywają się na takiej samej zasadzie jak w trybie umiejętności- tylko w 10 komnacie. Również w nagrodach poszła zmiana, za pierwsze miejsce w rankingu "Mistrz Aktywności" dostaje się 400 żetonów.
    Ostatnio edytowane przez Apollyon ; 14-11-2022 o 19:53
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    191
    Pod graficzną tabelką z potworami:
    "Do 12 poziomu inkarnacji w 10 sali pojawia się wyłącznie Smok Jaskiniowy, od 13 poziomu wzwyż pojawia się Inkarnacja Otchłani."
    Mała literówka tu jest, zamiast "inkarnacji" powinno być "instancji".

  7. #22
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    elo wyjasni ktos czemu 2 tygodnie czekam na reset komnaty na umiejetnosci i mam nadal taką samą sale?

  8. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    07-07-2020
    Postów
    71
    Cytat Napisał Cumliak Zobacz post
    elo wyjasni ktos czemu 2 tygodnie czekam na reset komnaty na umiejetnosci i mam nadal taką samą sale?
    Wydaje mi się, że jeśli przez tydzień nie ukończy się instancji, to losowana jest nowa kombinacja przeciwników - ale losowana jest ze wszystkich 3 dostępnych, więc mamy tylko 66% szans na zmianę kombinacji. Czy to jest celowe? Nie wiem, ale 2 lata temu działało to właśnie w taki sposób.

  9. #24
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    Cytat Napisał Evo Zobacz post
    Wydaje mi się, że jeśli przez tydzień nie ukończy się instancji, to losowana jest nowa kombinacja przeciwników - ale losowana jest ze wszystkich 3 dostępnych, więc mamy tylko 66% szans na zmianę kombinacji. Czy to jest celowe? Nie wiem, ale 2 lata temu działało to właśnie w taki sposób.
    no troche dziwnie jak by mi w ciągu 2 tygodni 2 razy tą samą kombinacje dało ;/

    P.S. właśnie wszedłem zmieniło jednak nvm

  10. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2022
    Postów
    16
    Cytat Napisał Cumliak Zobacz post
    elo wyjasni ktos czemu 2 tygodnie czekam na reset komnaty na umiejetnosci i mam nadal taką samą sale?
    A to nie może 7 dni od ostatniej próby ded? ( bo ja po ded, odczekałem 7dni,20min i komnata się zmieniła)

  11. #26
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    191
    Cytat Napisał Evo Zobacz post
    Wydaje mi się, że jeśli przez tydzień nie ukończy się instancji, to losowana jest nowa kombinacja przeciwników - ale losowana jest ze wszystkich 3 dostępnych, więc mamy tylko 66% szans na zmianę kombinacji. Czy to jest celowe? Nie wiem, ale 2 lata temu działało to właśnie w taki sposób.
    Zgadza się, jest losowana ze wszystkich, raz nawet miesiąc musiałem czekać by dostać tą, którą chcę

  12. #27
    Użytkownik Avatar dudzin
    Dołączył
    13-06-2020
    Postów
    61
    Skrzynka po piątym poziomie pojawia się tylko w trybie umiejętności czy aktywności również ?

  13. #28
    Użytkownik Avatar Duduś
    Dołączył
    11-02-2017
    Postów
    40
    Cytat Napisał dudzin Zobacz post
    Skrzynka po piątym poziomie pojawia się tylko w trybie umiejętności czy aktywności również ?
    Tylko w trybie umiejętności

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •