Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
15. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    6 40.00%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    0 0%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    3 20.00%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    6 40.00%
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: [P3] Podwójne chowańce z prezentów

  1. #1

    [P3] Podwójne chowańce z prezentów

    Zgłaszam błąd polegający na dostaniu z prezentu chowańca, którego już miałem.

    Dla osób nie wiedzących o co chodzi - dodatkowe chowańce tego samego typu nic nie dają, nawet nie można go sprzedać. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca, gdyż to wygląda jakbyśmy właściwie nic nie dostali z prezentu i to nie byle jakiego tylko takiego za prawdziwe pieniądze.

    Jeśli usunięcie usterki jest zbyt skomplikowane to proponuję chociaż opcję usunięcia nadprogramowych chowańców u jakiegoś NPCa za satysfakcjonującą nagrodę (najlepiej odpowiednik tego co moglibyśmy dostać z prezentu).
    Załączony obraz Załączony obraz  

  2. #2
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    przy okazji można by zając się tym że chowańce innych graczy pojawiają się na mapach na których nie ma tych graczy
    Nie chce banaa

  3. #3
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    jest taka zasada w mfo - nie kupuj bzdetów za mfy w tym losy na loterie
    Chowańce wypadają również z prezentów na poczcie za MF...


    Proponuję przy okazji możliwość odsprzedaży chowańców u któregoś z NPC za przypuśćmy 10 MF lub wymianę za jakieś eq/przedmioty kolekcjonerskie/zdolności.
    Dlaczego? Istnieje możliwość używania tylko jednego chowańca jednocześnie. Ja dostałem sporo prezentów nr 4 przez co mam łącznie 4 sztuki chowańców, z których nie zamierzam skorzystać. Jeśli to by nie pasowało to ewentualnie zrobić je handlowe, w tym wypadku problem również zostałby rozwiązany.
    Ostatnio edytowane przez Platynowy ; 29-12-2020 o 13:23

  4. #4
    Cytat Napisał hurzysta Zobacz post
    przy okazji można by zając się tym że chowańce innych graczy pojawiają się na mapach na których nie ma tych graczy
    one nawet sie pojawiają na mapach gdzie nic nie ma . tzn na tych czarnych tłach na małych mapach

  5. #5
    Baguesfi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Platynowy Zobacz post
    Chowańce wypadają również z prezentów na poczcie za MF...


    Proponuję przy okazji możliwość odsprzedaży chowańców u któregoś z NPC za przypuśćmy 10 MF lub wymianę za jakieś eq/przedmioty kolekcjonerskie/zdolności.
    Dlaczego? Istnieje możliwość używania tylko jednego chowańca jednocześnie. Ja dostałem sporo prezentów nr 4 przez co mam łącznie 4 sztuki chowańców, z których nie zamierzam skorzystać. Jeśli to by nie pasowało to ewentualnie zrobić je handlowe, w tym wypadku problem również zostałby rozwiązany.
    Ja również dostałem Aż 5 szt a jak nie zapomnę włączyć to mam a jak nie to nie lepiej juz dostac 5MF na poczcie zamiast tych chowańców lub odsprzedanie tak jak planytna mowił miało by sens

  6. #6
    Użytkownik Avatar JarseQ
    Dołączył
    11-04-2020
    Postów
    234
    Cytat Napisał hurzysta Zobacz post
    przy okazji można by zając się tym że chowańce innych graczy pojawiają się na mapach na których nie ma tych graczy
    Mnie już one prześladują...I to się już robi serio trochę straszne ;-;
    say gex

  7. #7
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Ewentualną propozycją mogłaby być jeszcze możliwość wymiany chowańców za napoje energetyczne (1 za 1). Aby później nie było rozmów, że MF można wykorzystać na wiele sposobów

  8. #8
    Jak już będziecie przy tym grzebać, to mogłyby być przy okazji depozytowe.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •