Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Poprawienie nagród za ścinkę drzew

  1. #1

    Poprawienie nagród za ścinkę drzew

    Minigierka jest fajna i naprawdę boli mnie to, że nagrody wręcz zniechęcają do tej aktywności. Wiadomo, że nie za wszystko musi być eq Arktosa +8, no ale szanujmy się.

    Oto co możemy dostać za 30 punktów:
    Ekwipunek z setu Drwala.
    5x Runa Magii.
    5x Kamień.
    5x Mikstura Regeneracji.
    3x Osłona.
    3x Osłona Magiczna.
    2x Mikstura Szybkości.
    2x Mikstura Mobilizacji.
    2x Mikstura Skupienia.
    4000-6000 złota.
    10x Mikstura Życia 4.
    10x Mikstura Życia 3.
    3x Błękitny Pył.
    20x Antidotum.
    10 Krople Do Oczu.
    10x Rumiankowy Okład.
    5x Sole Trzeźwiące.
    5x Woda Święcona.
    5x Zmiękczacz.
    Ekwipunek z setu Polarnego.
    Przypominam, że aby zdobyć te 30 punktów trzeba:
    - przez kilka dni udać się do domku drwali (wymagane zużycie energii, czasu)
    - prawidłowo ściąć 30 drzew, nie zawsze się to udaje, więc zużywamy minimum 30 punktów energii, do tego trzeba być skupionym przy samej minigrze

    I co za to dostajemy? 10 kropli do oczu, a jak ktoś ma farta to polarne rękawice
    Według mnie nagrody w postaci mikstur życia czy zdejmujących statusów są bardzo nieadekwatne do włożonego wysiłku. To są nagrody na poziomie wioski Dilli, a jakimś cudem znalazły się w aktywności dla max leveli. Przecież wystarczy wykorzystać tę samą ilość energii na kopanie jakiegoś kobaltu czy zbieranie kryształów północy i po sprzedaży na targu będziemy mieli złoto na setki/tysiące takich miksturek...

    Tak, wiem, że czasami trafia się skrzynka w sektorze, ale możemy ją otworzyć pomijając całą zabawę w ścinanie drzew. No i drop z niej również często jest na poziomie powyższego.

    Proponuję usunąć takie obrażające "nagrody" i dać w zamian jakieś odnówki i z 1% szans na jakiś lepszy unikat, żeby była chociaż nadzieja na coś fajniejszego. Samo ścinanie również nie musi pobierać energii. Wystarczy, że trzeba zużyć energię, aby dostać się do białego lasu i skupić się na minigrze.

    Ogólnie jeszcze w paru miejscach jest jeszcze taki problem z nagrodami.
    Na przykład, ze skrzynki w bezgłośnym wądole (zręcznościówka z kulą śniegu) możemy zdobyć zarówno pierścień many (całkiem cenny na chwilę oboecną) albo spiżowe uzbrojenie warte grosze (do kupienie u handlarza przy scythe).
    Żółwie tańczą jak szalone...

  2. #2
    Podpisuję się pod argumentacją Antka, byłem tych samych zdań, jednak Antek ubrał je w lepsze słowa.

    Myślę, że sam brak zużycia energii przy ścince drzew byłby takim minimum odpowiednim rozwiązaniem na balansowanie tej aktywności do innych w tej aktualizacji przy takich nagrodach.
    ~Pozdrawiam Użytkownik.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •