Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
3. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    2 66.67%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    0 0%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    1 33.33%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: [P4] Strażnik Ruin podaje błędne informacje o czasie trwania statusów

  1. #1

    [P4] Strażnik Ruin podaje błędne informacje o czasie trwania statusów

    To co, 2 tury zostały? - sobie tak myślę po tym, jak Golemiasty miał dubla, przy którym tylko się przegrzał i mimo że nie mógł zrobić drugiego ruchu, wciąż zostały 2 tury, jak widzę. Planuję sobie wypić 2 potki, jednak po pierwszej z nich 2 tury statusów minęły.

    Nie udało się wychwycić tego błędu za tamtym razem, jednak w następnej walce już zrobiłem screenshota. Jak można zauważyć, Strażnik Ruin użył zdolności Przegrzanie, które powinno dać 2 tury statusów Uśpienie i Nietykalność. W logach widać, że nie mógł wykonać następnego ruchu, jednak najeżdżając kursorem na statusy widać, że zostały 2 tury - i to nie było już najechane kursorem (bo wiadomo, że trzymanie kursorem na statusy nie odświeża ilości tur), sprawdzałem obecną turę na screenshocie kilka razy i status widniał tak, jak widać.

    Raport walki - pauzując walkę w 44-tej turze po najechaniu kursorem na statusy bossa można zauważyć wspomnianą nieprawidłowość.
    Ostatnio edytowane przez Patryk Szczęście ; 10-12-2020 o 02:33

  2. #2
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    dodałeś błędnie załącznik, nie można go zobaczyć.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  3. #3
    Wystarczyłby raport.

    Błąd polega na tym, że wizualnie nie odświeżają się statusy i są cały czas 2 tury do ich końca.

  4. #4
    Poprawiłem, wystarczy obejrzeć raport, jak fakerino zauważył.
    ~Pozdrawiam Użytkownik.

  5. #5
    Powinno być poprawione.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •