Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Strażnik Ruin

  1. #1

    Strażnik Ruin


    Opis: Machina stworzona przez dawny lud zamieszkujący ziemie położone za Portalem Przeniesienia w celu ochrony przed najeźdźcami. Jej olbrzymi atak i znajomość silnych zdolności atrybutowych sprawia, że nie należy do łatwych przeciwników. Boss do pokonania na 80 poziomie.
    Dojście do bossa od najbliższego miasta
    Odblokowuje dostęp do
    Używane ataki, zdolności oraz przedmioty
    Taktyki/Wskazówki
    Przydatne artykuły
    Ostatnio edytowane przez Kagome ; 04-01-2023 o 15:18
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Kiedy używa przegrzania?
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  3. #3
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Kiedy używa przegrzania?
    Nie wiem, prawdopodobnie po x turach, lub zadaniu ileśtam obrażeń.
    Przeglądam raporty żeby to sprawdzić.
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Przegrzania używa po użyciu leczenia 2 oraz przed użyciem leczenia 3, prawdopodobnie kiedy jego HP% spadnie poniżej 60%. Tak samo z drugim przegrzaniem, po leczeniu 3, przed leczeniem 4, kiedy ma ponżej 50% HP.
    Uzywa normalizacji przy posiadaniu 3 lub wiecej pozytywnych statusow, nie wszystkich
    Używa leczeń poniżej 60, 50 i 40% HP
    Pnącza w 6 turze przeciwnika
    Nie brać odpo na paraliż, szkoda gemów
    Moby uzywa ponizej 20% HP
    Nie da się grać pod uniki
    Odnówki próbujemy zostawić na skupy
    Uzdrawiającego pocisku używamy na skupie
    Potencjalny scenariusz początku walki: HP pocisk w razie 1 tury, bryza, drenaz, mp, 2 drenaze, rege, skupa, na przegrzaniu odno/mp/hp i rege, potem zbijamy, na kolejnym przegrzaniu oslonka, skupa

    Oczywiście nie każdy będzie miał takie MP jak ja i w ogóle, tutaj mówię tylko jeden z lepszych scenariuszy w przypadku podobnych wartości. Tutaj raport: https://mfo3.pl/r/bb305ad47

    Moje eq: Różdżka Czystości, Górniczy Hełm, Polarna Kurtka, Polarne Buty, Lodowy Pierścień (w pierku 2 gemy atrowe). Zdolności: Leczenie 3,4, HP Pocisk, Bryza, Drenaż, Doładowanie, Uzdrawiający Pocisk, MP Pocisk i ostatnia zdolność miałem przeczekanie chociaż go nie użyłem- można wziąć aby wybaitować Przełamanie Nietykalności i zyskać 10% MAXHP z regeneracji, ale to tylko w nielicznych przypadkach. Gemy: 3x obrona v2, 6x szybkość v2. Atry na 0%
    Ostatnio edytowane przez Apollyon ; 26-03-2022 o 12:35 Powód: literówka
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •