Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Inteligencja - skrypty

  1. #1
    VaanDee
    Konto usunięte

    Inteligencja - skrypty

    Wbrew pozorom nie jest to aż tak trudno jak z początku mogłoby się wydawać,
    ale mam pytanie i nie chcę już dalej się tym zajmować

    Skrypty mam ustawione tak:


    Polecenie 3, atak zaklęciem, chciałbym aby był wykonywany na zmianę z atakiem zwykłym. To co ustawiłem nie działa, jak powinno być poprawnie?

  2. #2
    tester
    Konto usunięte
    Na pewno nie powinieneś robić ciągle sprawdzać czy masz mniej niż 100 hp.
    Komendy są sprawdzane od góry do dołu. I jest wybierana pierwsza pasująca. Więc jak pierwsza komenda ma warunek HP < 100 to już wiadomo że jak dojdzie do drugiej komendy to na pewno masz więcej niż 100 HP (ewentualnie skończyły się miksturki)

    Ogólnie wkleję gotowy skrypt i zaprezentuje opcję import/eksport. Weź to poniżej skopiuj i wklej w okienko Import/Eksport a zobaczysz mój skrypt

    6kXJy5T9E0QIa3Ck0SyTCK8FLBkBpHoWbclR4/m5hYR5YX8NdE2pE7RuuhZcJV38lWuDKnGntMD3EVX2EEsVS0Iw MWGmyujgCxVHEIpDg5FoJjxfm5X9QAM1uobvBxEpgAlCu9RKOw Rf4NaGgSDZQh4GoBK5xCmq7/XvOBWc2SVkkEQbwyJ1mvnTioIHyiApaW/fGqBLXzJclDkQlKF4OROfkO/k4EBu3kmMuzonrGzz5x4MDq7NkJ9apK/vAop1OdO5WCf/smK4GQrvAeYKs/IMx7uylKeJOvlzBUqTw0wOGNsszHJeM7LSkFfD3Cai//UQSeysBNKZpxxzdmANOrmDw6lGkAiGy/wWw+Hv7VQwBuXBxJY9zec/YfBqaFC4p+fycBBtwu0mrEMjsD3k0Na+7hSKCeJHHIEfr74/1+uIzWWTl8i9SnL41Ulq8O4Ok0EoXMBQSQxNgdyIyziov/Hj4vQhOSCJKnjf1DRd2yBInB65sv/+S359z8cJwuaQWRKwgyENzIXtDGPWGzXrFqdzkLjUJ1MZ3slz4 NKUxRFgh7U4g1K0NRnzzSHFocurpoBh759jciEYYwejpF/Io1gPdvGGv3P27LCYJUexkAq8zlc7hZr7QRN9WGjoOuLZ

  3. #3
    VaanDee
    Konto usunięte
    Ok, dzięki, już rozumiem podstawę działania.
    Zauważyłem że w mojej wersji skryptu celem
    ataku byłem ja sam, ale pomimo to atak fizyczny
    dochodził przeciwnika, a nie powinien.

  4. #4
    tester
    Konto usunięte
    W Twojej wersji żadna komenda się nie wykonywała jak miałeś więcej niż 100 HP. A jak nic się nie wybierze to domyślnie jest zwykły atak na przeciwnika.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •