Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 60

Temat: Niezwykle trudny konkurs PvE, w puli do wygrania aż 75kk golda!

  1. #1
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032

    Niezwykle trudny konkurs PvE, w puli do wygrania dużo golda!

    Witam, chciałabym ogłosić, iż mam bardzo dużo złota! Właściwie tak dużo, że stwierdziłam, że jestem w stanie zapłacić duże sumy golda za niezwykłe raporty ze strony graczy!

    Ogłaszam więc konkurs polegający na dostarczeniu mi jednego ze specyficznych raportów ze swojej walki z określonym bossem:

    1. Pierwsza osoba, która podeśle mi raport z pokonania Kheer'amana, a dopiero potem zjaw, otrzyma ode mnie aż 15 milionów sztuk złota!

    ZASADY

    a)Bossa należy pokonać postacią znajdującą się na koncie osoby, która zgłasza raport w tym temacie;
    b)Kheer'aman musi zginąć, zanim którakolwiek zjawa zginie;
    c)Walka musi zakończyć się zwycięstwem gracza.

    MAMY ZWYCIĘZCĘ, GRATULACJE MASTEROFPUPPETS!

    2. Pierwsza osoba, która podeśle mi raport z pokonania Kheer'amana solo, otrzyma ode mnie aż 20 milionów sztuk złota!
    ZASADY

    a)Bossa należy pokonać postacią znajdującą się na koncie osoby, która zgłasza raport w tym temacie;
    b)Dopóki Merlin nie zginie, gracz musi dążyć do jego śmierci, w przypadku, gdy uznam że w danej walce gracz wykorzystywał Merlina i zadawane przez niego obrażenia bardziej niż musiał, zamiast próbować go zabić, to raport zostanie zdyskwalifikowany;
    c)Walka musi zakończyć się zwycięstwem gracza.

    3. Pierwsza osoba, która podeśle mi raport z pokonania Kheer'amana mając 20 poziom postaci, otrzyma ode mnie aż 20 milionów sztuk złota!

    ZASADY

    a)Bossa należy pokonać postacią znajdującą się na koncie osoby, która zgłasza raport w tym temacie;
    b)Postać biorąca udział w walce musi mieć maksymalnie 20 poziom doświadczenia;
    c)Walka musi zakończyć się zwycięstwem gracza.

    MAMY ZWYCIĘZCĘ, GRATULACJE ARCZAN!

    4. Pierwsza osoba, która podeśle mi raport z pokonania Rapsa#2 mając 40 poziom postaci, otrzyma ode mnie aż 20 milionów sztuk złota!
    ZASADY

    a)Bossa należy pokonać postacią znajdującą się na koncie osoby, która zgłasza raport w tym temacie;
    b)Postać biorąca udział w walce musi mieć maksymalnie 40 poziom doświadczenia;
    c)Walka musi zakończyć się zwycięstwem gracza.

    Poszczególne konkursy zakończą się, gdy ktoś podeśle zwycięski raport, a ostateczny termin dla wszystkich to wyjście następnego upka fabularnego.
    Ostatnio edytowane przez Clover ; 28-02-2021 o 02:44
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  2. #2
    donki
    Konto usunięte
    Problem byłby nie w pokonaniu bossa a w tym że każdy ma je pokonane (no możę tylko nie khermana)

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    16-08-2013
    Postów
    19
    Jak masz tak dużo golda to może dałbyś trochę?

  4. #4
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał donki Zobacz post
    Problem byłby nie w pokonaniu bossa a w tym że każdy ma je pokonane (no możę tylko nie khermana)
    Od tego są kolejne sloty na postacie. I od tego jest tak długi czas trwania konkursu.

    Zaznaczę jeszcze, że trzecie i czwarte wyzwanie raczej jest wykonalne tylko przez obniżenie poziomu (na 20 raczej nikt nie ubije np. minotaura).

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał tpt Zobacz post
    Jak masz tak dużo golda to może dałbyś trochę?
    Nie. Chcesz złoto? Wygraj ten konkurs.

    - - - - - - - - - -

    Jeszcze jedno: lista wyzwań nie jest zamknięta, niewykluczone, że w przyszłości dodam kolejne wyzwania. Jeśli macie ciekawe pomysły na takie raporty, wysyłajcie mi te pomysły w grze. Jeśli będą na tyle ciekawe, bym je tu dodał, to was wynagrodzę. Wartość wynagrodzenia dla pomysłodawcy będzie zależna od wartości nagrody za wyzwanie, którą ustalę w zależności od tego, jak ciekawe i trudne do wykonania będzie to wyzwanie.
    Ostatnio edytowane przez Clover ; 05-12-2020 o 23:33
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  5. #5
    Bergsteiger
    Konto usunięte
    Co do 1 wyzwania.

    Zjawy biją nieredukowalne obrażenia, na poziomach 30 po ~320, 40 po ~360, 50 po ~490, 65 po ~600, na 80 po ~800. Z tym że to też zaniżone wartości, bo potrafią bić średnio nawet 100 dmg więcej. Skoro nie da się zredukować, to oczywiste że najefektywniejsze statystyki to full HP.
    Kheer co turę traci 1% + 100 HP, a odnawia sobie od 1 do 100 HP (całkowita najbliższa średniej 51). Na 30 Kheer ma 11k HP, na 40 - 12k, na 50 - 15k, na 65 - 21k, a na 80 - 26k. Czyli bez zadawania mu obrażeń trzeba czekać średnio:
    30lv - 69 tur
    40lv - 71 tur
    50lv - 75 tur
    65lv - 81 tur
    80lv - 84 tur
    samego Kheera. Z tym że Zjawy mają tę samą szybkość (Kheer nigdy nie dubluje Zjaw). Czyli np. na 40 poziomie trzeba przyjąć 213 hitów od Zjaw, średnio 76680 obrażeń.

    Licząc maksymalne HP "do zbicia" jakie uzyskamy mając bazowe 10 MP (maks. HP + autostatus Regeneracja + mikstury HP + Mikstury Regeneracji + Leczenie 1 + leczenia i mega leczenia od Merlina):
    30lv (8k maks. HP, 1600 HP Merlina) - około 41k HP do zbicia, Zjawy w 69 tury Kheera zadadzą nam 66k obrażeń. Deficyt ponad 25k HP.
    40lv (13k maks. HP, 1900 HP Merlina) - około 64k HP do zbicia, Zjawy w 71 tury Kheera zadadzą nam 77k obrażeń. Deficyt ponad 10k HP.
    50lv (16k maks. HP, 2300 HP Merlina) - około 82k HP do zbicia, Zjawy w 75 tury Kheera zadadzą nam 110k obrażeń. Deficyt niecałe 25k HP.
    65lv (21k maks. HP, 3000 HP Merlina) - około 106k HP do zbicia, Zjawy w 81 tury Kheera zadadzą nam 145k obrażeń. Deficyt niecałe 40k HP.
    80lv (26k maks. HP, 3700 HP Merlina) - około 124k HP do zbicia, Zjawy w 84 tury Kheera zadadzą nam 202k obrażeń. Deficyt niecałe 80k HP.
    Lekko zawyżałem też np. maks. HP, bo nie chciało mi się szukać ile maksymalnie itemek w HP da tej statystyki.

    W teorii Tygrysie Pazury + 3x Drenaż w Kheera by go zabiły na 40lv, ale Merlin i tak zabije Zjawy na 99,999%. Ta jedna dziesięciotysięczna to prawdopodobne zbugowanie skryptu, bo mi po 200 turze Merlin zaczął spamować Miksturami Many na full MP, więc może jest scenariusz gdzie:
    • Chybiamy minimum 6 razy Tygrysimi Pazurami
    • Jednocześnie trafiamy 3 Drenażami bez maksymalnej gwiazdki
    • Merlin nie ginie przez niemożność wyleczenia go (Zombie)
    • Merlin zbija HP Zjaw poniżej 600 HP
    • Skrypt Merlina się buguje i zaczyna nie bić Zjaw


    Jeżeli jest, to wystarczy jakieś 100 000 walk by go znaleźć. Powodzenia.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Piękne obliczenia, zaimponowałeś mi tym staraniem, jednakże nie uwzględniają wszystkich możliwości niestety. Jest pewna opcja, o której nie chcę wspominać, bo wtedy musiałbym zredukować nagrodę do 7-10kk za ten raport. Jeśli ktoś sam dojdzie do tego, o czym myślę, może wygrać z o wiele większą łatwością, niż raz na 100 000 walk. Nie jest to też wiedza, którą posiadam tylko ja, bo parę osób już ze mną o tym rozmawiało. Także nie martwcie się, nie potrzebujecie kolegi testera, tylko przeanalizowania wszystkich faktów, wszystkich możliwości i wszystkich słabych punktów bossa. Jednakże wciąż przyznam, że to naprawdę ładna analiza.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  7. #7
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Proponuję zabicie ptaszyska na 1 lvlu, które jest niewykonalne lub szansa jest tak mała na perfekcyjną walkę, że nikt tego nie osiągnie. (pdk)
    A z takich bardziej realnych(?) to proponuję wygranie walki z Zackiem na postaci z 40 lvlem.
    Idę robić sobie cash, money - nie kaszę mannę
    Moi ludzie to klasyk
    Do zobaczenia mordziaty tymczasem

  8. #8
    Kraken solo na 65
    Troll górski na 65 z 40% unik
    Lodowy troll przed 80
    Sarin na 58
    Serafin na 30
    Gustaw rapier na 58
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  9. #9
    fewfefwfweweffwewefw
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Kraken solo na 65
    Troll górski na 65 z 40% unik
    Lodowy troll przed 80
    Sarin na 58
    Serafin na 30
    Gustaw rapier na 58
    Wszystkie do zrobienia. Z lodowym trollem może być jedynie problem, ale woj powinien ubić jeśli będzie odpowiednio przygotowany. Sarin może być też problemem, ale poniżej 60 na pewno padnie.

    - - - - - - - - - -

    Herman nie jest możliwy do zabicia na 20, bo żadna postać w żadnym eq na takim poziomie nie ubije poprzedzających go bossów

  10. #10
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Herman nie jest możliwy do zabicia na 20, bo żadna postać w żadnym eq na takim poziomie nie ubije poprzedzających go bossów
    Miseris już to zaznaczył, że tylko przez usługę blokowania lvla da się to zrobić. Bossów przed Rapsem #2 też się nie da zabić.

  11. #11
    fewfefwfweweffwewefw
    Konto usunięte
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Miseris już to zaznaczył, że tylko przez usługę blokowania lvla da się to zrobić.
    Nie doczytałem, my bad.

  12. #12
    żeby ubić rapsa #2 na 40lvl, trzeba ubić lewiatana i zmore najpierw, a one też w ranqu na 50 wiszą, więc raczej średnio wykonalne, prędzej oczekiwałbym między 45 a 48 lvl pokonanie ;-;

    @down
    Cytat Napisał fewfefwfweweffwewefw Zobacz post
    Blokada lvlowa.
    co?

    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    .
    aa dobra o to chodziło, nevermind
    Ostatnio edytowane przez Tensa Zangetsu ; 06-12-2020 o 17:29

  13. #13
    fewfefwfweweffwewefw
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Stefanek Zobacz post
    żeby ubić rapsa #2 na 40lvl, trzeba ubić lewiatana i zmore najpierw, a one też w ranqu na 50 wiszą, więc raczej średnio wykonalne, prędzej oczekiwałbym między 45 a 48 lvl pokonanie ;-;
    Blokada lvlowa.

  14. #14
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Stefanek Zobacz post
    żeby ubić rapsa #2 na 40lvl, trzeba ubić lewiatana i zmore najpierw, a one też w ranqu na 50 wiszą, więc raczej średnio wykonalne, prędzej oczekiwałbym między 45 a 48 lvl pokonanie ;-;

    @down


    co?
    Za MF możesz wykupić usługę "Poziom rankingowy", który cofa twój poziom do poziomu rankingowego (20/30/40/50/65/80).
    Aby móc spróbować dokonać tego, musisz pokonać wszystkie poprzednie bossy na normalnym poziomem, a przed walką z Rapsem#2 cofnąć poziom.
    ***** ***

  15. #15
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Kraken solo na 65
    Troll górski na 65 z 40% unik
    Lodowy troll przed 80
    Sarin na 58
    Serafin na 30
    Gustaw rapier na 58
    Nie widzę w tych pomysłach nic ciekawego, tak na przyszłość: pomysł pod tytułem "pokonaj bossa x na rekordowo niskim levelu" jest zazwyczaj niczym niezwykłym. Wyjątek stanowi raport, gdy jest to przypadek bossa, którego bije się we 2. Minibossy są meh, bo raporty z mini znikają, jak się ich nie doda do ulubionych. Nie jestem w stanie sprawdzić, czy ktoś miał 40% uników, czy 33%.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    Proponuję zabicie ptaszyska na 1 lvlu, które jest niewykonalne lub szansa jest tak mała na perfekcyjną walkę, że nikt tego nie osiągnie. (pdk)
    A z takich bardziej realnych(?) to proponuję wygranie walki z Zackiem na postaci z 40 lvlem.
    To jest... interesująca propozycja. Ta oraz Leona były jedynymi sensownymi, które mają szansę się dostać na tą listę, jeszcze zobaczę.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •