Zobacz wyniki ankiety: Jak należy poprawić opłacalność łowienia ryb na Wichrowych Wzgórzach

Głosujących
34. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1. Obniżyć koszt energii z 2 punktów do 1

    24 70.59%
  • 2. Przywrócić szansę trafienia Pędraka do tej przed zmianami

    17 50.00%
  • 3. Ułatwić zdobywanie Blaszek Wędkarskich

    16 47.06%
  • Nic nie robić - nie wszystko musi być opłacalne, idźcie na Arktosy jak chcecie zarobić )

    11 32.35%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Obniżenie kosztów łowienia

  1. #1
    musaraj
    Konto usunięte

    Obniżenie kosztów łowienia

    Dotarły do mnie informacje, że - pomimo iż: kopanie w Starej Kopalni, kopanie w Kopalni Devos, łapanie świetlików, zbieranie Pereł, Muszel, Kryształów Północy, Śnieżnobiałych Lotosów, Kryształów Ognia, Arniki Górskiej, łowienie ryb koło Igloo, kopanie Złota w Zakazanej Kopalni, ścinanie Drzew w Białym Lesie wszystkie kosztują 1 punkt energii za aktywność,
    to z bliżej nieokreślonych przyczyn łowienie ryb na Wichrowych Wzgórzach pobiera 2 punkty energii.

    Wydaje mi się, że ta aktywność została kompletnie zignorowana, bo jej stan jest opłakany.
    - koszty energii 2x większe niż wszystkiego innego
    - naturalnie nagrody za łowienie nie są już wiele warte, ale to akurat normalne
    - szansa trafienia Pędraka została obniżona z 7.5% do 5% (przy biciu grupy 3x), bo tak (pewnie za dużo osób tykało wędki)
    - tajny mechanizm łowienia sprawiający, że największa szansa wyłowienia Okonia zachodzi o 19:37 jeżeli trzymamy monitor leżący na boku w świetle księżyca

    Prowadząc ostatnio anonimowe ankiety wśród graczy - zwłaszcza takich poniżej 55 poziomu - uzyskałem pełną listę graczy łowiących ryby na Wichrowych Wzgórzach.


    Uważam, że należy to zmienić. Cieszy mnie, gdy gracze mają wybór co zrobić ze swoim czasem w grze, która przecież oferuje tak dużo!
    Dlatego proponuję obniżenie kosztu łowienia ryb na Wichrowych Wzgórzach
    Ostatnio edytowane przez musaraj ; 30-11-2020 o 13:25

  2. #2
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...9Bci-eq-Rybaka

    dalej jestem za zwiększeniem opłacalności tego łowienia
    ::::​)

  3. #3
    Zaraz, czy łowienie ryb nie kosztowało zawsze 1 punkt energii za czasów kiedy tam łowiłem?
    ~Pozdrawiam Użytkownik.

  4. #4
    Moderator Avatar PowerISO
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    548
    tak kosztowało 1 pkt jak limit jeszcze wynosił 200 eny
    po zwiększeniu do 400 koszt łowienie wzrósł do 2 pkt

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Ja proponuje zmniejszyć koszt łowienia z 2 do 1 po złowieniu złotej rybki oraz 1000 szt. innych ryb. To będzie do zaakceptowania?

  6. #6
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    Łowienie w Eliar kosztuje 2 pkt, bo zostało ono wprowadzone w czasach, gdy energii dziennej było o 50% mniej. Początkowo również kosztowało 1 pkt (przy 200 energii dziennej). Potem w ramach dostosowania energii zmieniono proporcjonalnie koszt na 2 pkt.

    W sumie w chwili obecnej można by zmienić z powrotem na 1 pkt.

  7. #7
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Łowienie w Eliar kosztuje 2 pkt, bo zostało ono wprowadzone w czasach, gdy energii dziennej było o 50% mniej. Początkowo również kosztowało 1 pkt (przy 200 energii dziennej). Potem w ramach dostosowania energii zmieniono proporcjonalnie koszt na 2 pkt.

    W sumie w chwili obecnej można by zmienić z powrotem na 1 pkt.
    Kiedy takowa zmiana Energi z 2 -> 1 miała by wejść ?

    Byłem przed chwilą sprawdzić czy zmiana mogła już wejść ale nadal pobiera 2 energii.
    By skłonić człowieka do okrucieństw, każ mu wierzyć w absurdy.

  8. #8
    Azekar
    Konto usunięte
    Siema, wejdzie to kiedyś? Połowiłbym sobie, ale nie opłaca się przy takich kosztach energii. Nagrody nie są w żadnym stopniu adekwatne do energii, którą trzeba poświęcić na łowienie, a przynęty, jeśli chce się łapać lepsze rybki też dość drogie, a dropienie samodzielnie mija się z celem, bo drop żelaza jest opłakany.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •