Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Temat: Propozycja Chodzenia

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2019
    Postów
    8

    Pomysł Propozycja Chodzenia

    Większość graczy, jest przyzwyczajona do Chodzenia na Wsad może by dodać takową opcję? 1 Opcja Strzałki 2 Opcja Wsad. ( Ułatwiło by to Movement jak i przy Zagadkach, Robienia czegoś na czas )
    Ostatnio edytowane przez Seintes ; 28-11-2020 o 15:12

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2016
    Postów
    298
    Na nie, nie da się tego zrobić bez większego nakładu pracy. (trzeba zmienić skrypt chatu + dodać sterowanie na wasd)

  3. #3
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Mogłoby być aktywne, gdy czat mamy nieaktywny. Za.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  4. #4
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    114
    Na tak, brak chodzenia wsadem w tej grze to chyba największa wada, której nie ma w innym dobrze znanym mmorpg zaczynającym się na "M", a sam fakt że nie ma tutaj takiej funkcjonalności prawie sprawił, że rzuciłem mfo pierwszego dnia mojej gry.
    This is a certified hood classic

  5. #5
    Użytkownik Avatar Misiak
    Dołączył
    07-07-2020
    Postów
    134
    Cytat Napisał Dziedzicuwka Zobacz post
    Na nie, nie da się tego zrobić bez większego nakładu pracy. (trzeba zmienić skrypt chatu + dodać sterowanie na wasd)
    Że co? xD
    Przypisanie funkcji kilku przyciskom to większy nakład pracy? xD
    Propozycja jak zostanie odrzucona, to na pewnie nie przez to, że wymagałoby to jakiś niewyobrażalnych zasobów

    Osobiście jestem na tak, chociaż jak przez 9 lat nie zostało to wprowadzone to są znikome szanse.
    i tak Pan Jezus powiedział.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    210
    Potrzebne ten WSAD jak teściowej trzeci ząb

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2016
    Postów
    298
    Cytat Napisał Misiak Zobacz post
    Że co? xD
    Przypisanie funkcji kilku przyciskom to większy nakład pracy? xD
    Propozycja jak zostanie odrzucona, to na pewnie nie przez to, że wymagałoby to jakiś niewyobrażalnych zasobów

    Osobiście jestem na tak, chociaż jak przez 9 lat nie zostało to wprowadzone to są znikome szanse.
    1) Sprawdź co się stanie jak kliknie w, a, s lub d w grze, jeśli nie masz wady wzroku zobaczysz że pojawiły się one na chacie, więc dlatego trzeba edytować skrypt chatu.
    2) Jakie funkcje niby chcesz przypisać? Wystarczy dodać keycode klawisza, tutaj przykładowy skrypt

    if (keycode === 38 || keycode === 87) { skrypt... }

  8. #8
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Cytat Napisał Dziedzicuwka Zobacz post
    1) Sprawdź co się stanie jak kliknie w, a, s lub d w grze, jeśli nie masz wady wzroku zobaczysz że pojawiły się one na chacie
    Kilkam i moim oczom nic się nie ukazuję
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2016
    Postów
    298
    Cytat Napisał Cannibal Zobacz post
    Kilkam i moim oczom nic się nie ukazuję
    Jak masz dużo chatów otwartych to Ci nie zadziała, chyba że po prostu gracie na abakusach.

    Cytat Napisał Misiak Zobacz post
    Chyba muszę iść do okulisty :c Dzięki za diagnozę przyjacielu.
    To samo.

    EDIT: Jak macie odpalone zakładki to też nie działa bo chat jest wtedy nieaktywny.
    Ostatnio edytowane przez Dziedzicuwka ; 28-11-2020 o 18:18

  10. #10
    Baguesfi
    Konto usunięte
    Na nie, jest to zbędne.

  11. #11
    Yatagarasu
    Konto usunięte
    Na tak, już od początków gry mnie to bardzo irytowało i nadal irytuje, bo MFO3 to jedyna gra w której zamiast WASD muszę używać strzałek

  12. #12
    Jest mi to absolutnie obojętne, bo i tak nienawidze chodzić na wasd. Swoją drogą, czemu chcecie się katować xd? Nawet to wygodne nie jest
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  13. #13
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Jest mi to absolutnie obojętne, bo i tak nienawidze chodzić na wasd. Swoją drogą, czemu chcecie się katować xd? Nawet to wygodne nie jest
    Jest zdecydowanie wygodniejsze jeżeli używasz wsadu i myszki (będąc praworęcznym)
    ***** ***

  14. #14
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    Jest zdecydowanie wygodniejsze jeżeli używasz wsadu i myszki (będąc praworęcznym)
    Jak najbardziej, dlatego właśnie każda szanująca się gra, która obsługuje sterowanie myszką, posiada sterowanie WASD, chociaż zazwyczaj jest to spowodowane tym, że jest więcej klawiszy które coś robią (najczęściej przynajmniej Q i E, ewentualnie shift). Osobiście dużo grałem z siostrą na jednej klawiaturze, ona zawsze brała strzałki, więc ja się przyzwyczaiłem do wasd.

    Tak czy siak, w momencie, gdy dezaktywujemy czat w ustawieniach, nie widzę przeszkody w sterowaniu za pomocą tych klawiszy, a ułatwi to sporo ludziom, którzy często zaglądają w zakładki, a rzadziej piszą randomowe rzeczy na czacie (w tym mi).
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    Jest zdecydowanie wygodniejsze jeżeli używasz wsadu i myszki (będąc praworęcznym)
    leworeczne osoby zazwyczaj uzywaja myszki w prawej rece
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •