Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Temat: Pytanie

  1. #1

    Pytanie

    Nie mam pojęcia jak ale dostałem dostęp do hyde parku mimo, że nie mam miesięcznego stażu i 100 postów. Mało tego mogę stworzyć swoją sygnaturę. Może mi to ktoś wyjaśnić?

  2. #2
    Również mogę ustawić sobie sygnaturę, ale się nie wyświetla :c

    EDIT: Jednak się wyświetla
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  3. #3
    O faktycznie. Ale obawiam się, że to jest związane z przenosinami na nowy serwer. Zostawcie to please.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  4. #4
    Cytat Napisał nyan sracz Zobacz post
    sprawdź czy możesz rozdawać mfy z panelu admina
    Zapytałem się o to jakim cudem mam dostęp do hyde parku.
    Janusz Korwin - Mikke

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2016
    Postów
    298
    Również potwierdzam występowanie błędu.

  6. #6
    Proponuję dodać możliwość wrzucania obrazków do sygnatur, dla osób z +100 reputków
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  7. #7
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Usunąłem wymaganą liczbę postów do działu "Offtopic" - od teraz wymagany jest tam tylko staż 30 dni. Szczerze mówiąc nie wiem dlaczego przydzieliło Cię od razu do grupy z dostępem do OT/SB, gdyż jest owy licznik stażu.

    Sygnatury zostały przywrócone celowo - to nie błąd.

    Testuje pewne rozwiązania i te kwestie mogą jeszcze ulec zmianie, dlatego nie ogłaszałem tego. Jeżeli będą problemy lub nadużycia - zostanie przywrócone to do stanu wcześniejszego.

    @edit
    Zmieniłem pewne ustawienia - jeżeli teraz nie widzisz działu Offtopic, to znaczy, że działa - wcześniej był ustawiony staż LUB liczba postów, teraz jest to zmienione.
    Ostatnio edytowane przez Krycha ; 25-11-2020 o 13:55
    Bididididid!

  8. #8
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    @edit
    Zmieniłem pewne ustawienia - jeżeli teraz nie widzisz działu Offtopic, to znaczy, że działa - wcześniej był ustawiony staż LUB liczba postów, teraz jest to zmienione.
    Właśnie nadal widzę dział off topic i shoutboxa.

    EDIT.
    Teraz już nie widzę. Można zamknąć.
    Ostatnio edytowane przez Rubin ; 25-11-2020 o 16:37
    Janusz Korwin - Mikke

  9. #9
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Usunąłem wymaganą liczbę postów do działu "Offtopic" - od teraz wymagany jest tam tylko staż 30 dni.
    A tak właściwie to po co jest to ograniczenie? Przecież brak dostępu do HP dla nowych kont nic nie zmienia, dalej można spamować w każdej innej kategorii.
    ::::​)

  10. #10
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    A tak właściwie to po co jest to ograniczenie? Przecież brak dostępu do HP dla nowych kont nic nie zmienia, dalej można spamować w każdej innej kategorii.
    Nie można.
    ***** ***

  11. #11
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    Nie można.
    Przykład sprzed kilku dni mówi, że nie masz racji. Gościu stworzył 5 multikont i wszystkimi spamował.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  12. #12
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Przykład sprzed kilku dni mówi, że nie masz racji. Gościu stworzył 5 multikont i wszystkimi spamował.
    To powiem inaczej: Już nie można.
    ***** ***

  13. #13
    Da sie jakoś zrobić, by sygnatura wyświetlała się przy wszystkich postach, a nie tylko tych napisanych po jej ustawieniu?
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Da sie jakoś zrobić, by sygnatura wyświetlała się przy wszystkich postach, a nie tylko tych napisanych po jej ustawieniu?
    Musiałbyś edytować każdy post, zaawansowana edycja i zaznaczyć "pokaż sygnaturę"
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  15. #15
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Jak wyłączyć widoczność sygnatur pod postami?

    - - - - - - - - - -

    a ok, już mam

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •