Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 19

Temat: Więcej RP!

Użytkownik

Więcej RP!

Witam was gracze!

Ostatnio z graczem SeViWoJ, tylko troszeczkę, naprawdę tylko troszeczkę, pobawiliśmy się w RP. W Eliar było trochę zabawnie, i tak się bawiliśmy w to RP przez jakieś 20 minut.

Ale po co wam to piszę?
    Otóż po kilku minutach wpadłem na pomysł: ,,Co gdyby zrobić takie RP "teatr", beczka by była".
    Gracz SeViWoj powiedział, że w walentynki moglibyśmy brać ślub, a ja, że okej, ale tak zwyczajnie? Może jakieś specjalne miejsce na próby? Może jakieś skórki postaci? Ale skąd my to weźmiemy? Bo raczej kto by chciał na pomóc, wydawać MF, za nic? I wpadłem na pomysł, żeby napisać o tym na forum i żebyśmy dostali jakieś specjalne rzeczy (nie chodzi mi o złoto czy MF), na przykład jakieś specjalne skórki postaci żeby to RP było lepsze, jakieś dekoracje i najważniejsze... ROZGŁOS. Ale jak? Przecież to tylko dwa gracze. Więc mam propozycje, dwie:
    1. Żeby dodać lokalizację ,,Teatr" a dostać można by było dostać się tak, że w każdym mieście powstał by taki mini "port". I w tym porcie był by taki parostatek (a co), przy tym statku by stał NPC, Kapitan (K) i by się pytał kiedy by się do niego podeszło:
    K: Na statek, tak?
    2. Nie, pomyliłem drogę.
    K: (jak wybrałeś opcje nr. 1) Tak, ale tylko 100g. (kolejna ta taka chmurka czy jak to się nazywa)Wsiadaj zaraz odpływamy. ( jak wsiadłeś na statek robi się czarny ekran oraz napis: ,,20 minut później")
    (jak wybrałeś opcje nr. 2) To nie blokuj kolejki!

Jak wybrałeś opcję nr. 1 ten parostatek prowadziłby do lokalizacji Wejście do teatru, były by tu jakieś fajne ozdobniki (jeszcze do pomyślenia), jak się wejdzie to lokalizacji Teatr, to było by, tak ja w teatrze czyli takie, no takie https://teatrwielki.pl/typo3temp/_pr...d999197329.jpg no takie czerwone siedzenia oraz taka, no taka https://thumbs.dreamstime.com/b/teat...o-45107311.jpg scena, oczywiście w stylu MFO3.

2. Żeby zamiast "portu" był portal i jakaś wysepka a dalej tak samo. Oprócz tego kapitana oczywiście

Ale po co ta lokalizacja?
    Żeby członkowie teatru mogli sobie robić prób np. przed RP.

Ale jacy znów członkowie teatru???
    Otóż było by od 5-10 członków tego RP. Na razie jestem ja i SeViWoj, ale jak już będzie to zrobione to będą rekrutacje, ale też będą wylatywać osoby z tego "stowarzyszenia" np. za nieaktywność, nie przestrzeganie zasad (zasady jeszcze jakieś dojdą). Więc są różne szanse na dostanie się.

Ale jak się do tego teatru dostać?

Otóż ja i gracz SeWiVoj będziemy odgrywać scenki z rekrutami, żeby sprawdzić ich twórczość.

Ale kto to będzie oglądać?
    Otóż WY! Gracze! W pewne święta, np. walentynki dostęp do tego miejsca będzie dla wszystkich.

No okej, ALE TO DUŻÓ PRACY!
    Wiem, wiem, i właśnie przez to pewnie ten pomysł nie przejdzie, ale mam nadzieję na wsparcie. Oczywiście wszystko może się być inaczej lub prawie tak samo ale trochę zmienione. Wszystko jest jeszcze do umówienia z graczami i z administracją gry. Mam nadzieję na pomoc z strony graczy jak i administracji.

Dziękuję za przeczytanie tego kazania

Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    na tak, jeszcze można dodać klase łucznika, jeżdzenie samochodami oraz napady na bank. I usuńcie wreszcie ten limit energii

Użytkownik
    Cytat Napisał donki Zobacz post
    Gówno pomysł nikt tego nie doda bo jest robione Scythe (chyba)
    Przestań spamić śmiertelniku, Scythe będzie robione dopiero za parę miesięcy. A co do pomysłu to jak najbardziej, przynajmniej będzie można zobaczyć co gracze stworzyli.

Użytkownik
    dobry pomysł, ale mogą też dać milion złota wszystkim ponieważ tak

Użytkownik Avatar Rubin
    Fajny pomysł jestem na tak.

Użytkownik Avatar donki
    Cytat Napisał Pawelowicz Zobacz post
    dobry pomysł, ale mogą też dać milion złota wszystkim ponieważ tak
    Czemu ty sam sobie komentujesz posty xd

Użytkownik
    Cytat Napisał donki Zobacz post
    Czemu ty sam sobie komentujesz posty xd
    odpowiedzialem Fuckinslayin

Czym jest tytułowe "RP"?

Cytat Napisał Stara Gwardia Zobacz post
    Czym jest tytułowe "RP"?
    Rzeczpospolita

Użytkownik
    Cytat Napisał Stara Gwardia Zobacz post
    Czym jest tytułowe "RP"?
    RP- role play

Użytkownik Avatar Hydrei
    Cytat Napisał Fuckinslayin Zobacz post
    na tak, jeszcze można dodać klase łucznika, jeżdzenie samochodami oraz napady na bank. I usuńcie wreszcie ten limit energii
    jestem tego samego zdania, niepotrzebne to w ogóle
    Ostatnio edytowane przez Hydrei ; 24-11-2020 o 17:53

Lepiej by dodać coś w rodzaju kina, gdzie mozna oglądać sobie reklamy za doladowanie niskich ilosci eny
    Propozycja na nie, nie wydaje mi sie żeby komuś, nawet jakby to wyszło, chciało się w to bawić dłużej niż kilka tygodni, a dodawać coś tylko żeby stało mija się z celem.
    Ostatnio edytowane przez Gustaw Rapier ; 25-11-2020 o 12:59

Użytkownik Avatar hurzysta
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Lepiej by dodać coś w rodzaju kina, gdzie mozna oglądać sobie reklamy za doladowanie niskich ilosci eny
    Propozycja na nie, nie wydaje mi sie żeby komuś, nawet jakby to wyszło, chciało się w to bawić dłużej niż kilka tygodni, a dodawać coś tylko żeby stało mija się z celem.
    z kinem na + i z resztą się zgodzę dodawanie rp jest bez sensu i tak nikt z tego nie będzie korzystał.

Użytkownik Avatar Miseris
    Chcesz się bawić w roleplay, to się baw bez żadnych dodatkowych wymysłów, też nie raz to robiłem ze znajomkami. Ach, to były czasy.

Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Szczerze, czemu nie, admin daje nam kupić energię w dużej ilości za wydanie pieniędzy, na pewno dałoby się zrobić podobny przelicznik uwzględniający zarobek admina za obejrzenie reklamy, który by przeliczał owy zarobek na punkty energii w takim stopniu jak wychodzi odnowienie energii za mfy. Nie widzę zbytnio różnicy z punktu patrzenia admina, tak czy siak, zarobi taką samą ilość pieniędzy, a gracz tak czy siak dostanie energię czymś "spoza gry".

Użytkownik
    Cytat Napisał Pawelowicz Zobacz post
    Witam was gracze!

Ostatnio z graczem SeViWoJ, tylko troszeczkę, naprawdę tylko troszeczkę, pobawiliśmy się w RP. W Eliar było trochę zabawnie, i tak się bawiliśmy w to RP przez jakieś 20 minut.

Ale po co wam to piszę?
    Otóż po kilku minutach wpadłem na pomysł: ,,Co gdyby zrobić takie RP "teatr", beczka by była".
    Gracz SeViWoj powiedział, że w walentynki moglibyśmy brać ślub, a ja, że okej, ale tak zwyczajnie? Może jakieś specjalne miejsce na próby? Może jakieś skórki postaci? Ale skąd my to weźmiemy? Bo raczej kto by chciał na pomóc, wydawać MF, za nic? I wpadłem na pomysł, żeby napisać o tym na forum i żebyśmy dostali jakieś specjalne rzeczy (nie chodzi mi o złoto czy MF), na przykład jakieś specjalne skórki postaci żeby to RP było lepsze, jakieś dekoracje i najważniejsze... ROZGŁOS. Ale jak? Przecież to tylko dwa gracze. Więc mam propozycje, dwie:
    1. Żeby dodać lokalizację ,,Teatr" a dostać można by było dostać się tak, że w każdym mieście powstał by taki mini "port". I w tym porcie był by taki parostatek (a co), przy tym statku by stał NPC, Kapitan (K) i by się pytał kiedy by się do niego podeszło:
    K: Na statek, tak?
    2. Nie, pomyliłem drogę.
    K: (jak wybrałeś opcje nr. 1) Tak, ale tylko 100g. (kolejna ta taka chmurka czy jak to się nazywa)Wsiadaj zaraz odpływamy. ( jak wsiadłeś na statek robi się czarny ekran oraz napis: ,,20 minut później")
    (jak wybrałeś opcje nr. 2) To nie blokuj kolejki!

Jak wybrałeś opcję nr. 1 ten parostatek prowadziłby do lokalizacji Wejście do teatru, były by tu jakieś fajne ozdobniki (jeszcze do pomyślenia), jak się wejdzie to lokalizacji Teatr, to było by, tak ja w teatrze czyli takie, no takie https://teatrwielki.pl/typo3temp/_pr...d999197329.jpg no takie czerwone siedzenia oraz taka, no taka https://thumbs.dreamstime.com/b/teat...o-45107311.jpg scena, oczywiście w stylu MFO3.

2. Żeby zamiast "portu" był portal i jakaś wysepka a dalej tak samo. Oprócz tego kapitana oczywiście

Ale po co ta lokalizacja?
    Żeby członkowie teatru mogli sobie robić prób np. przed RP.

Ale jacy znów członkowie teatru???
    Otóż było by od 5-10 członków tego RP. Na razie jestem ja i SeViWoj, ale jak już będzie to zrobione to będą rekrutacje, ale też będą wylatywać osoby z tego "stowarzyszenia" np. za nieaktywność, nie przestrzeganie zasad (zasady jeszcze jakieś dojdą). Więc są różne szanse na dostanie się.

Ale jak się do tego teatru dostać?

Otóż ja i gracz SeWiVoj będziemy odgrywać scenki z rekrutami, żeby sprawdzić ich twórczość.

Ale kto to będzie oglądać?
    Otóż WY! Gracze! W pewne święta, np. walentynki dostęp do tego miejsca będzie dla wszystkich.

No okej, ALE TO DUŻÓ PRACY!
    Wiem, wiem, i właśnie przez to pewnie ten pomysł nie przejdzie, ale mam nadzieję na wsparcie. Oczywiście wszystko może się być inaczej lub prawie tak samo ale trochę zmienione. Wszystko jest jeszcze do umówienia z graczami i z administracją gry. Mam nadzieję na pomoc z strony graczy jak i administracji.

Dziękuję za przeczytanie tego kazania
    co to RP?

Uprawnienia