Zobacz wyniki ankiety: rozdzialki w profilach

Głosujących
21. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    9 42.86%
  • nie

    12 57.14%
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Profile podzielone na rozne kategorie

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313

    Profile podzielone na rozne kategorie

    Proponuje wprowadzic jakas rozdzialke w liscie profili gdzie bedziemy mogli wstawiac profile, podzielic je np. na mini bossy, PvP, unikatowe, TvT, jakies testy, Bog wie co jeszcze

    W tej chwili trzeba sie bawic w 1. profil pvp 2. profil mini boss, a tak to bylo by przejzyscie i jak na tacy podane, gdzie ktore profile.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Jeśli chodzi Ci o możliwość podzielenia listy profili na kategorię to jestem na tak, nie jest mi to jakoś mocno potrzebne ale zawsze przejrzyściej będzie.
    Ale obstawiam że nie wejdzie, za mała potrzeba - za dużo bawienia się.

  3. #3
    Wystarczy własnoręcznie nazwać profil wpisując kategorię jako prefiks nazwy.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Patryk Szczęście Zobacz post
    Wystarczy własnoręcznie nazwać profil wpisując kategorię jako prefiks nazwy.
    Tru, wszystkie moje profile zaczynają się od /<nazwakategorii>, np. /m to minibossy. Takie coś w zupełności wystarcza, nie widzę sensu wprowadzać czegoś takiego systemowo.

  5. #5
    Samo w sobie jest niepotrzebne.
    Jednak jesli da się zrobić tak, żeby tylko w profilu pvp dało się walczyc z innym graczem i ustawić w nim blokadę broni przeciwnej, to może być to alternatywą do całkowitej blokady paladyna.
    Jeśli nie to na nie, tak jak pisali poprzednicy sam możesz sobie je pokategoryzować

  6. #6
    Użytkownik Avatar Vendetta
    Dołączył
    31-03-2020
    Postów
    119
    Nie widzę sensu żeby to wprowadzać. Wystarczy sobie wszystko ładnie opisać i problem znika

  7. #7
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    Ja mam jakieś losowe nazwy bez żadnego sortowania i też nie mam z niczym problemu. Poza tym, jak miałoby się to różnić funkcjonalnością od nazywania wszystkiego tak, żeby było uporządkowane?

  8. #8
    musaraj
    Konto usunięte
    Mozna to rozwiązać tak:

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313

    No mam tak i nadal uwazam, ze bylo by duzo przejrzysciej z rozdzialkami

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    260
    W kwestii funkcjonalności już lepiej byłoby pochylić się nad zmianami na liści obserwowanych, robienie jakichś dodatkowych kategorii to tylko zbędne utrudnienie, wystarczy dopisywać prefiksy (niekoniecznie takie super długie jak pokazujesz). Jak Twoim zdaniem powinno to wyglądać, ponieważ licytujesz się z musarajem screenami niemalże takimi samymi i dalej nie pokazałeś jak by to miało jednoznacznie wyglądać?

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    W kwestii funkcjonalności już lepiej byłoby pochylić się nad zmianami na liści obserwowanych, robienie jakichś dodatkowych kategorii to tylko zbędne utrudnienie, wystarczy dopisywać prefiksy (niekoniecznie takie super długie jak pokazujesz). Jak Twoim zdaniem powinno to wyglądać, ponieważ licytujesz się z musarajem screenami niemalże takimi samymi i dalej nie pokazałeś jak by to miało jednoznacznie wyglądać?
    Mamy np 5 kategorii ktore mozemy nazwac jak chcemy, pod spodem mamy profile ktore chcemy.
    Co do listy obserwowanych, to jak najbardziej najpierw tam zmiany ale juz ktos o tym pisal propozycje

  12. #12
    Przecież musaraj zrobił z przedziałkami na kategorię nawet. Skoro gra umożliwia to propozycję należy uznać za zrealizowaną.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Destroyer Zobacz post
    Mamy np 5 kategorii ktore mozemy nazwac jak chcemy, pod spodem mamy profile ktore chcemy.
    No to to jest dokładnie to, co zrobił u siebie musaraj. Nie widzę żadnej różnicy w twojej propozycji, a w tym, co zrobił musaraj. Jeśli jest jakaś, to wyjaśnij dokładniej, jaka.

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    260
    Cytat Napisał Destroyer Zobacz post
    Proponuje wprowadzic jakas rozdzialke w liscie profili gdzie bedziemy mogli wstawiac profile, podzielic je np. na mini bossy, PvP, unikatowe, TvT, jakies testy, Bog wie co jeszcze

    W tej chwili trzeba sie bawic w 1. profil pvp 2. profil mini boss, a tak to bylo by przejzyscie i jak na tacy podane, gdzie ktore profile.
    Terror ma jakąś inną koncepcje, więc jeśli tworzy propozycje to wypada żeby dokładnie opisał na czym ona polega, skoro ani to co mus mu pokazał ani prefiksy o których ktoś napisał mu nie odpowiadają. Jeśli nie jest w stanie określić czego oczekuje to do zamknięcia, bo nie ma nad czym się rozwodzić, skoro autor nie ma pomysłu.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •