Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za zwiększeniem limitu?

Głosujących
53. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    47 88.68%
  • Nie

    6 11.32%
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 36

Temat: Limity wymian z potworków

  1. #1
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte

    Limity wymian z potworków

    Proponuję zwiększyć limit wszystkich wymian z potworków (Śluzy, Rogi, Skrzydła, Łuski, Kły, Pazury, Pyły) do 40 wraz z wejściem kolejnego eventa. Powód ten sam co przy kryształach północy - średnio wychodzi 20 dziennie (5%*400=20), więc wymiany nadmiaru. Przy secie Północy jest to 24. Obecnie expiąc na Polarnych Gnomach nie mogę wymienić części Pyłów.

  2. #2
    Moderator Avatar PowerISO
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    548
    A tak w ogóle
    po co te limity?

  3. #3
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    Cytat Napisał PowerISO Zobacz post
    A tak w ogóle
    po co te limity?
    kiedyś zakładałem temat o zdjęcie limitu z rudy żelaza, to dostałem odpowiedź od (chyba) Tomiego: "coś tam coś tam za łatwe żetony na życzenie", możliwe że podobnie jest z innymi wymianami

  4. #4
    A jest limit na itemki z których nie wypadają żetony?

  5. #5
    W eliar nie ma limitu na nic oprócz rudy i rydze chyba.
    Ja tam proponuję wywalić te limity całkowicie, jak ktoś będzie chciał to przemyci kolegą.

  6. #6
    Moderator Avatar PowerISO
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    548
    To już nie można sobie wymienić 500 szt. czegoś za jednym razem?
    tylko muszę codziennie latać i wymieniać po 20szt? bezsens
    te limity na żetony to może i trochę racja ( w końcu mamy jakieś limity posiadania na postać)
    ale zwykłe mixy czy eq?

  7. #7
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    W eliar nie ma limitu na nic oprócz rudy i rydze chyba.
    Ja tam proponuję wywalić te limity całkowicie, jak ktoś będzie chciał to przemyci kolegą.
    W Eliar masz limity na wszystkie wymiany u Mardufa na 100 dziennie. No i kowal ma chyba 30.

  8. #8
    Do 30 albo 40 nie byłoby złe, ewentualnie powiązać to jakoś z ilością postaci na koncie albo kumulować jeśli ktoś nie wymieni lub uzależnić od liczby ubitych potworków - bo szczerze mówiąc, jak ktoś spali na tych w N/A 400 eny, to około tych 20 itemków na wymianę właśnie ma, ale jak ktoś pominie jeden dzień to potem jest co jest dlatego myślę, że lekkie zwiększenie do 30 nie będzie przesadą

  9. #9
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Na tak, obecnie bije Fenrisy i faktycznie przy codziennym wymienianiu jest więcej kłów niż możliwość wymienienia ich.

  10. #10
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    A może zamiast zwiększać limity lepiej byłoby zmniejszyć drop z potworów.
    ***** ***

  11. #11
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    114
    Subiektywnie na nie, bo tego typu regulalacja efektywnie zmniejsza supply rzeczy jakie wypadają i są na targu (co sprawia ze moge robic pitos na rzeczach zorzy) a jak wiadomo ludzie są leniwi/nie mają czasu wymieniac tak często bo wolą nazbierać dużo a wtedy pojawia się właśnie problem. Obiektywnie jednak mówiąc taka blokada to głupota i powinna być zdjęta już dawno i ogółem dziękuję za tą wypowiedź

  12. #12
    Baguesfi
    Konto usunięte
    Przyda się do fenrisów spoko sprawa!

  13. #13
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Odkop. Leon pyta czy ktoś to czyta.

    Nie ma żadnego racjonalnego powodu dla którego limit miałby pozostać 20. Set Północy pozwala dziennie wydropić 24 itemki. Antyczna Maszyna i drop itemów z niej to szansa na kolejne 5, a w skrajnych przypadkach więcej. 40 to naprawde nie jest gigantyczny limit.

  14. #14
    Bergsteiger
    Konto usunięte
    Ponadprogramowe sprzedaj na targu. Ja bym obniżył te wymiany nawet do 15, bo to by spowodowało kwitnięcie handlu.

  15. #15
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    ta gra nie polega na handlu xd
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •