Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
5. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    2 40.00%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    0 0%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    3 60.00%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: [P4] Żetony za pierwszy awans do ligi

  1. #1
    Pirrat
    Konto usunięte

    [P4] Żetony za pierwszy awans do ligi

    Otrzymałem następujące osiągnięcie:
    Zdobyłeś osiągnięcie: Awans do Liga Brązowa (tryb auto). Otrzymałeś 80 x Żeton.

    Zgodnie z treścią systemu rankingowego:
    Gdy gracz awansuje przynajmniej do Ligi Brązowej i jest na jednym z premiowanych poziomów rankingowych*, otrzymuje jednorazowe osiągnięcie i żetony, a także bonusowe żetony co tydzień.
    Analizując tabelkę: Bonus za awans (poziom 50+) -> 100 żetonów.

  2. #2
    O jakiej tabelce tutaj mówimy? Jeżeli jest to jakaś ze wpisu z aktualności sprzed 5 lat lub z poradnika to nie widzę tutaj błędu gry, bo mogło dojść do zmian w nagrodach.

  3. #3
    Pirrat
    Konto usunięte
    Nazwa:  301fa5f3de7a3a2675ef98c4b28d732c.png
Wyświetleń: 396
Rozmiar:  102.0 KB

  4. #4
    Baguesfi
    Konto usunięte
    Zależne od awansu, jak wbiałem diament na 80 lv (Powieninem dostać wiecej żetonów niż wbicie diamentu na lv 50+) 65 a 80 powinna być jakaś nowa tabela. i według mnie każdy powienien miec wyzerowany system rankingowy by wraz z eventem mogli wbić raz jeszcze diament i złoto (Niby urozmaijcenie aczkowliek dużo by dało) napewno dało by chęci do walki. Po wbiciu diamentu walki są obojętnie ludzią ale to tylko moja opinia.

  5. #5
    Pirrat
    Konto usunięte
    Zamiast usuwać posty, proszę o weryfikację, a nie ignorowanie graczy!

  6. #6
    Odświeżanie tematów tutaj nic nie da, bo większość została potwierdzona i czeka na poprawkę, dlatego też posty takie jak Twój nic nie wnoszą i są usuwane.

    Przytoczona przez Ciebie tabelka jest nieaktualna.

  7. #7
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał fakerino Zobacz post
    Odświeżanie tematów tutaj nic nie da, bo większość została potwierdzona i czeka na poprawkę, dlatego też posty takie jak Twój nic nie wnoszą i są usuwane.

    Przytoczona przez Ciebie tabelka jest nieaktualna.
    To istnieje jakiś problem, aby napisać, że błąd jest potwierdzony, tylko trzeba czekać na usunięcie posta, aby tego się dowiedzieć?
    Tabelka znajduje się w zasobach gry cały czas, więc dla mnie jest aktualna.

  8. #8
    To istnieje jakiś problem, aby napisać, że błąd jest potwierdzony, tylko trzeba czekać na usunięcie posta, aby tego się dowiedzieć?
    A po co pisać w 50 tematach, że potwierdzony błąd? Skoro znajduje się w tym dziale i nie jest temat usuwany to chyba oczywiste, że coś jest na rzeczy i nie bez powodu widnieje cały czas w tym samym miejscu.

    Tabelka znajduje się w zasobach gry cały czas, więc dla mnie jest aktualna.
    W jakich zasobach gry?

  9. #9
    Pirrat
    Konto usunięte
    W jakich zasobach gry?
    Klikasz na rangę (na profilu dowolnego gracza) np. Aspirant i otwiera się okno - System rankingowy.

  10. #10
    Ta tabelka sprawdza się w rankingu manualnym, na auto jest to 80/160/240/400 żetków.
    Zobaczę jeszcze czy to celowe i brakuje jedynie informacji o tym w tym systemie rankingowym.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Czyli na auto cap jest na niższym poziomie, czy przeliczniki są inne, a cap pozostaje na ten sam poziom?
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  12. #12
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,728
    Auto ma 80% wartości manuala. Uzupełniłem wpis w pomocy.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •