Zobacz wyniki ankiety: Czy należy ułatwić Wendigo?

Głosujących
35. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    23 65.71%
  • Nie

    10 28.57%
  • Jest mi to obojętne

    2 5.71%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: Wendigo

  1. #1

    Wendigo

    Witam. Proponuję obciąć wendigowi 50% hp.

    Bicie tego globala będzie wtedy mniej karkołomnym przedsięwzięciem. Poprawi się stosunek koszt czasu i środków do dropu. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

  2. #2
    musaraj
    Konto usunięte
    Wendigo był testowany pod obecną ilość HP

    @down: Wilcza Różdżka została wzmocniona, więc Wendigo też powinien
    Ostatnio edytowane przez musaraj ; 17-11-2020 o 00:04

  3. #3
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    21-09-2017
    Postów
    195
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Wendigo był testowany pod obecną ilość HP
    Wilcze rękawice zostały osłabione, wiec Wendigo też powinien

  4. #4
    Dużo mówi fakt, że wymiękli nawet ludzie starający się o artefakt.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    był już ten temat poruszany, walki są za długie, to jedyny problem

  6. #6
    Cytat Napisał Oma Ghostrick Zobacz post
    Wilcze rękawice zostały osłabione, wiec Wendigo też powinien
    3) Korekty Wendigo - został trochę osłabiony oraz zdejmuje "Wieczny Sen" przy użyciu "Błogiego Snu".

    ^Wpis z aktualności.

  7. #7
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    50% HP to IMO zbyt radykalny nerf. Małpa byłaby możliwa do zabicia nawet bez rogów, cała drużyna Skupa/Moba+MegaPrzysp i zbijamy 3kHP.

    Co nie zmienia faktu że głosuję na TAK, bo Wendigo w obecnej formie nie jest zgodny z konwencją genewską. Widać w raportach co jest nie tak - małpa potrafi po Grzmotnięciu bez Uśpienia zbić 2/3 HP wszystkim uczestnikom walki, nadać części z nich Spowolnienie, a wszystkim Zatrucie i to wszystko jedną zdolką! Może nas w ten sposób nie dość że wyhiterzyć, to wystrzelić na miksy i nie ma na to sposobu, bo jak myślisz że się po tym uspokoi to jeszcze dowali Zamieć Śnieżną albo Słodki Sen, może Przebicie Ziemi. Nawet twórca tego minibossa i osoby które to testowały na tym nierzadko padają. Czasami się na tym nie da wygrać, podoba mi się koncepcja samego minibossa, ale nie zostało to zbalansowane samymi statystykami. Nawet mógłby być takim hiterem jak jest przy takim wachlarzu zdolności. Ale pod warunkiem słabych innych statystyk, w każdym systemie musi być jakaś dziura, jakiś sposób by to kontrować, Wendigo ma mocne po prostu wszystko i nie ma na niego sprawdzonej strategii.

    Proponuję obniżenie mu Ataków, Defa, Lucka i Spida o 20%.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    + zwiększyć drop

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    260
    Cytat Napisał Oma Ghostrick Zobacz post
    Wilcze rękawice zostały osłabione, wiec Wendigo też powinien
    Co osłabienie wilczych rękawic ma do osłabienia Globala, przecież nie wszyscy korzystają z wilczych rękawic?

    Wendigo już został osłabiony jak wskazała Ino, więc nie ma sensu dalej go zmieniać, przynajmniej nie na obecnym etapie.

    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Dużo mówi fakt, że wymiękli nawet ludzie starający się o artefakt.
    Aż z ciekawości zobaczę jak po nerfie wygląda małpa, bo w dobrym składzie (mającym pojęcie o biciu) nie był jakoś nadmiernie trudny. Jak dla mnie walki były mocno zbalansowane, a nie zapominajmy że teraz małpa przeszła drugi nerf.

    JEDYNYM problemem jaki występował było uśpienie wszystkich z uwagi na losowość, poza tym nie jest nadmiernie trudny jeśli ma się odpo, jakieś EQ i staty.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    ja różnicy nie widzę po tym osłabieniu

  11. #11
    Może nie tyle o osłabienie mi chodziło, ale o czas bicia.
    Równie dobrze można by było zwiększyć możliwości skryptów, żeby to na auto utłuc.

  12. #12
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Problemem nie jest nawet sam czas bicia, a to że czasami się na tym pada i zmarnowanie tego czasu. Rekordowy ded po 76 minutach walki dużo o tym mówi. Jak już poświęcasz swój czas, enę i jeszcze raz czas na Zaklęty Róg i mikstury specjalne, to oczekujesz pozytywnych rezultatów. Jak marnujesz blisko 80 minut i padasz kiedy minibossowi zostaje 3k HP to masz ochotę wywalić komputer za okno. Coś trzeba na pewno z tym zrobić.

  13. #13
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Nawet na amie czasem się pada jak wejdzie pomylenie, to nie jest zwykły minik, żeby sobie każdy mógł bić najlepiej full auto i WR najlepiej 99%.
    Jeżeli chodzi o czas poświęcony na bicie (wydropienie składników na róg, tworzenie rogów, używanie mikstur specjalnych) to jest po prostu nieopłacalny.
    O ile na razie nie ma co go nerfić przynajmniej jak na razie, o tyle poprawa dropu była by mile widziana.

  14. #14
    Jak na moje, wywalenie toksyny zrobi swoje.

  15. #15
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    258
    Szczerze bije kilka szt codziennie i jakos nie widze problemu z biciem z 4x ogarnietymi osobami. Czasem jest porazka z tego powodu tak jak napisal Sensei. Losowosc uspienie ze akurat wejdzie 4x. Jedyny minus ze bije sie troszke dlugo, ale jak ktos lubi to nie marudzi.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •