Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 87

Temat: Aktualizacja Urkaden i Wyklętej Góry – dyskusja

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Też wydaje mi się że nie było, ale to nie znaczy od razu że trwają prace nad ukończeniem questu... Dobrze gdyby tak było, ale każdy wie jak wyglądają realia w MFO3.

  2. #17
    Kim Chi
    Konto usunięte
    portal w Komnacie Przeniesienia wygląda inaczej

  3. #18
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Ja jestem nie mal pewny ze spotkamy tam Vivi. Bo wygląda jakby walka się z nim nie skończyła, a merlin ostrzega, że to źle wróży na przyszłość i idziemy właśnie tam gdzie vivi poszedł.

  4. #19

    Update

    W tym temacie można wypowiedzieć się na temat ostatniej aktualizacji (Wyklęta Góra+ portal przeniesienia)
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  5. #20
    donki
    Konto usunięte
    Gorszego upka nie mogli dodać na samym początku boss który używa leczenia 2/3/4, zdejmuje nietykalność, nadaje paraliż, używa run, bije każdym atrem, i uzywa normalizacji. Boje sie pomysleć co bedzie dalej jak na samym początku daja cos takiego.
    Ostatnio edytowane przez donki ; 03-12-2020 o 22:08

  6. #21
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    ja to nawet nie ubiłem trolla ani viviego ;d, a tak btw. to co jest w tej piwniczce obok materaca?
    Nie chce banaa

  7. #22
    donki
    Konto usunięte
    Cytat Napisał hurzysta Zobacz post
    ja to nawet nie ubiłem trolla ani viviego ;d, a tak btw. to co jest w tej piwniczce obok materaca?
    portal

  8. #23
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    Cytat Napisał donki Zobacz post
    portal
    sr chodziło o tą dziurę
    Nie chce banaa

  9. #24
    donki
    Konto usunięte
    nic

  10. #25
    mega aktualizacja . już nie moge sie doczekać rozwalenia strażnika i zobaczenia co tam sie stało

  11. #26
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    szkoda tylko, ze na 80 wszystko
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  12. #27
    Użytkownik Avatar fufcio
    Dołączył
    10-02-2017
    Postów
    138
    Boss który mnie zabija na 2 hity i się leczy... Spoko

  13. #28
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    już mnie zniechęca na początku 1 boss który bije wszytkim a atry mam na -25 i w dodatku sie leczy
    EQ +6 gemy v2 i przegrywam, nie polecam, i jeszcze wgrany w trakcie eventu, żenadix
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  14. #29
    Skuzz
    Konto usunięte
    no jak przecież
    z deka nudny ten event
    to teraz masz okazje się wyszaleć malkontencie

  15. #30
    Jeszcze nie zabiłem nawet Sarina ale zapowiada się ciekawie ,na pewno mapy są śliczne.
    By skłonić człowieka do okrucieństw, każ mu wierzyć w absurdy.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •