Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 87

Temat: Aktualizacja Urkaden i Wyklętej Góry – dyskusja

  1. #31
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    już mnie zniechęca na początku 1 boss który bije wszytkim a atry mam na -25 i w dodatku sie leczy
    EQ +6 gemy v2 i przegrywam, nie polecam, i jeszcze wgrany w trakcie eventu, żenadix
    Wydaje mi się, że w tym przypadku to nie boss jest problemem.
    A przechodzenie tego update nie przeszkadza w wykonywaniu eventu.
    ***** ***

  2. #32
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Cytat Napisał Skuzz Zobacz post
    no jak przecież to teraz masz okazje się wyszaleć malkontencie
    niestety nie wyszaleje sie bo bosa pierwszego bosa nie pokoanam nawet xd
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  3. #33
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    niestety nie wyszaleje sie bo bosa pierwszego bosa nie pokoanam nawet xd
    Jest do ubicia w eq +0 i autostatch, więc musisz się bardzo postarać, żeby go nie ubić xD

  4. #34
    Użytkownik Avatar Misiak
    Dołączył
    07-07-2020
    Postów
    134
    Nie wiem, wydaje mi się że zapominacie o tym, że Urkaden było miastem dla 30-40 levela, potem aktualizacje po dodaniu Devos i dodanie Vivi na 65 lvl, a następnie po dodaniu Nordii bossy na level 80.

    Nowy gracz pokona Kheer'amana i dostaje na viviego od razu na 65 lvl, a po 1 dniu po pokonaniu Vivi strażnika ruin na 80 lvl...
    i tak Pan Jezus powiedział.

  5. #35
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Wiadomo, standardowo był balansowany i testowanych pod niewidomego 80 latka na autostatach i z eq na 1 lvl. Ogarnijcie się albo przestańcie grać bo i tak go osłabiono 18 razy i teraz jest śmiesznie łatwy. A tak w ogóle to narzekacie że upka robi się 10 lat a jak już coś dodają to też źle.

    No to chyba wyczerpałem wszystkie standardowe odpowiedzi na narzekania graczy, nie dziękujcie.

  6. #36
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Wgrywanie update'a fabularnego w trakcie eventu nie jest najfajniejsze, ale narzekanie niektórych to już przesada - można odłożyć wykonanie updatea na "po evencie". Gdyby po evencie wgrano update, byłoby narzekanie że "dopiero teraz!?!?" jak już był ukończony miesiąc wcześniej. Tak naprawdę żaden termin by graczom nie odpowiadał.... Przed eventem też byłoby źle zapewne....


    Oby tylko ten mini update był na prawdę przemyślany i dobrze zaplanowany w porównaniu z questem z kowalem z Azarad....
    Oby był to update w jednej całości, dający się rozpocząć i zakończyć, bez żadnych niedoróbek, niedokończonych map i questów.

  7. #37
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Misiak Zobacz post
    Nie wiem, wydaje mi się że zapominacie o tym, że Urkaden było miastem dla 30-40 levela, potem aktualizacje po dodaniu Devos i dodanie Vivi na 65 lvl, a następnie po dodaniu Nordii bossy na level 80.

    Nowy gracz pokona Kheer'amana i dostaje na viviego od razu na 65 lvl, a po 1 dniu po pokonaniu Vivi strażnika ruin na 80 lvl...
    Przed wejściem do komnaty, gdzie pojawia się Vivi#1 jest informacja, że znajdują się tam dużo potężniejsze kreatury i gra zaleca ponowne odwiedzenie mapy od 65 poziomu.
    ***** ***

  8. #38
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    MapY ma racje, zrobi się kiedyś tam po evencie.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  9. #39
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    119
    Tak btw ziomeczki co mają 9 lat w tej grze, naprawdę chce wam się grać ten sam event już dziewiąty raz? Czy on jest wogule opłacalny w stosunku do wymianek fenrisów arktosów itp?
    This is a certified hood classic

  10. #40
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    jak pierwszy raz robie te eventy w takiej formie z minibosami globalnymi, nie grałem 5 lat
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  11. #41
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Eresmel Zobacz post
    Tak btw ziomeczki co mają 9 lat w tej grze, naprawdę chce wam się grać ten sam event już dziewiąty raz? Czy on jest wogule opłacalny w stosunku do wymianek fenrisów arktosów itp?
    Event jest od 2017r.

    @Edit: Masz rację Spotlight, przepraszam, mój błąd. Event jest od 2018r.
    Ostatnio edytowane przez Hubiot ; 03-12-2020 o 22:28
    ***** ***

  12. #42
    Niech ktoś wytłumaczy mi jak zabić tego strażnika bo wyjdę z siebie po następnym dedzie.
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  13. #43
    Użytkownik Avatar Misiak
    Dołączył
    07-07-2020
    Postów
    134
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Niech ktoś wytłumaczy mi jak zabić tego strażnika bo wyjdę z siebie po następnym dedzie.
    Z tego co widzę to atry wyzerowane + eq pod defa, atry i dmg.
    Ma sporo ataku, w czym przypomina walkę z karmazynem, nie przeciągasz jej - chodzi o to aby zbić go szybciej niż on Ciebie.
    Pod koniec daje mobilkę więc trzeba to wytrzymać i zabić go jak najszybciej.
    i tak Pan Jezus powiedział.

  14. #44
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    Event jest od 2017r.
    Od 2018 .
    By skłonić człowieka do okrucieństw, każ mu wierzyć w absurdy.

  15. #45
    Pirrat
    Konto usunięte
    To pewnie w kwestii wybornego dropu co na nas czeka:
    Zyskałeś 5 sztuk przedmiotu Mikstura Ożywienia

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •