Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 76 do 87 z 87

Temat: Aktualizacja Urkaden i Wyklętej Góry – dyskusja

  1. #76
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    w tej małej aktualizacji, chciałbym podziękować w jakiś sposób reniferowi, że jest zdolny mnie ciągnąc na saniach, fantastyczna robota, dziękuje Tobie kochany reniferze Rudolfie !, niestety żadnej trawy bądź innej roślinki nie mogę mu dać, bo gra mi na to nie pozwala.
    Pytasz "dlaczego?", rzeczy zawsze dzieja sie bez ostrzezenia, pozniej przychodza odpowiedzi.

  2. #77
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Jest szansa na delikatne osłabienie antycznej maszyny? Jest silniejszy od Wendigo.
    Wyssanie Sił, Lepka trucizna, kruszące, furia niewidomych, dotyk śmierci, ekstrakcja mocy...
    Skamienienie, zombie, przełamanie, fluktuacja, dekoncentracja, demobilizacja, paraliż, spowolnienie, klątwa, zatrucie, furia, ślepota, naznaczenie
    + bardzo dużo szybkości
    nie za dużo?
    o dropie nic nie wspomnę
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  3. #78
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Moim zdaniem Wendigo > Maszyna, ale Maszyna > Arktos, Maszyna > Gigant, a drop nieporównywalny. Skoro ma słaby loot, powinien być słaby. To mini 24 only, nie można go zrespić, jest stały limit 1 na postać na dzień. Na dodatek by go odblokować trzeba zabić aż 8 (!) bossów po za fabułą główną. Nie widzę więc przeciwwskazań by ją trochę osłabić, by szła bez problemu na auto.
    Ostatnio edytowane przez DEWASTATOR Leon Full ; 08-12-2020 o 17:27

  4. #79
    MasterOfFlair
    Konto usunięte
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Moim zdaniem Wendigo > Maszyna, ale Maszyna > Arktos, Maszyna > Gigant, a drop nieporównywalny. Skoro ma słaby loot, powinien być słaby. To mini 24 only, nie można go zrespić, jest stały limit 1 na postać na dzień. Na dodatek by go odblokować trzeba zabić aż 8 (!) bossów po za fabułą główną. Nie widzę więc przeciwwskazań by ją trochę osłabić, by szła bez problemu na auto.
    Nie wiemy na 100% co z niego leci, bo to dopiero początek walk z nim.

  5. #80
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Krasnoludzkie Dodatki (z niską szansą), Przedmioty z Nordii i Żetony. Jeśli dropi z niego coś jeszcze - wartego obecnej trudności to ok. Jeśli dropi z niego tylko to - trzeba znerfić. A co z niego dropi wiedzą dokładnie ci co mogą go znerfić. Ja osobiście usłyszałem że to mini 24, wymaga prawie 0 eny, więc drop może być żaden, miał po prostu dropić żetony. No ok, pod warunkiem że wysiłek też żaden. A to 2 najsilniejszy mini w grze i na manu się z nim nierzadko pada, o auto nie wspominając.

    Ewentualnie podbić drop.
    Ostatnio edytowane przez DEWASTATOR Leon Full ; 08-12-2020 o 18:15

  6. #81
    Cytat Napisał MasterOfFlair Zobacz post
    Nie wiemy na 100% co z niego leci, bo to dopiero początek walk z nim.
    Pomijając aspekt dropu eq +100 z oczywistych względów, to:
    -jest darmowym mini
    -jako jedyny przeciwnik w grze dropi żetony
    -jest bardzo daleko w fabule pobocznej
    -należy do kompleksu porównywalnego do wyklętej góry w devos, a więc jest na pograniczu upków
    -jest pokonywalna full auto w eq +0

    Ja nie widzę powodów, żeby ją jeszcze osłabiać, jest na odpowiednim poziomie.
    30 czerwca, dzień graczy wyklętych, w oborze zamkniętych[*]

  7. #82
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    259
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Krasnoludzkie Dodatki (z niską szansą), Przedmioty z Nordii i Żetony. Jeśli dropi z niego coś jeszcze - wartego obecnej trudności to ok. Jeśli dropi z niego tylko to - trzeba znerfić. A co z niego dropi wiedzą dokładnie ci co mogą go znerfić. Ja osobiście usłyszałem że to mini 24, wymaga prawie 0 eny, więc drop może być żaden, miał po prostu dropić żetony. No ok, pod warunkiem że wysiłek też żaden. A to 2 najsilniejszy mini w grze i na manu się z nim nierzadko pada, o auto nie wspominając.

    Ewentualnie podbić drop.
    Ta maszyna jest do ubicia auto jak najbardziej. Wszystko zalezy od przebiegu walki... Jak rzuca ci sporo obszarowek gdzie wchodza statusy to bedzie ciezko ubic jezeli jest odwrotnie to mozna spokojnie ubic 4x auto. To jest porownywalne do bogini z Devos, na poczatku tak samo bylo 50/50 walki full auto bo wchodzily statusy.
    Dzisiaj zrobilem wymiane auto i wyglada to nawet dobrze, wystarczy miec odpowiedniego odpo i w miare ok defy i speeda.

  8. #83
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Za pierwsze zwycięstwo z tym przeciwnikiem w ramach konta użytkownika, otrzymujesz dodatkową nagrodę!
    – 400 x Żeton,
    – Losową, unikatową broń z bonusem +6 dla Twojej profesji.

    Po wygranej walce z Sir Tristamem - szkoda że nikt się nie pochwalił z tych co zabili wcześniej
    Dostałem Rózgę Arktosa.

    A sam Sir Tristam okropny, cieszę się że już mam to za sobą.

  9. #84
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    21-09-2017
    Postów
    195
    Właśnie skończyłem robić nowy upek i w kwestii fabularnej wygląda to słabo.
    -Vivi zabierał mieszkańcom zborze, ale oni zginęli na śmierć. Teraz Vivi nie ma jak zabierać zboża innym, a sam też go nie uprawia.
    -Jeden z mieszkańców dawnej cywilizacji ukradł kamień do unieszkodliwiania maszyn. Mieszkańcy żeby go złapać umieścili przy portalu maszynę. Ale przecież on może ją wyłączyć tym kamieniem.

  10. #85
    Nie udaje mi się pokonać Strażnika Ruin bo strasznie mnie kontruje więc update 10/10.
    ~Pozdrawiam Użytkownik.

  11. #86
    Użytkownik Avatar Vendetta
    Dołączył
    31-03-2020
    Postów
    119
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    To co udało mi się odkryć o vivim
    2.Gdy mamy mniej niż 20/25% MP (nie mam pewności) nakłada Naznaczenie POTWIERDZAM ! Tylko raz mi nadał naznaczenie, ale kiedy pilnowałem żeby nie zjechało poniżej tego progu, to ani razu nie dał.

  12. #87
    Jakieś rady do sir tristama?
    Żółwie tańczą jak szalone...

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •