Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Gdzie aktywowaliście złoty pył?

Gdzie aktywowaliście złoty pył?

Jak w temacie bo mam dylemat.

Zbanowany
    zależy gdzie najczęściej się teleportujesz
    ja osobiście aktywowałem w mieście krasnali ale i tak źle bo chciałem na drugiej postaci na której bije wendi ale nie mogłem więc lipa ten pył

Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Zamek Arktosa: Lodowa Ściana - zbieractwo kostek + wymiana Arktosa, na którego nie opłaca się chodzić pieszo (zamieć)'
    Miasto Krasnoludów - wszelkie tworzenie eq, zbieractwo, lavos, kopalnia złota
    Nordia - tani powrót z dowolnego miejsca do miasta.

Myślę jeszcze nad Azarad i ew. Eternią, bo odbywają się tam wszystkie eventy, bym pomiędzy eventami mógł się kręcić i robić inne aktywności.

Zbanowany
    często bijesz arktosy więc będzie to najlepsza opcja + dedy,
    na giganta można pieszo

Użytkownik Avatar Cannibal
    Na początek polecam zapylić trasę Nordia-Eternia

Jeśli planujesz łowić to miasto krasnali- tunele wargów raczej.
    Jak nie to jak inni pisali Zamek Arktosa

Użytkownik Avatar Vendetta
    Ja w tunelach wargów. Poziomy mniejsze niż 80-te zawsze je biją i jest wielu chętnych na niego.

Ja w Mieście Krasnoludów - co ważne, wcześniej nie dawałem tam Srebrnego. Dałem tam bo nawet po kolejnym upku fabularnym się przyda, bo jest tam mini 24 + punkt respawnu. Natomiast w czasach Nordii się to może przydać do:

- Rogi na Wendigo
    - Gałki na łowienie
    - Cała masa eq do tworzenia tam (Recepty, dodatki Krasnoludzkie, Kobaltowe eq)
    - Rudy Złota
    - Kobalt
    - fajne expowiska (Arimany, Kozice, Galarety)

Grota Szkieletów
    Jadowite Wzniesienia
    Samotne Wzgórze
    Urocza Polana
    Podmokła Polana
    Jezioro Lewitujących Skał
    Podmokła Grota: Poziom 2
    Błękitna Laguna
    Nadbrzeżna Jaskinia
    Nordia
    Miasto Krasnoludów
    Biały Las
    Zamek Arktosa: Lodowa Ściana

Użytkownik Avatar Antybristler
    Najbezpieczniej chyba Eternia - większość eventów się tutaj znajduje, są cukierki, ogólnie największe zbiorowisko graczy.

Azarad mało efektywne, tam chyba jak ktoś się znajduje to tylko w czasie wykonywania lokalnych questów (głównie z questa z kowalem....). Poza tym nic tam nie ma do robienia po zrobieniu questów.

Poza tym warto przekalkulować przeglądając historię bicia minibossów, i na podstawie tej analizy można wybrać coś innego.

Osobiście jeszcze nie zdecydowałem gdzie użyję złoty pył, jednak najpewniej będzie to właśnie Eternia.

Użytkownik Avatar Miseris
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Ja w Mieście Krasnoludów - co ważne, wcześniej nie dawałem tam Srebrnego. Dałem tam bo nawet po kolejnym upku fabularnym się przyda, bo jest tam mini 24 + punkt respawnu. Natomiast w czasach Nordii się to może przydać do:

- Rogi na Wendigo
    - Gałki na łowienie
    - Cała masa eq do tworzenia tam (Recepty, dodatki Krasnoludzkie, Kobaltowe eq)
    - Rudy Złota
    - Kobalt
    - fajne expowiska (Arimany, Kozice, Galarety)
    Więc proponujesz teleport niemalże darmowy do miejsca respawnu?

Jaki jest w tym sens? Nie lepiej aktywować gdzieś, gdzie respawnu nie ma, by po wielokrotnym padaniu nie tracić za dużo eny na powrót?

Obecnie jak najbardziej, warto aktywować złotym pyłem, ale po dodaniu kolejnych miast już nie będzie. Chociaż kiedy to nastąpi, także wsm może warto.

Osobiście polecałbym, tak jak mówię, przed czymś, gdzie często się tepasz, bo np. Padasz tam.

Uprawnienia