Zobacz wyniki ankiety: .

Głosujących
34. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    28 82.35%
  • Nie

    6 17.65%
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: Limit wpłat do depo bez prowizji

  1. #1

    Limit wpłat do depo bez prowizji

    Wydaje mi się, że bardziej sensowne by było, żeby gold wpłacany do depo w pierwszej kolejności zapełniał pasek "bez prowizji", a dopiero później z prowizją.
    Obecnie jeśli mam np. limit depo 50kk i limit bez prowizji 1kk to jeśli pozbędę się swojego golda to już nigdy nie będę miał możliwości wpłacenia golda bez prowizji(nie dojdę do tego pułapu).

    Przykład:
    mam 50kk w depo z prowizją + 1kk bez prowizji = łącznie 51kk w depo
    wypłacam i wydaje 31kk = mam 20kk w depo
    chcę wpłacić 5kk do depo => obecnie płacę 10% z 5kk, a według mnie powinienem w pierwszej kolejności zapełnić limit bez prowizji i zapłacić 10% za 4kk, które wychodzi ponad to
    i dalej wypłacam 500k => zwalnia się miejsce w "bez prowizji"
    wpłacam 1kk => prowizja zbierana jest tylko od 500k
    Ostatnio edytowane przez Jeahok ; 11-11-2020 o 19:41

  2. #2
    Jestem za zrobieniem cokolwiek z depozytem, żeby nie zamrażał pieniędzy. Dla mnie można zdjąć całkowicie prowizję (skoro osoby, które powiększyły depozyt za MF i tak jej nie płacą i nic się nie dzieje).

  3. #3
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Jestem za zrobieniem cokolwiek z depozytem, żeby nie zamrażał pieniędzy. Dla mnie można zdjąć całkowicie prowizję (skoro osoby, które powiększyły depozyt za MF i tak jej nie płacą i nic się nie dzieje).
    to tam juz dyskusyjna sprawa, moja propozycja jest bardziej zgłoszeniem błędu. Nie miałem za bardzo okazji wypłacać złota poza limit bez prowizji i byłem pewny, że to działa normalnie, czyli w pierwszej kolejności wpłacamy w pule bez prowizji, a dopiero później z prowizją, a tu okazuje się, że "limit bez prowizji" jest tylko końcówką maksymalnego limitu i póki nie zapełnimy całego depo to nie możemy z niego korzystać.

  4. #4
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Zmiana kolejności sprawi tylko, że gracze zamiast mieć zamrożone X złota (by móc operować złotem bez prowizji), będą odkładać X złota i nie wsadzać go do depozytu z prowizją.
    (ale zmianami depozytu byłbym zainteresowany)
    ***** ***

  5. #5
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał nyan sracz Zobacz post
    przecież limit z prowizją jest śmiesznie mały


    nom, mógłby być większy

  6. #6
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    Zmiana kolejności sprawi tylko, że gracze zamiast mieć zamrożone X złota (by móc operować złotem bez prowizji), będą odkładać X złota i nie wsadzać go do depozytu z prowizją.
    (ale zmianami depozytu byłbym zainteresowany)
    Nie chodzi o zmianę kolejności, tylko niezależność paska "bez prowizji". Wypłaty w pierwszej kolejności powinny zwalniać limit bez prowizji i jednocześnie wpłaty powinny być bez prowizji do momentu zapełnienia paska bez prowizji, czyli powinna być możliwa sytuacja posiadania niepełnego paska "bez prowizji" z równoczesnym posiadaniem niepełnego paska "z prowizją".

    nom, mógłby być większy
    Jak ktoś ma sytuację jak SOAD to nie ma różnicy jak to działa bo i tak nie zejdzie do poziomu z prowizją, ale z drobnym trudem można sobie wyobrazić, że soad kończy grać i rozdaje całego golda randomom w eternii, a po 5 latach wraca i już nie będzie nigdy w stanie wykorzystać swojego "bez prowizji", bo nie da rady odłożyć tyle golda
    Ostatnio edytowane przez Jeahok ; 11-11-2020 o 21:45

  7. #7
    Ja wcześniej wpadłem na ten pomysł z przyczyn poruszonych przez Antka, więc jak najbardziej na tak. W prawdziwych bankach wyższe procenty prowizji zaczynają się od pewnej kwoty, nie do. Depozyty MFO3 mają odwróconą logikę przedsiębiorczą, a praktycznym efektem jest właśnie to zamrożone złoto które trzeba było wpłacić, aby permanentnie korzystać z depozytu bez prowizji, przyczyniając się do spadku dropu złota z potworów dla wszystkich graczy na serwerze (przypominam: drop złota z potworów jest odwrotnie proporcjonalny do posiadanej puli złota przez graczy).

  8. #8
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Czyli to co proponujesz, to rozdzielenie depozytów na 2 różne, jak najbardziej za.

    Obecnie jeśli przekroczysz limit z prowizją i zaczniesz wykorzystywać ten bez prowizji, to wbijając coraz wyższe levele, to zwiększa się limit z prowizją, ale jednocześnie się zapełnia złotem z limitu bez prowizji, efektywnie zwiększając miejsce bez prowizji, co jest broken.

    Odwrócić kolejności nie ma sensu, ponieważ przy odwróconej kolejności jeśli zapełnisz depozyt bez prowizji i zaczniesz zapełniać ten z prowizją, to nie opłaca się dokupować depozytu bez prowizji, bo efektywnie będzie się zwiększał ten z prowizją zamiast tego. Dlatego należy całkowicie rozdzielić te 2 miejsca na złoto w depozycie.

  9. #9
    I jak tam, da się rozbić to depo, żeby zawsze w pierwszej kolejności wpłacać bez prowizji?
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    260
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    I jak tam, da się rozbić to depo, żeby zawsze w pierwszej kolejności wpłacać bez prowizji?
    Ja jestem jak najbardziej za, ale wiem że to przecież nie przejdzie. Dlaczego?
    Przecież przy takiej zmianie osoby, które wydały MFy na rozszerzenie depozytu zostaną postawione w niekorzystnej sytuacji, ponieważ kiedy "wymęczyli" uzupełnienie limitu prowizyjnego i mają bez prowizji (za który zapłacili) to nagle się okazuje, że lepiej teraz wydać limit z prowizją. Przykład który prezentujesz pokazuje, że teraz zrobiłbyś i utrzymywał 1kk w depo, ponieważ powyżej bezprowizyjnego by Ci się nie opłacało.

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Wątpię aby admin był chętny na jakieś zmiany w depozycie, zwłaszcza takie. Byłby to cios dla graczy którzy wydali mnóstwo MFów na jego powiększenie.

    Należy zacząć od pytania do admina czy jest chętny jakąś zmianę w depozycie, obawiam się że nie za bardzo.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Czyli to co proponujesz, to rozdzielenie depozytów na 2 różne, jak najbardziej za.

    Obecnie jeśli przekroczysz limit z prowizją i zaczniesz wykorzystywać ten bez prowizji, to wbijając coraz wyższe levele, to zwiększa się limit z prowizją, ale jednocześnie się zapełnia złotem z limitu bez prowizji, efektywnie zwiększając miejsce bez prowizji, co jest broken.

    Odwrócić kolejności nie ma sensu, ponieważ przy odwróconej kolejności jeśli zapełnisz depozyt bez prowizji i zaczniesz zapełniać ten z prowizją, to nie opłaca się dokupować depozytu bez prowizji, bo efektywnie będzie się zwiększał ten z prowizją zamiast tego. Dlatego należy całkowicie rozdzielić te 2 miejsca na złoto w depozycie.
    .

    Trzy posty w tył nie potraficie poczytać? Jeahok napisał wprost, że

    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    Nie chodzi o zmianę kolejności, tylko niezależność paska "bez prowizji". Wypłaty w pierwszej kolejności powinny zwalniać limit bez prowizji i jednocześnie wpłaty powinny być bez prowizji do momentu zapełnienia paska bez prowizji, czyli powinna być możliwa sytuacja posiadania niepełnego paska "bez prowizji" z równoczesnym posiadaniem niepełnego paska "z prowizją".
    Coś takiego nie rusza kompletnie osób z dużym depo za mfy, ani tymbardziej Tomiego.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  13. #13
    Dokładnie, przez to, że mam 66kk limitu depo nie mogę korzystać ze swojego limitu bez prowizji.. Właściwie to bardziej błąd niż propozycja.
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  14. #14
    Bergsteiger
    Konto usunięte
    To ja bym wolał móc powiększać depozyt za złoto i płacić prowizję jak ty, aniżeli powiększać go za mfy

  15. #15
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    No właśnie się wkopałem z tym co jest tu poruszone wykupując limit za MFki, jedyne co mnie interesowało to żeby nie płacić prowizji... i ku mojemu zdziwieniu po zakupie usługi dalej muszę wpłacić 5kk golda tylko po to żeby skorzystać z usługi "premium". Administracjo, chyba po to ludzie płacą $ żeby mieć "przewagę".

    - - - - - - - - - -

    Przeżyć przeżyje bo 10 zł to nie majątek, ale niesmak zostaje. Na dobrą sprawę wolałbym usunąć "darmowy" limit z prowizją i już zapłacić te 40 zł żeby mieć do dypsozycji 12kk bez prowizji.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •