Zobacz wyniki ankiety: Co robic

Głosujących
17. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • wylacznosc na 5s

    0 0%
  • wylacznosc na 10s

    1 5.88%
  • wylacznosc na 15s

    0 0%
  • brak wyłączności

    12 70.59%
  • bez znaczenia

    4 23.53%
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Wyłączność pielęgnacji

  1. #1

    Wyłączność pielęgnacji

    Proponuję, aby przez pierwsze 5/10/15 s zapotrzebowania na pielęgnację, tylko właściciel dyni mógł jej dokonać.
    Dlaczego?
    1. Na plantacji jest milionpięćsetstodziewięćset graczy, praktycznie każdy chce dokonać pielęgnacji, więc goni, więc są lagi
    2. Połowa graczy ma obs***ce, co prowadzi do jeszcze liczniejszych i bardziej uciążliwych lagów niż w punkcie 1
    Zatem żebym to ja dobiegł do mojej dyńki przed milionem innych niewyżytych ogrodników, są szanse bliskie 0.
    Generalnie to, ja byłbym za tym żeby tylko gracz który zasadzi dynię, mógł ją zerwać i pielęgnować bez jakiegokolwiek limitu czasu, jednak wiem że nie przejdzie, zatem nawet nie proponuję, ale z drugiej strony czemu knypki które nie mają życia, mają zyskiwać na moich ciężko wydropionych pestkach? Po to goniłem pół dnia za dyniakami, żeby coś z tego mieć.
    Podobne zabezpieczenie jest na wyrywanie dyni, więc raczej da sie zrealizować, a wydaje mnie się, że dużej części graczy będzie umilało życie .
    Oczywiście oczywistym jest to że w tym roku to nie wejdzie, ale na przyszły ewent prosiłbym.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Jeżeli ma być wyłączność, to zróżnicowana - dynie które są daleko od narzędzi pielęgnacji powinny mieć dłuższy czas.

    Mogą być też inne ograniczenia jak:
    - obcej dyni można tylko 1 raz dokonać pielęgnacji
    - graczy którzy osiągnęli >1000 pielęgnacji mogą pielęgnować dopiero >10s

    i wiele innych

  3. #3
    Oddzielna polana dla samotników zamiast tak kombinować.

  4. #4
    Są gracze, którzy pielęgnują jak najwięcej dla dyplomu i nagród, i są gracze, którzy oczekują, że ich dynie będą pielęgnowane przez innych graczy, bo nie chcą zużywać niepotrzebnie energii.

    Ściganie się o pielęgnowanie jest częścią eventu tej gry i dla aktywnych uczestników jest to element dobrej zabawy. Nie dość, że jest od masy wprowadzonych blokad w tej grze, to chcesz wprowadzić kolejną blokadę na element eventu.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Blokady na nie.
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Oddzielna polana dla samotników zamiast tak kombinować.
    Co do polanki jak najbardziej na tak.

  6. #6
    Cytat Napisał Patryk Szczęście Zobacz post
    Są gracze, którzy pielęgnują jak najwięcej dla dyplomu i nagród, i są gracze, którzy oczekują, że ich dynie będą pielęgnowane przez innych graczy, bo nie chcą zużywać niepotrzebnie energii.

    Ściganie się o pielęgnowanie jest częścią eventu tej gry i dla aktywnych uczestników jest to element dobrej zabawy. Nie dość, że jest od masy wprowadzonych blokad w tej grze, to chcesz wprowadzić kolejną blokadę na element eventu.
    To będą się dobrze bawić po 10 sekundach.

  7. #7
    Argumenty przeciw ze względu na funkcjonalność:
    - zamieszanie wynikające z tego, że gracz nie wie, które dynie może pielęgnować w danym momencie;
    - sępienie przy pielęgnacji jak przy zabieraniu dyń, znika tu wykorzystanie umiejętności szybkiego reagowania na potrzebę pielęgnacji;
    - mniejszy czas na pielęgnację dyni zanim się zepsuje, zwłaszcza gdy kilka dyń na raz wymaga pielęgnacji którą robi inny gracz;
    - gracze wyrabiający sobie dyplom są skazani na łaskę innych graczy w celu pozwolenia na pielęgnację;
    - frustracja wynikająca z patrzenia jak szpak w te psujące się dynie.

    Skutki wynikające z tej propozycji to utrata popularności przy pielęgnacji dyń, utrudnienie w zdobyciu dyplomu który dostaną głównie gracze, którzy mają podwyższony limit energii w zapasie na własne pestki lub umówią się z kolegami żeby wyrobić jeden taki dyplom który będzie sprzedawany na aukcji za znacznie większą kwotę.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2012
    Postów
    212
    Zdecydowanie na nie. Zdobycie dyplomu by było mocno utrudnione, a obecnie można dosyć szybko nastukać 1000 pielęgnacji. Jak brakuje Ci do wyzwania/dyplomu to poświęć czas na pielęgnowanie cudzych

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Zamiast osobnej polanki (mapy) powiększyć trochę obecną i zrobić kilka miejsce, gdzie pielęgnacja jest tylko na wyłączność. Jeśli ktoś będzie chciał pielęgnować sam, to posadzi pestki w tym miejscu właśnie.

  10. #10
    Użytkownik Avatar JarseQ
    Dołączył
    11-04-2020
    Postów
    234
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Zamiast osobnej polanki (mapy) powiększyć trochę obecną i zrobić kilka miejsce, gdzie pielęgnacja jest tylko na wyłączność. Jeśli ktoś będzie chciał pielęgnować sam, to posadzi pestki w tym miejscu właśnie.
    Jestem na tak

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    70
    Na nie, podlewanie cudzych dyń i otrzymywanie wiadomości w stylu: "won!!1!1!1!!!!", to moja ulubiona część tego eventu.

  12. #12
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    nie wejdzie
    ***** ***

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •