Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: [#7] Pomoc w statystykach dla poziomów 66-80

  1. #1
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605

    [#7] Pomoc w statystykach dla poziomów 66-80

    W tym temacie prosimy o pomoc/udzielamy jej w przedziale levelowym 66-80.
    ***** ***

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Witam, potrzebuję informacji jak rozdawać statystyki na poziomach 71 - 80. Interesują mnie jak najbardziej uniwersalne statystyki do przechodzenia fabuły.
    Do tej pory trzymałem się poradników poziomowych ale kończą się one na zakresie 65-70. Oczywiście brałem pod uwagę rozdawanie automatyczne ale bardzo się ono różni od tego co jest umieszczone w poradnikach poziomowych (chyba największą różnicą jest sugerowana ilość szczęścia u maga, skąd taka rozbieżność?).

    Moje obecne statystyki(mag 70 poziom):
    HP 130
    MP 60
    Atak magiczny 186
    Obrona 75
    Obrona magiczna 75
    Szczęście 47
    Szybkość 187

    Proszę o radę czy skorzystać z rozdania automatycznego które w tej chwili (77 poziom) sugeruje dawanie wszystkiego w szczęście, mp i hp?
    Czy może ktoś zaproponuje jakieś innego rozdanie statystyk?

  3. #3
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    Witam, potrzebuję informacji jak rozdawać statystyki na poziomach 71 - 80. Interesują mnie jak najbardziej uniwersalne statystyki do przechodzenia fabuły.
    Do tej pory trzymałem się poradników poziomowych ale kończą się one na zakresie 65-70. Oczywiście brałem pod uwagę rozdawanie automatyczne ale bardzo się ono różni od tego co jest umieszczone w poradnikach poziomowych (chyba największą różnicą jest sugerowana ilość szczęścia u maga, skąd taka rozbieżność?).

    Moje obecne statystyki(mag 70 poziom):
    HP 130
    MP 60
    Atak magiczny 186
    Obrona 75
    Obrona magiczna 75
    Szczęście 47
    Szybkość 187

    Proszę o radę czy skorzystać z rozdania automatycznego które w tej chwili (77 poziom) sugeruje dawanie wszystkiego w szczęście, mp i hp?
    Czy może ktoś zaproponuje jakieś innego rozdanie statystyk?
    2600 hp... dlatego nie polecam forumowego poradnika statów. Ogółem staty automatyczne proponują w przybliżeniu:
    -2 punkty hp, ataku i speeda co poziom
    -1 punkt obrony i obrony magicznej co poziom
    -1 punkt many i szczęścia (u maga) lub 1,5 punkta szczęścia i 0,5 punkta many (u woja) co poziom.

    Staty automatyczne u woja działają, u maga są okej, ale nie wybitne. polecam trochę zmodyfikować rozdawanie na jeden z tych sposobów:
    1.mag w mp: rozdawaj 1,5 punkta w mp i 0,5 w lucka co poziom
    2.tradycyjny mag pvp: co poziom wykonujesz ponownie 2 pierwsze punkty z statystyk automatycznych, po czym pozostałe 2:
    a)dajesz w atak i speeda, jeśli nie przekroczyłeś limitu
    b)dajesz w mp i lucka jeśli atak i speed osiągnęły limit.
    3.ew. coś pomiędzy, np 1 punkt w mp zawsze, a ten ostatni punkt do rozdawania między speedem, atakiem magicznym, a luckiem, tak jak w sposobie drugim

    Osobiście polecam sposób pierwszy, był dla mnie najwygodniejszy, ale to już jak wolisz.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Dzięki za pomoc, świetnie wszystko wyjaśniłeś. Bardzo pomogłeś

  5. #5
    Użytkownik Avatar JarseQ
    Dołączył
    11-04-2020
    Postów
    234
    Zmienić coś w tych statystykach jeżeli mają być na otchłań?
    Woj.
    HP 180
    MP 50
    Atak 165
    Obrona 95
    Obrona magiczna 95
    Szczęście 80
    Szybkość 195
    say gex

  6. #6
    Wykonałam darmowy reset statystyk, wszystko mam na 10 i mogę je rozdać dowolnie. Jak rozdać statystyki żeby sobie poradzić z bossami które mi zostały? Czekają mnie wojownicy z tego co czytałam, ale nie chcę mieć statystyk tylko żeby wygrywać z wojownikami, chcę też radzić sobie dobrze przy ekspieniu.
    Moje atrybuty magiczne to Wiatr i Lód.

    Mag 80 lv

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    254
    Cytat Napisał Encyklompendium Zobacz post
    Wykonałam darmowy reset statystyk, wszystko mam na 10 i mogę je rozdać dowolnie. Jak rozdać statystyki żeby sobie poradzić z bossami które mi zostały? Czekają mnie wojownicy z tego co czytałam, ale nie chcę mieć statystyk tylko żeby wygrywać z wojownikami, chcę też radzić sobie dobrze przy ekspieniu.
    Moje atrybuty magiczne to Wiatr i Lód.

    Mag 80 lv
    Nie da się udzielić odpowiedzi na to pytanie jednoznacznej. Robisz staty pod eq już posiadane tylko takie są najbardziej efektywne. Istnieje opcja robienia eq pod z góry ustawione statystyki ale jest to sporo droższa metoda. Przy obecnej śmierci gry jak prawie nikt nie wymienia mini to zapewne nawet niemożliwa

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •