Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: [Inne] Jak rozdać statystyki na 80 lvl?

  1. #1
    Użytkownik Avatar Misiak
    Dołączył
    07-07-2020
    Postów
    134

    [Inne] Jak rozdać statystyki na 80 lvl?

    Mam problem z: Statystyki na 80lvl

    Opis problemu:
    Witam, mam 74lv - więc wielkimi krokami zbliża się poziom 80.
    Chciałbym upewnić się czy moje statystyki są w porządku i ewentualnie skorygować niektóre błędy używając darmowego resetu.
    Do poziomu 80 będę mógł rozdać jeszcze 60 punktów.
    Poniżej zamieszczam moje aktualne statystyki, a w nawiasie jak planuje rozdysponować kolejne.
    Statystyki mają posłużyć głównie do PvE (minibossy) najlepiej jako speeder.
    Z góry dzięki za wszelkie uwagi.
    Profesja: Wojownik

    HP 140 (+35)
    MP 45 (+5)
    Atak 150 (+5)
    Obrona 100
    Obrona magiczna 100
    Szczęście 80
    Szybkość 185 (+15)

  2. #2
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    119
    Sugeruję dać 5 punktów w hp zamiast mp i wpakować te 15 w atak zamiast szybkość. Mógłbyś też obniżyć obie obrony o około 5 i wtedy 10 do szczęścia.

  3. #3
    Cytat Napisał Eresmel Zobacz post
    Sugeruję dać 5 punktów w hp zamiast mp i wpakować te 15 w atak zamiast szybkość. Mógłbyś też obniżyć obie obrony o około 5 i wtedy 10 do szczęścia.
    Nope, mana u woja zawsze leci na minimalny koszt leczenia na najwyższej gwiazdce, chyba, że jesteś pewny używania eq w mp /z lub bez gemów/, tutaj jak jeszcze pod mini chce staty bardziej to tym bardziej te 50 MP musi być w bazie na 80 lvl

    Trochę za dużo obron, ale nie jest to jakieś przesadzone, w granicach norm, (pasowałoby w granicach 90-95, albo i 85), HP wydaje się być spoko opcją, ale ustaw je tak, żebyś na 80 lvl mógł ewentualnie dorzucić sobie kilka punktów zamiast w inną statystykę (bez sensu byłoby tracenie życia na leczeniu miksem 5), tak po za tym to trochę mały atak, ale co do szybkości i szczęścia, to musisz zobaczyć jak to będzie się komponować z eq na 80 lvl, bo o ile z 150 ataku w bazie da się jako tako grać, to jednak 80 lucka na 80lvl to mało, na woju minimum 90 (chociaż sam będziesz widział czy warto czy nie) ewentualnie po prostu rzucisz 10 w lucka na 81 lvl i też będzie git, a na 80 założysz coś pod lucka i tyle

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •