Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Oznaczanie założonych gemów na liście przedmiotów

  1. #1

    Oznaczanie założonych gemów na liście przedmiotów

    Uzbrojenie jest oznaczane poprzez czerwoną ikonkę E. Dzięki temu mając, np. dwie takie same zbroje, nie sprzedamy komuś tej, która mamy założoną i nie zdziwimy się, że wyjściu z miasta przegrywamy walkę, bo nie mieliśmy na sobie zbroi i gemów. W przypadku gemów (sprzedaży, wymiany) nie mamy tego udogodnienia - nieświadomie możemy sprzedać gem, który akurat mamy na sobie. Założone gemy również powinny być oznaczane czerwoną ikonką E.

    A co do samej czerwonej ikonki E, można by pokusić się o jej usprawnienie. Wracając do przykładu z handlem, załóżmy, że mamy dwie Ogrze Zbroje i Zieloną Szatę (i ten profil obecnie mamy aktywny). Przy Zielonej Szacie czerwoną ikonkę E, ale przy Ogrzej Zbroi już nie, znowu możemy sprzedać niewłaściwą sztukę i zdać sobie z tego sprawę dopiero po przegranej walce. Dobrze byłoby, żeby czerwona ikonka E pojawiała się przy każdym uzbrojeniu i przy każdym gemie, który jest założony w jakimkolwiek z naszych profili uzbrojenia.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Dobra propozycja, tylko w przypadku itemu niezalozonego, ale wliczajacego sie w profil, moglaby byc ikonka E, ale np na niebieskim tle.

  3. #3
    TeraMisiu
    Konto usunięte
    Jak najbardziej ZA. Bardzo dobra propozycja.

    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Dobrze byłoby, żeby czerwona ikonka E pojawiała się przy każdym uzbrojeniu i przy każdym gemie, który jest założony w jakimkolwiek z naszych profili uzbrojenia.
    To można rozbudować/rozszerzyć (tak jak napisał Jaskier):
    • aktywny ekwipunek: czerwona ikonka
    • nieaktywny profil: ikonka z innym kolorem

  4. #4
    Warrior Master
    Konto usunięte
    Przydało byś się to bo jużpare razy sprzedałem swój nie włąśniwy przedmiot możel by tak było KOLOR zielony to że mamy założóny a czerwonony że nie ? Może takie kolory bo już każdy będzie wiedział że zielony aktywny a czerwony nie

  5. #5
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,727
    Nie wiem jak z trudnością implementacji, ale pomysł dobry

  6. #6
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    411
    Dodam do listy

  7. #7
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533

    Gemy

    Gdy przeglądamy swoje gemy, nie wiemy które są aktywne w naszych profilach, dałoby rade to zmienić ?
    Ja mam ich sporo, gdy np. chciałbym któryś sprzedać albo przerzucić na inną postać to muszę sprawdzać każdy profil osobno i lukać po ID, który z gemów jest założony.
    Ostatnio edytowane przez Squadron ; 14-11-2012 o 20:10
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  8. #8
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Jestem za.

  9. #9
    Użytkownik Avatar lokin
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    187
    Tak samo jak w Ekwipunku i byłoby dobrze Jestem za : >

  10. #10
    to by się przydało, jakieś delikatne wyróżnienie założonych gemów (najlepiej również na innych profilach), zawsze, gdy przerzucam komuś gemy speeda, obron, itd. wędrują do niego właśnie moje i nie raz zdarzyło się wejść do walki ogolonym z gemów
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  11. #11
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    bardzo przydatne na TAK

  12. #12
    Dr press
    Konto usunięte
    Nic dodać nic ująć , jestem na tak !!

  13. #13
    Użytkownik Avatar Ice Axe
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    588
    Dobry pomysł , myślę że zostanie zrealizowany.

  14. #14
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,727
    Pożyteczny pomysł. O ile nie będzie zbytnio obciążający (niektórzy mają po kilkanaście profili) to raczej zostanie zrealizowany.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •