Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Moderator działu rozmowa.

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2016
    Postów
    298

    Moderator działu rozmowa.

    Dobry wieczór, jak za pewnie wiecie, parę dni temu moderator działu rozmowa się skasował, co za tym idzie - rozmowa została bez moderatora. Aktualnie panuję tam spam, od spamerskich tematów aż po tematy botów, związku z tym proponuję otworzyć rekrutację na moderatora rozmowy, bądź przydzielenie tam kogoś. Przypominam że ten dział to jeden z najaktywniejszych teraz działów na forum, dlatego polecam się pośpieszyć. Pozdrawiam, Dziedzic.
    Oczywistym faktem jest to, że ja się najbardziej na to stanowisko nadaję.

  2. #2
    mogę wrócić

  3. #3
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957
    Jakie niby masz "spamerskie tematy" w tym dziale? Temat z botem był, fakt, ale jest już skasowany więc nie widzę problemu. Mimo, że nie ma tam przydzielonego moderatora, to wciąż jest to chyba jeden z najlepiej moderowanych działów na forum (propozycje - 6 stron, tematy z 2016 roku; błędy - pozamykane tematy które z jakiegoś powodu dalej tam stoją; handel akurat też jest dobrze moderowany).

  4. #4
    Cytat Napisał Bicek Zobacz post
    mogę wrócić
    Bicek może wrócić

  5. #5
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Cytat Napisał Bicek Zobacz post
    mogę wrócić
    Cytat Napisał Hide Zobacz post
    Bicek może wrócić
    Pozwalam

  6. #6
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    nie widzę żadnych spamerskich tematów, a sam temat z "sufitami napinanymi" był niegroźny i praktycznie nieszkodliwy (brak wulgaryzmów, ataków itd.). Wystarczyło, żeby pozostałe osoby (w tym autor tematu) w nim nie spamowały
    Jak administracja ogłosi rekrutację to pierwsi się o tym dowiecie.
    ***** ***

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •