Strona 5 z 13 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 185

Temat: 10 urodziny MFO3

  1. #61
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Loteria bez ryzyka polga na tym że los kosztuje np 50MF i jest do wygrania np 200, wygrywa kilka osób, reszcie zwraca się MFy
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  2. #62
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Do 10. urodzin pozostało ok. 2,5 miesiąca, oto zebrane propozycje z całego tematu:

    - Drop podniesiony o 50% przez 7 dni
    - Reset free na 1 postaci
    - promocje doładowań
    - Specjalna lokalizacja "Tajne Laboratorium" gdzie byłaby usytuowana serwerownia i miejsce/biurka/komputery na których Jacek i Tomi programują (a nie tylko kąpiel w Dilli) i mini-questy do wykonania.
    - Odnalezienie na mapie świata 100 kawałów tortu urodzinowego za co otrzymujemy pamiątkowy dyplom/inny kolekcjonerski item.
    - krótki, jubileuszowy quest
    - fajerwerki
    - prezenty
    - BOT Jacek i BOT Tomi - możliwa rozmowa z tymi NPC, wychodzą z jeziorka
    - Prezent urodzinowy - GM by wystawiał takie itemki na targ, szkoda że nie wystawiano takich co roku od roku 2012.
    - skiny urodzinowe
    - pamiątkowe dyplomy, kolekcjonerskie powinny być,
    - 10-ciopiętrowy tort, wszystko w lokalizacji Laboratorium w Dilli
    - loteria bez ryzyka
    - pyły urodzinowe
    - odznaki/emblematy stażowe/lojalnościowe - za każdy pełny rok 1 odznaka, kto jest od początku dostanie zaległe - łącznie 10 szt.

    - W domu Mistrza Solidusa pojawiają się tajne schody do piwnicy - do lokacji "Laboratorium Jacka & Tomi" (gigantyczny rozmiar mapy)
    Po wejściu do laboratorium można stoczyć walkę z Jackiem i Tomim. Oczywiście przegrywamy.
    Możemy przemieszczać się po laboratorium, znajdować skrzynki, tajne notatki i inne elementy.
    Możliwość dodawania wielu innych elementów w tym laboratorium.

    - Test Znajomości MFO3 będzie można przeprowadzić
    - Miesiąc Kwiecień 2021 można uznać za miesiąc świętowania urodzin - na każdy dzień miesiąca zaplanować inną atrakcję,
    Np.
    dzień 1 - podwójny EXP
    dzień 2 - podwójny AP
    dzień 3 - podwójny GOLD
    dzień 4 - podwójny DROP
    dzień 5 - reset za 1 MF
    dzień ... 30 - inne atrakcje,
    Najlepiej aby nie było wiadomo jaka atrakcja, którego dnia.


    Należy pamiętać że event urodzinowy będzie w zbiegu z eventem wielkanocnym. Czy te eventy zostaną jakoś połączone, czy całkowicie niezależne?

    Na te i wszystkie pytania administracja już powinna znać odpowiedzi, najpóźniej do końca stycznia - później czas realizacji i testów.
    Na co admin się zdecyduje, dowiemy się już ok. 1 kwietnia 2021.
    Ostatnio edytowane przez Antybristler ; 18-01-2021 o 19:19

  3. #63
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    + symboliczne odznaki za staż 5,10 lat (do wprowadzenia na stałe?)
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  4. #64
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Najpewniej wielkiej gali bym się nie spodziewał z przemowami Jacka & Tomi z wielką widownią i wręczanymi medalami i orderami za lojalność bez granic. Ten mini event ma mieć raczej charakter symboliczny, lepiej inwestować czas w kolejny update... Oasis czeka.

  5. #65
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    ale wprowadzenie takich odznak, medali za staż to żaden problem raczej, w wielu grach coś takiego występuje
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  6. #66
    Użytkownik
    Dołączył
    05-11-2020
    Postów
    22
    Jestem na tak

  7. #67
    Użytkownik Avatar aXe
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    100
    Proponuje medal za każde kupione 1000 mf

  8. #68
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Za niecały miesiąc będzie już event wielkanocny (więc warto zacząć magazynować energię na zadanie globalne) a być może wraz z nim mini event urodzinowy, mam nadzieję że tak się stanie. Może ktoś coś wie na ten temat?

  9. #69
    Skuzz
    Konto usunięte
    ja to bym z okazji urodzin mfo wyłączył je na ten dzień

  10. #70
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Skuzz Zobacz post
    ja to bym z okazji urodzin mfo wyłączył je na ten dzień
    Z jakiegoś dziwnego powodu, ten pomysł mimo wszystko jest nieironicznie najlepszym pomysłem w tym temacie.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  11. #71
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Najlepszym pomysłem byłoby z takiej okazji zorganizowanie czegoś czego jeszcze nie było i dużego, a jednocześnie małym nakładem pracy i żeby nie było op - moim pomysłem jest aktywacja nie podwójnego a POTRÓJNEGO dropu na 1-2 dni

  12. #72
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Najlepszym pomysłem byłoby z takiej okazji zorganizowanie czegoś czego jeszcze nie było i dużego, a jednocześnie małym nakładem pracy i żeby nie było op - moim pomysłem jest aktywacja nie podwójnego a POTRÓJNEGO dropu na 1-2 dni
    zróbmy mixa wszystkich boostów po 100% wtedy wszyscy byliby zadowoleni a nie na 1-2 dni a na TYDZIEŃ
    Nie chce banaa

  13. #73
    Azekar
    Konto usunięte
    Ponownie moją propozycją jest skakanie na główkę do jeziorka w Dilii

  14. #74
    Pirrat
    Konto usunięte
    Dajcie blokowanie z 81-82 na 80 za darmo .

  15. #75
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Nie radziłbym się nastawiać na wielkie cuda, administracja raczej nie będzie aż tak hojna, wszystko przez koronakryzys...

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •