Strona 11 z 13 PierwszyPierwszy ... 910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 165 z 185

Temat: 10 urodziny MFO3

  1. #151
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    to chyba jakiś żart że kosztuje to 20MF

    - - - - - - - - - -

    Serio mam za to płacić, ile bylo czasu na wykonanie tego zadania? Nie powinno byc limitu czasowego.
    Na każde zadanie było 8h (licząc od wprowadzenia updatu około nwm 18 chyba? do 2 w nocy)

    edit: Nawet jeśli to 20 MF to odznaka za granie 9 lat będzie rarytasem wśród kolekcjonerów.

  2. #152
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    gdzie te orły?
    Obok azarad

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Na każde zadanie było 8h (licząc od wprowadzenia updatu około nwm 18 chyba? do 2 w nocy)

    edit: Nawet jeśli to 20 MF to odznaka za granie 9 lat będzie rarytasem wśród kolekcjonerów.
    Nie będzie, bo nie da się nią handlować (jest depozytowa)
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  3. #153
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Cytat Napisał Stardust Zobacz post
    https://gyazo.com/c8eb3ee499165870f5c35d2d2d84a1b2

    Nie mówcie mi, że mam iść do devos płakam moze byc inna opcja po prosic o bicie 100 orkow czy coś?

    Ci co mnie znają wiedzą o co mi chodzi.
    Boże przesadzasz już z tym brakiem devos idź tam i nie płacz.

  4. #154
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    Serio mam za to płacić, ile bylo czasu na wykonanie tego zadania? Nie powinno byc limitu czasowego.
    powinno, ale liczone od zakonczenia głownego zadania ;-;
    Le tits now

  5. #155
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Nie będzie, bo nie da się nią handlować (jest depozytowa)
    Fakt, nie zauważyłem. Ale nadal jako pamiątka jest wart 20 mf.

  6. #156
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    588
    Warto wykorzystywać 300 eny, żeby na pobocznych postaciach pozdobywać nagrodę główną?
    Co w ogóle dokładnie sie dostaje, po za odznaką?
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  7. #157
    Użytkownik Avatar JarseQ
    Dołączył
    11-04-2020
    Postów
    242
    Cytat Napisał Stardust Zobacz post
    https://gyazo.com/c8eb3ee499165870f5c35d2d2d84a1b2

    Nie mówcie mi, że mam iść do devos płakam moze byc inna opcja po prosic o bicie 100 orkow czy coś?

    Ci co mnie znają wiedzą o co mi chodzi.
    Boże nie przesadzaj jak chcesz mieć odznakę to idź tam jak nie to nie idź admini nie będą się SPECJALNIE DLA CIEBIE litować i zmieniać questa.
    say gex

  8. #158
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2012
    Postów
    212
    Cytat Napisał Cannibal Zobacz post
    Warto wykorzystywać 300 eny, żeby na pobocznych postaciach pozdobywać nagrodę główną?
    Co w ogóle dokładnie sie dostaje, po za odznaką?
    Nie opłaca się, za samego ostatniego questa dostałem 80 żetonów a za ukończenie wszystkich 8 odno 3 i chyba gem szafir

  9. #159
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Nie uważacie że jest to troche niesprawiedliwe że odznaki dostaje sie tylko za ukonczenie questa z limitem czasowym?
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  10. #160
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał XmistrzX Zobacz post
    Boże nie przesadzaj jak chcesz mieć odznakę to idź tam jak nie to nie idź admini nie będą się SPECJALNIE DLA CIEBIE litować i zmieniać questa.
    Dobra ogarniam was szczerze tylko naprawdę to poważne, a raczej proszę nie mówić, że przesadzam ja mam wyjątkową sytuacje i ja serio musiałem się zapytać o to. Ja mogę zmarnować chętnie 500 eny na niczym, bo ja szanuję to co sobie obiecuje i chodzi mi o zrozumienie mojej drobnostki nie o pomoc, bo nie chodzi o moj zysk, ale o to ze nie mam wyjścia i to kosztuje mojej wielkiej straty czego nie cofnę. dzięki za wyrozumienie. Ja tam mam nadzieję na adminów, a jak już to sam przyjmę porażkę, bo ja jestem otwardy na wielkiego pecha.

    Edit: dla mnie to coś więcej niż jakieś ograniczenia.
    Ostatnio edytowane przez Pustka ; 01-04-2021 o 21:24

  11. #161
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Cytat Napisał Oma Ghostrick Zobacz post
    Jaka jest nagroda za 10 lat?
    Za posiadanie konta w grze My Fantasy Online 3 przez okres dziesięciu lat lub dłużej, otrzymujesz specjalny przedmiot – a jest to: Odznaka Elity Gratulujemy!



    Cytat Napisał Dakard Zobacz post
    Nie, niesprawiedliwe jest to, że na początku eventu nie było o tym żadnej informacji. Sam się nie spieszyłem i w ostatniej chwili zdążyłem pierwszego questa zrobić
    Cały event to śmiech na sali, łącznie z nagrodami. Za 10-cio lecie jakiś złoty pył, itemki, cokolwiek, a dostajesz kolekcjonerkę której i tak nikt nigdy nie zobaczy...
    Ostatnio edytowane przez Altair ; 01-04-2021 o 22:00

  12. #162
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2012
    Postów
    212
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    Nie uważacie że jest to troche niesprawiedliwe że odznaki dostaje sie tylko za ukonczenie questa z limitem czasowym?
    Nie, niesprawiedliwe jest to, że na początku eventu nie było o tym żadnej informacji. Sam się nie spieszyłem i w ostatniej chwili zdążyłem pierwszego questa zrobić

  13. #163
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    595
    Szkoda, że nie było żadnej informacji bezpośredniej - przez to przegapiłem również pierwsze zadanie.
    Ale ogólnie event spoko - humor na dobrym poziomie (rozbawiła mnie scena podczas ucieczki z Tomim i Jackiem).

  14. #164
    Lilka II
    Konto usunięte
    Ten event to lipa, nawet o nim nie wiedziałam. Najgorzej zorganizowany event w ciągu co najmniej 9 lat, bo tyle chyba w to gram i nawet nic za to nie mam. Pozdrawiam

  15. #165
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lilka II Zobacz post
    Ten event to lipa, nawet o nim nie wiedziałam. Najgorzej zorganizowany event w ciągu co najmniej 9 lat, bo tyle chyba w to gram i nawet nic za to nie mam. Pozdrawiam
    Był wpis w aktualnościach – a nawet jak nie czytasz, to przy zabiciu któregokolwiek z mini bossów wyskakiwało +100% przy zdobytych przedmiotach, więc wystarczyło kogokolwiek zapytać z jakiej okazji.

    Poza tym byłaś aktywna (i to bardzo) na forum, a na forum wszyscy trąbili o tym evencie. Nie wiem w jaki sposób byłaś w stanie to przeoczyć, ale wina administracji to to na pewno nie była.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •