Strona 8 z 13 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 106 do 120 z 185

Temat: 10 urodziny MFO3

  1. #106
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Co obstawiacie, bo ja kolekcjonerkę
    zdolke jakieś eq ew. gold i żetony i kolekcjonerke
    Nie chce banaa

  2. #107
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał hurzysta Zobacz post
    Czy bezdenna skrzynia jest odnawialna? Wczoraj otwierałem ją i się napełniła.
    Na moje oko aktywuje się co 12h

  3. #108
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    Trzeba, nie wiem w jaki sposób sobie wyobrażasz bicie go z ziemią na -25%. Miałem szczęście, że udało mi się znaleźć jakiś wyklęty diadem z wsadzoną nabitą ziemią, bo dzięki niemu udało mi się dobić do +20% (bazowo wciąż mam -10%). Nawet z ziemią prawie na maxa ledwo udało mi się go pokonać w uzbrojeniu +0.

    Oczywiście nie mówię o osobach, które mają wyzerowane atrybuty albo jeszcze lepiej - nabitą ziemię, one oczywiście nie musiały, ale naprawdę trochę to dziwne, że boss, na pokonanie którego gracze mają tylko 2-3 dni bije atrybutowo.
    Pokonałem go z ziemią na -25% (możesz to zobaczyć w 1-szych walkach) i po prostu założyłem 3 gemy ziemi. Zostały mi 3 poty hp5 i masa zdolek.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Altair Zobacz post
    Od tego jest krytyka, żeby sprawić aby świat gry stał się lepszy. Nie będę chwalił wszystkiego i patrzył jak gra umiera.

    Dodatkowo z czego się cieszyć na 10-cio lecie gry gdy dostajesz mniej niż co roku przez ostatnie kilka lat(tak, mówię tu o kowalu) i jedyna rzecz która się zmieniła to mini event który zajmuje 15 minut i nie ma za to zadnej nagrody, nawet itemka kolekcjonerskiego. Po prostu mówię jak jest, rozczarowujące...
    Akurat jest kolekcjonerka za zrobienie tego zadania. Ale nadal jest to strasznie rozczarowywujące zważając na to, że to jednak 10 lecie. Rozumiem nawiązania i różne smaczki, inside joke etc., są fajne, ale liczyłem na większą "bombę".

  4. #109
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Pokonałem go z ziemią na -25% (możesz to zobaczyć w 1-szych walkach) i po prostu założyłem 3 gemy ziemi. Zostały mi 3 poty hp5 i masa zdolek.

    - - - - - - - - - -



    Akurat jest kolekcjonerka za zrobienie tego zadania. Ale nadal jest to strasznie rozczarowywujące zważając na to, że to jednak 10 lecie.
    goldenko ale ty masz eq +6/7/8 sam widziałem ;-;
    Nie chce banaa

  5. #110
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał hurzysta Zobacz post
    goldenko ale ty masz eq +6/7/8 sam widziałem ;-;
    I?
    eq +6 nie jest trudne do zrobienia ani drogie, mógłbym nawet rzec, że jest to podstawa w tej grze (tzn. eq +6).

  6. #111
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Jak aktywować 1 zadanie? Nie zrobiłem go w wyznaczonym czasie?
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  7. #112
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    183
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    I?
    eq +6 nie jest trudne do zrobienia ani drogie, mógłbym nawet rzec, że jest to podstawa w tej grze (tzn. eq +6).
    Jednak większość (ogromna) takowego nie posiada. Coś w tym chyba jest, nie?


    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Na spokojnie ubiłem uzurpatora w zerówkach (z czego kilka na niższy poziom) i 3 gemach ziemi (aby nie mieć -25%). Stat również nie mam rewelacyjnych
    Więc się da
    Jak najbardziej się da, tak jak pisałem nieco wyżej (nie wiem czy wypowiedź skierowana konkretnie do mnie)
    Ostatnio edytowane przez Fresher ; 31-03-2021 o 19:51

  8. #113
    Na spokojnie ubiłem uzurpatora w zerówkach (z czego kilka na niższy poziom) i 3 gemach ziemi (aby nie mieć -25%). Stat również nie mam rewelacyjnych
    Więc się da
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  9. #114
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Cytat Napisał Fresher Zobacz post
    Jednak większość (ogromna) takowego nie posiada. Coś w tym chyba jest nie?
    ja zrobiłem z eq +0/3 i zostało mi dużo potek.

  10. #115
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    183
    Cytat Napisał Altair Zobacz post
    ja zrobiłem z eq +0/3 i zostało mi dużo potek.
    Odnosiłem się do dostępności eq+6 wg Goldenko, wypowiedź nie ma żadnego związku z uzurpatorem.

  11. #116
    Cytat Napisał Stardust Zobacz post
    https://prnt.sc/110tuhy

    Mam pytanie czy to jest po prostu dekoracyjne czy co musze zrobić zeby to zdobyć?
    Przytrzymaj enter aż dostaniesz gema
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  12. #117
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,332
    odpowiedzi na pytanka do questu nr 5: 3, 1, 3, 5, 4
    Ostatnio edytowane przez Apollyon ; 01-04-2021 o 09:47
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  13. #118
    Pozbawiłeś mnie zabawy z zgadywania
    Mogłeś chociaż wrzucić w spoiler
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  14. #119
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Na ile sposobów można zdjąć status Uśpienie?
    Dlaczego "na 4 sposoby" to nieprawidłowa odpowiedź?

    Atak fizyczny (+ kamień), Kuracja, Sole Trzeźwiące
    Czego brakuje?

  15. #120
    musaraj
    Konto usunięte
    umrzeć można

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •