Strona 12 z 13 PierwszyPierwszy ... 210111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 166 do 180 z 185

Temat: 10 urodziny MFO3

  1. #166
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2021
    Postów
    11
    Po wspianiu w wyszukiwanie "Łoterska nora" nic nie wyskakuje... NIe ma o tej lokazlizacji ani słowa na forum?

  2. #167
    Jak wykonałem wszystkie zadania w tej łotweskiej norze to mam gdzieś iść po tę nagrodę? Czy 80 żetonów to wszystko co miało być?
    Żółwie tańczą jak szalone...

  3. #168
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Wyjdź z nory

  4. #169
    Faktycznie. Dz.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  5. #170
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    968
    czy trzeba jeszcze gdzieś się udać po skończeniu ostatniego zadania eventowego, czy to już koniec?
    ::::​)

  6. #171
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,723
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    czy trzeba jeszcze gdzieś się udać po skończeniu ostatniego zadania eventowego, czy to już koniec?
    Jeszcze może odnowić się skrzynka. Event trwa do dziś godz. 18.00 bo wtedy mija czas na wykonanie zadania 7.
    Z fabuły to tyle.
    ***** ***

  7. #172
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Fantagiro Zobacz post
    Po wspianiu w wyszukiwanie "Łoterska nora" nic nie wyskakuje... NIe ma o tej lokazlizacji ani słowa na forum?
    Jako że lokacja jest nowa - nie, nikt nic o niej na forum nie napisał.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  8. #173
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    Przepraszam bardzo ale czemu ja nie dostałem odznaki za rok i dwa? Questy mam zrobione wszystkie i dostałem tylko 76 żetonów. Coś przeoczyłem?
    Nie chce banaa

  9. #174
    Lilka II
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    .

    Poza tym byłaś aktywna (i to bardzo) na forum, a na forum wszyscy trąbili o tym evencie. Nie wiem w jaki sposób byłaś w stanie to przeoczyć, ale wina administracji to to na pewno nie była.
    Pytałam i nikt nic podobno nie wiedział

  10. #175
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Cytat Napisał hurzysta Zobacz post
    Przepraszam bardzo ale czemu ja nie dostałem odznaki za rok i dwa? Questy mam zrobione wszystkie i dostałem tylko 76 żetonów. Coś przeoczyłem?
    Wyjdź z nory.

  11. #176
    Cytat Napisał Stardust Zobacz post
    Dobra ogarniam was szczerze tylko naprawdę to poważne, a raczej proszę nie mówić, że przesadzam ja mam wyjątkową sytuacje i ja serio musiałem się zapytać o to. Ja mogę zmarnować chętnie 500 eny na niczym, bo ja szanuję to co sobie obiecuje i chodzi mi o zrozumienie mojej drobnostki nie o pomoc, bo nie chodzi o moj zysk, ale o to ze nie mam wyjścia i to kosztuje mojej wielkiej straty czego nie cofnę. dzięki za wyrozumienie. Ja tam mam nadzieję na adminów, a jak już to sam przyjmę porażkę, bo ja jestem otwardy na wielkiego pecha.

    Edit: dla mnie to coś więcej niż jakieś ograniczenia.
    W czasach gdy nie było devos, nie było eventu urodzinowego.
    Więc jeśli chcesz skutecznie symulować te czasy- musisz sobie odpuścić ten event
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  12. #177
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    Cytat Napisał Stardust Zobacz post
    Dobra ogarniam was szczerze tylko naprawdę to poważne, a raczej proszę nie mówić, że przesadzam ja mam wyjątkową sytuacje i ja serio musiałem się zapytać o to. Ja mogę zmarnować chętnie 500 eny na niczym, bo ja szanuję to co sobie obiecuje i chodzi mi o zrozumienie mojej drobnostki nie o pomoc, bo nie chodzi o moj zysk, ale o to ze nie mam wyjścia i to kosztuje mojej wielkiej straty czego nie cofnę. dzięki za wyrozumienie. Ja tam mam nadzieję na adminów, a jak już to sam przyjmę porażkę, bo ja jestem otwardy na wielkiego pecha.

    Edit: dla mnie to coś więcej niż jakieś ograniczenia.
    Nie umiesz na 15 minut wejść do miasta i zrobić questa? Już nie przesadzaj bo admin nie przeprogramuje questa dla twoich widzi-misiów.
    Nie chce banaa

  13. #178
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Lilka II Zobacz post
    Pytałam i nikt nic podobno nie wiedział
    To nie pytaj "nikogo", tylko zaglądaj w aktualności, jak świeci się zielona kropka przy nich.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  14. #179
    Moderator
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    553
    Wszystko super tylko jak dostałem 7 zadanie na pokonanie 100 makaków to trochę nie fart
    bo nawet trudnej zamieci nie przeszedłem ani nie miałem wykonanego rogu
    [Zgłoś treść do Moderatora Tak / Nie.]

  15. #180
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Mówiłem już że trochę niesprawiedliwe jest wydawanie odznak za staż ze względu na dodatkowe zadania i limity czasowe.
    Za rok też będzie można je zdobyć.
    Ostatnio edytowane przez Squadron ; 02-04-2021 o 22:40
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •